Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alturist00

hocam video izlerken displaydan yapma normal tv ekranındayken telefondan cihaza ata de

O şekilde yaptım. Dediğim gibi ileri geri saramıyorum. Açıkçası televizyonun smart vs özelliğinden hiç memnun kalmadım. Bir de odama ( 8 metrekare) sanırım büyük geldi 40 inç. Benim derdim kaliteli film izleyebilmek. 32 inç önerileriniz var mı ekran kalitesi vs güzel olan. Akıllı tv olması da şart değil. Bir tane android box alıp akıllı tv yapabilirim.
  • Arkadaşlar bir soru sorcam size çok merak ettim sizdeki cihazın gözlükleri pillimi ? Ben 65UA9300 aldım yeni bugün, gözlükleri piksiz normal sinema gözlüğü doğrumudur ? Hatta kutudan 4 gözlük ve 2 tanede çift ekran özelliği gözlüğü çıktı ? Çok merak ediyorum bana yanlışmı geldi yoksa 65 inc lerinde gözlükler ve çift ekran özelliğimi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakin33

Arkadaşlar bir soru sorcam size çok merak ettim sizdeki cihazın gözlükleri pillimi ? Ben 65UA9300 aldım yeni bugün, gözlükleri piksiz normal sinema gözlüğü doğrumudur ? Hatta kutudan 4 gözlük ve 2 tanede çift ekran özelliği gözlüğü çıktı ? Çok merak ediyorum bana yanlışmı geldi yoksa 65 inc lerinde gözlükler ve çift ekran özelliğimi var ?

Bu tv modelinde mb100 ve mb120 olmak üzere 2 tane anakart kullanılmıştır bunlara bağlı panelde farklılık gösterebiliyor benimkide mb100 lü model ve dediğiniz gibi içinden aynı aksesuarlar çıktı mb120 lerde sadece 2 tane aktif gözlükle geliyor.

• arkadaslar tv den kayıt yaparken 5 veya 10 dakıka sonra kayıt otomatıkman dururyor flas bellek de 20 gb yer var nedendır bır ayarı varmı
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Aynı olay başıma geldi... Başka bir flash bellek kullanın...
    Önce formatlayın... Sonra kayıt...
  • Arkadaşlar bugün 49UDVestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi9650 aldım. kurulum oldu. Gece test edeyim dedim durum böyle. Ne diyorsunuz bu işe? Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesiVestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

• Arkadaşlar benim enteresan bir sorunum var 55Ua9400 cihazımda TV izlerken filmin yada programın çekildiği ortama göre ten rengi saç rengi sarı dan yeşile dönüyor. Ama her izlediğim programda olmuyor bu, anlatması bile zor enteresan bir sorun ama bunu servise nasıl izah edicem o anı nasıl yakalayıp da sorunu göstericem bir türlü bulamadım. Bir fikri olan yada aynı sorunu yaşayan varmı ?
  • Selam. 43ua9400 modelim var. Hdmi ile pc ye bağlayınca pcm modunda stereo olarak ses alabiliyorum. Profile edit le edid mod değiştirilse hdmi üstünden pc den gelen 5.1 pcm sesi yine hdmi üstünden pcm olarak ses sistemine pass-through yaparmı ? Hangi ayarı editlemem lazım teşekkürler.

• arkadaşlar youtubede problem var birkaç aydır. Video açmak istediğimde sürekli olarak
    https://www.youtube.com/tv?launch=menu&a.... tarzı, sertifika ile ilgili bir sorun var uyarısı çıkıyor. OK deyip onlarca kez uyarıyı onaylayınca video başlıyor ama birkaç dakika sonra gene bu uyarı çıkıyor.

Bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petshopboys -- 21 Eylül 2018; 14:22:46 >
  • Arkadaşlar bu TV nin şu an en güncel yazılım sürümü nedir?

Şu an benim TV de sürüm V. 2.6.3.0

Sizlerde de mi aynı sürüm var güncellemeye baktığım zaman son güncelleme tarihi 2016 gözüküyor.

• BUGATTI kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede vardı servise götürdüm normal dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: petshopboys

arkadaşlar youtubede problem var birkaç aydır. Video açmak istediğimde sürekli olarak
    https://www.youtube.com/tv?launch=menu&a.... tarzı, sertifika ile ilgili bir sorun var uyarısı çıkıyor. OK deyip onlarca kez uyarıyı onaylayınca video başlıyor ama birkaç dakika sonra gene bu uyarı çıkıyor.

Bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mıdır?
    kendi soruma cevap vereyim, belki ihtiyacı olan görür okur. Son yazılımı indirip usb ile kurunca sorun düzeldi. TV güncelleme yok demesine rağmen forum sitelerinden son yazılımı bulup kurun, sorun ortadan kalkar.

• 43ua8900 tv kullanıyorum. En son güncel yazılımı hangisi? Nereden güncelleniyor. Menudeki güncelleme modülü işe yaramıyor.

• 48UA9300 var bende de ancak ufak kardeşim ekranı aşırı derecede çizmiş panel değişimi gerekli.Sizce fiyat ne kadar olur?
  • Arkadaşlar sizin tv de nadirde olsa kendiliğinden kapanıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_mafia -- 24 Ekim 2018; 21:34:33 >
  • the_mafia kullanıcısına yanıt
    çok nadiren de olsa benim televizyonda açılıp kapanıyor. günümüzde televizyon, cep telefonu..vb bunların hepsi birer bilgisayar. yazılımdan yada donanımdan kaynaklanın sebeplerle bu gibi cihazların ara sıra kendilerini resetlemesini ben normal karşılıyorum...
  • petshopboys kullanıcısına yanıt
    hocam son yazılımı nasıl yükledin
    http://www.tv.vesteldriver.com/ burdan tv seri numarasını yazdım hiç bir şey bulamadı.
  • vestel cekirdek yazilim diye aratirsaniz cikan forum sitesinde var.

• arkadaşlar 48UA9300 modeli tv de ip tv izlerken ssıptv ve ott player uygulamasında tv kilitleniyor ve kendiliğinden kapanıp açılıyor.yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum. tv nin üzerinde ki yazılımı nasıl güncelleyebilirim.otomatik aramada güncel yazılım bulmuyor. usb ile hangi siteden bulup yükleyebilirim. ya da başka bir çözümü var mıdır ?
  • Arkadaşlar bu Tv ye netflix uygulamasını nasıl kuruyoruz bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.