Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

frekans 12615 H - Yatay Batı polar:12500 fec 3/4

arkadaşlar kurulum manuel arama yukarıdaki frekansı girin 10-15 sn bekleyin ttr4k kanalını tvniz bulacaktır.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    USTAT
    BEN KABLOSUZ WİFİ İLE BAĞLANIYORUM. BAĞLANTI MESAFEM ARADA BİR DUVAR VAR 7 METRE HİÇ BİR SIKINTI OLMADAN BAĞLANIYOR. YOUTUBE DAN MÜZİK FİLM İZLŞYORUM 1-2 SAAT KOPMA OLMUYOR. WEB TARAYICISINI KULLANMIYORUM YAVAŞ GELİYOR. FULLHDFİLM İZLE SİTESİNDEN İSTEDİĞİNİZ FİLMİ İZLEYEBİLİRSİNİZ. FLASH DESTEĞİ YOK DİYE BİLİYORUM. SMART TV KISMI FAZLA KULLANIŞLI DEĞİL. YENİ ÇIKAN 4K ANDROİD TV BOX ALIP TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulfu_kartal

USTAT
    BEN KABLOSUZ WİFİ İLE BAĞLANIYORUM. BAĞLANTI MESAFEM ARADA BİR DUVAR VAR 7 METRE HİÇ BİR SIKINTI OLMADAN BAĞLANIYOR. YOUTUBE DAN MÜZİK FİLM İZLŞYORUM 1-2 SAAT KOPMA OLMUYOR. WEB TARAYICISINI KULLANMIYORUM YAVAŞ GELİYOR. FULLHDFİLM İZLE SİTESİNDEN İSTEDİĞİNİZ FİLMİ İZLEYEBİLİRSİNİZ. FLASH DESTEĞİ YOK DİYE BİLİYORUM. SMART TV KISMI FAZLA KULLANIŞLI DEĞİL. YENİ ÇIKAN 4K ANDROİD TV BOX ALIP TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Hocam bende atlanta smart g4 mini var çok memnunum 9300 şartı fazla kullanışlı degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zulfu_kartal Z kullanıcısına yanıt
    guvenconair kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. 4K ANDROİD TV BOX veya arkadaşın altta bahsettiği atlanta smart g4 mini ne işe yarıyor. Baktım fiyatları 600-700 tl bunların.@guvenconair

Edit gg de240-300 bandında da satılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 6 Ağustos 2016; 10:01:06 >
    Anladığım TV yi tam bir bilgisayara dönüştürüyor. Şimdi benim de ilgimi çekti bu cihaz, klavyesi bile var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Evet bende şimdi inceleme videosunu izliyorum,fakat anladığım kadarıyla (yanlıuşım varsa affola) ua9300 ün smart ve tarayıcı performansından pek memnun değiller gibi.Sizde de bu tv varsa değerlendirir misiniz?
    Başka başlıkta da yazdım. TV'nin Smart bölümü (Youtube ve Netflix, Tivibu hariç) gayet vasat. Uygulama sayısı az ve kaliteleri düşük. (Tizen, WebOS, Android'le kıyaslandığında.) Tarayıcı deseniz, Symbian telefonların tarayıcısından hallice. Kullanımı zor ve hantal. Flash desteği yok. Bunlardan beklentiniz büyükse bu tv size göre değil.

Ha ama multimedya kısmı başarılı. DLNA olsun, ağda paylaşımı olsun, çift yönlü kablosuz ekran aktarımı olsun gayet iyi çalışıyor.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkürler cevabınız için.Ben internetten film müzik izlemek için (haftasonları) bir tv bakıyorum.Tv özellikleri normal olsun yeterli...Sanırım vestel beklentilerimizi karşılamıyor,diğer özellikleri iyi ve fiyatı da uygun ama bakıcam yine.hayırlı olsun sizede tekrar teşekkürler...
  • Dün vestelden aradılar tv değişim talebim onaylanmış telefondan paylaşım yaptığımda 10,15 dk sonra tv kapanıyor yada görüntü gidiyordu 5,10 dk açamıyordum konsol bağladığımdada bir süre sonra aynı arızayı yapıyordu vestelin en güzel yanı malının arkasında durması bence kalite olarak yabancı firmalara yetişmesi için biraz daha yol katetmesi lazım en azından kumandası çok basit ele alındığında bile hissediyorsun yarım metreden halıya düşse kapağı fırlıyor yerinden
    Rica ederim.

Beklentilerinizi Android'li veya Tizen'li bir TV daha iyi karşılar gibi geliyor. Gidip mağazalarda bol bol kurcalayın derim.
    4 sene evvel de Vestel smart TV almıştım onunla internet olarak çok az farkı var sadece kısıtlı tarayıcı eklenmiş. Uygulama az ama YouTube gibi uygulamalar güzel. Smart haricinde her şeyiyle harika tv.
    Ben İnternette fazla film izlemem ondan sıkıntım yok ama yukarıda bahsedilen cihazlar çok güzel.

• mrb dün mesaj yazmıstım ama sanırsam mesajımı gören olmadı :( yaklasık 1.5 ay önce aldıgım 48 ua 9300 tv süreklı olmasa da ara ara kendını kapatıyo bu kapanma sırasında ekran kararıyo normal kendını kapatmıyo bu sorunu yaşayan var mı tsk
  • perspektif61 P kullanıcısına yanıt
    Normal TV yayınında mı kapanıyor, yoksa Smart, internet tarayıcı vs kullanımı esnasında mı?

Bende normal TV izlerken 6 ay içinde 2-3 kere kapanma olmuştu, son yazılımla kapanma olayı tamamen ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 6 Ağustos 2016; 12:33:43 >
    HOCAM VESTEL UA 9300 İZİN İÇİN YETERLİ OLACAKTIR BOŞUNA DİĞER MARKA TELEVİZYONNLARA PARA VERMEYİN. ANDROİD Lİ TELEVİZYONLARIN ANDROİD, WEBOS VE TİZEN YAVAŞ ZATEN AYNI DÖRT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİYİ KULLANIYORLAR. BENİM SİZE TAVSİYEM İNTERNETE GİRECEM FİLM İZLEYECEM DİYORSANIZ BU TV İLEDE YAPABİLİRSİNİZ . ATLANTA G4 MİNİ ANDROİDLİ UYDU ALICISI 4K UYDU DESTEĞİ YOK VESTEL 9300 ÜN UYDU ALICISI ONDAN DAHA İYİ 4K H265 CODECİ DESTEKLİYOR.
    BEN
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-mini-m8s-tv-box-android-5.1-2gb-ram-4k-319808609/detay LİNKTEKİ ANDROİD TV BOX UYDU ALICISIZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

yo normal kanal izlerken kapanıyo sürüm yeni ama süreklı olan bırsey degıl bu kapanma
    1.34.9 yüklüyse tv'yi biraz takip edin hocam. Sıklaşırsa servise bildirmekten başka çare yok gibi.

Bende uzun süredir bir sıkıntı yok.
    hocam bnm sürüm 1 33 11 gecen servıs bu sürümün yenı oldugunu söylemıstı burdan bır arkadas sürüm göndermıstı onu sormustum hanı bu bunu yükleyın dıye yüklemedı. gönderdıgınız sürümü yüklemezlerse ? gecen gelen servıs zaten nasıl bunları egıtmıssse vestel bildiğin boş insan 3d ı ılk oldugu ıcın yapamadım hanı sorun var dıye aradım geldı hıc bırsey yapmadan gıttı bn sonradan ugrasıp yaptım onun için bu proplem devam ederse arıcam gıbı servısı hocam bu sürümleri nasıl takip edıyosunuz sonucta her ay mı bu sürüm degişio 1.5 aylık tv sürüm 1 33 11 yenı yüklendı tsk bılgi için
    Merhaba.
    Sadece ekran kararıyor dediniz. Ses gelmeye devam ediyor sanırım. Televizyona dikkatli bakınca alttan görüntü görünüyor mu.
    Eğer böyle ise benim önceki televizyonunda başıma gelmişti. Led bar arızası var.
    Servisi çağırmanızda fayda var. Kendinizde arızanın videosunu çekebiliyorsanız çekmeye çalışın.

• yok hocam ses yok görüntü yok sadece ekran kapanıo hani süreeklı olan bırsey degıl bu otomatıok kapanma durumu kapalı hanı deeım onunla ılgısı olur dedım ama kapalı konumda suan buırda arkadsımız yeni bir sürüm attı sorun düzelmıs cagırıcam sevisi yüklemıcek
    Hocam yeni yazılımı pm attım. Kendiniz rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Servise falan gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.