Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tv nin çalışma süresini nasıl kontrol edebiliriz?

Bu arada tv sorunsuz çalışmakta çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.mlym77 kullanıcısına yanıt
    Firma tarafından pvr özeliği kapalı. Kayıt yapamıyorsunuz.

• sandstone S kullanıcısına yanıt
    Menu 4725 tuşlayarak servis menusundan çalışma süresini öğrenebilirsiniz.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ürün hakkında deneyiminizi paykaşırsanız alacak arkadaşkara yardımcı olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdur -- 29 Aralık 2015; 22:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qenosit

Değişim istiyeyim mi, sizlerde durum nasıl?
    Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesiVestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

Benimde sağ alt köşede karanlıkta siyah arka planda böyle birşey mevcut. Heralde sıfır hata panel denk gelmesi çok zor. Teknosa.com dan almıştım faturamda air mouse yazmasına rağmen çıkmadı aradım teknosayı söyledim kayıt oluşturdular bakalım döneceklermiş bununla ilgili.Bir önceki 40" e göre bundaki sorun daha kabul edilebilir.Sadece karanlıkta belli ediyor kendini.Bunun haricinde youtube dan 4k videoları izledim panelin renklerdeki canlılığı akıcılığı çok hoşuma gitti.Mağazalardan çoğu samsung ve lg de göremedim bu kaliteyi.Bu fiyata bundan iyisi şamda kayısı diyerek bu şekilde kullanacağım.40" te alttaki vestel yazısı ışıklıydı hoştu bunda sade yapmışlar.

• İsik sizmasi her tvde var sanırım nasil buna cozum bulamıyorlar ilginç.

• Vestel in fasonu SEG var bende. 40". A101 den 700 liraya almıştım. 0 ışık sızması. Hayret valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelin sitesinde şimdi baktım 48" lerde sadece 2 adet gözlük veriyor ,air kumanda yazmıyor.Vestel servisini aradığımda onlarda aynısını söyledirler.Demek teknosa kendisi koyuyor içine ekstradan 2 gözlük ve air kumanda.Bakalım benim air kumandayı vereceklermi
  • agates kullanıcısına yanıt
    İlk parti malda sanırım 4 gözlük ve air kumanda verdiler. Gözlük neyse de air bir şeye yaramaz. Onun yerine kablosuz fare da fazla işe yarar.

• Beyler 93x için 40/48/55 güncel fiyatları yazın?? veya tatlı fiyatlar olan yerleri ?? seri gördüğüm kadarıyla F/P olarak epeyi hızlandı satışlar da
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Beyler 93x için 40/48/55 güncel fiyatları yazın?? veya tatlı fiyatlar olan yerleri ?? seri gördüğüm kadarıyla F/P olarak epeyi hızlandı satışlar da

Sayın albani şu an gördüğüm kadarıyla en cazip olanı yine teknosa.com.Mağazadan al indirimi devam etseydi süperdi.40" te 1899tl fiyat - 285tl çek - 75 tl bonus ,48" te 2299 tl fiyat -345tl çek - 75tl bonus ,55"te 3099tl fiyat - 465tl çek - 75tl bonus. 40" gittigidiyorda 1599tl fiyat var o da cazip. Fakat ben 40" lerden soğudum köşelerdeki gölgelenmelerden dolayı panelinde genelde var galiba bu sıkıntı.40" olupta paneli düzgün olan varmı acaba burada ? Birde cep telefonundan resim video paylaşımını nasıl yapacağız bluetooth üzerindenmi yoksa ekstra bir program kuracakmıyız? Telefon xiaomi öyle samsung falan değil.

• albani kullanıcısına yanıt
    Merhaba albani hocam
    Sizin samimiyetinize ve bilginize dayanarak sormak istediklerim var
    Sizin düşünceleriniz çok kıymetli benim için
    Benim evde philips 40pfk6809 tv var
    Tv güzel özellikle 3 d si çok başarılı
    Fakat kanal geçişleri çok ama çok yavaş
    Nasıl bir işlemcisi varsa genel anlamda yavaş aslında
    Benim tv yi satıyorum
    Yerine size danışmak istediğim tv ler var
    Biliyorum marka model vermiyorsunuz pek
    Ama yardımcı olacaginizi düşünüyorum
    Philips 40puk6400
    Philips 40pfk6510
    Vestel. 40UA9300
    vestel. 48UA8900
    sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim
    Yada bunların dışında başka bir öneriniz olurmu

• Bu tv nin paneli nedir,bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

2015 93x serisi
    2014 92x serisi
    ve 2014 CA95x serisi

bunlar Vestelin öne çıkan iyi panelleri dir!!

F/P olarak OK dir+

CA95x ise ciddi sıkı bir paneldir! TR de pek bilinmiyor,bir de çok pahalı!!(Almanya/UK ye ihraç ediliyor Finlux ve Medion adıyla!!)

2014 lerde HEVC dec.HW desteği olmadığı için örneğin 4k uydu yayınlarını açamazsınız!! ancak 93x serisin de HEVC dec.desteği gelmiştir!

93x de en 40/48 lere olumlu baktım ama 55 beni fazla kesmedi,Modül Samsung değil gibi geliyor veya spec.değerleri düşük olan SVA tip takılmış ama 40/48
    yine Samsung SVA ama resim kalitesi net/kenkin lik anlamın da biraz daha iyi!

Not;65likleri yaramaz IPS ve düşük spec.lidir!!

CA95x yine VA tip ama Samsung yerine sanırım CMI/Taiwan takılı(veya AUO) ancak bu da üst kalite Modül değildir! ancak güzel iş çıkarıyor 55 lik olanı(65lik geçiyorum!)

Ancak CA serisinde bir sorun var,"baclit sistemi" kötü!! curved da olunca herifler bu konuda şişmişler,köşeler ışık vermediği gibi kenarlar da ışık kesilmesi halinde devam ediyor!
    işin bu kısmından sınıfta kalıyorlar ama genel olarak doğru renk üretimi oldukça iyi sayılır

93x ise baclit olarak fena sayılmaz,40/48 iyi gibi desem de 55 liğini ben fazla tumadım,tatlı fiyata bulunursa alınabilir++

• Modül(Panel) Samsung SVA tip(ancak aynı tip Modül BO/China CSOT v.s gibi ana panel üreticileri üretiyor! buna takılmayın şimdi
    ancak panel spec.olarak HiEnd veya en iyi kalite v.s değildir!!! (Modül den bahsediyorum)

93x serisini öne çıkaran daha çok veya tamamen "F/P" olması dır kimse çıtayı aşırı yükseğe çekmesin ltf!! veya abartmasın v.s

CA95x(55" olanı) yine farklı paneldir ve daha iyidir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 30 Aralık 2015; 14:31:56 >
  • @serkan

sen de 48/93x alabilirsin
  • teknosa 55UA9300 modeli için kampanya yapmış 3.099 tl. 465 tl hediye çeki ve 75 tl bonus veriyor. Sizce nasıl. lg 8507 den buna kaydım gibi :)))
  • Benimde an itibari ile 48ua9300 cihazım kuruldu. yalnız içinden bahsedildiği gibi air Mouse çıkmadı. 4 adet gözlük var. Birde askı aparatına hiç güvenemedim. Tv salkım üzüm gibi sallanıyor gibi geldi :) Akşam hemen bi askı aparatı alıp değiştittireceğim ilk fırsatta. tv yi inceleme fırsatım olmadı iş icabı. gece bir iki saat kurcalarım. Bende gördüklerimi yazarım. Gerçi ne yazacağım belli. 70 ekran tüplüden sonra fevkalade perfect bi tv olacak.
  • 55 9300 modeli 1 aydır kullanıyorum.. Daha önce 40 inç 7000 serisi almıştım...
    İkisi de tek kelime ile çok kullanışlı ve güzel..

4K tv leri çok inceledim... Sony+LG+Samsung.. vs.. Hepsinin özelikkleri hemen hemen aynı.. Bazı farklar olsada...
    Ama Vestel.. Fiyat ve kalite yönünden onlardan önde bence...!!
    Nacizane tavsiye ediyorum... Fakat renkler ve zevkler tartışılmaz... Markaları kötülemek iyi bir şey değil...
    Sonuçta hepsi birer elektronik alet... Biraz şans da lazım...
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 5 Haziran 2021; 23:49:29 >
  • Bu ürün pasif gözlüklü değil mi arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.