Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bein sports bendede gitti maalesef vestele bu yakışmıyor mail attım cevap verirlerse burda paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mailime cevap geldi

Merhaba, Tarafımıza ilettiğiniz talebinizle ilgili gerekli inceleme yapılmıştır. Şuan talep ettğiniz uygulama ile ilgili anlaşmamız olmadığı için o uygulamayı kullanamıyorsunuz. Sevgi ve saygılarımızla. Vestel Müşteri Hizmetleri.

Yani bein sports artık tvmizde olmıycak çok kötü 😬

• Arkadaşlar az önce bein sports uygulaması geri geldi çok sevindim tepkimiz işe yarardımıı ne hehe ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahildeki kral -- 9 Mayıs 2017; 22:20:1 >
  • sahildeki kral kullanıcısına yanıt
    Benim televizyonuma da gelmiş mail için teşekkürler

Bein Sport geri geldi.....
  • iyalniz İ kullanıcısına yanıt
    55 ua 9300 TV ...Vestel Smart' ta ....Opera TV Store uygulaması ne zaman devreye alınacak...??
    TV. nu aldığımdan beri " ÇOK YAKINDA " diyor.. ama ne kadar bekleyeceğiz...?
    TV yi ilk aldığımda devrede idi..!!! Ne zaman 2015 in sonunda otomatik V.33.11 e güncelleme yapıldı... O da yok oldu..
    Bilgisi ve haberi olan varsa lütfen yazsın...
    Bende aktif kardeş tv aldığımda 1.33 11 yazıımı vardı ozamanda vardı şuanda 1.34 23 yazılımı var gene aktif sizde neden öyle anlamadım.

• Bende de aktif

• puhu tv uygulaması gelmiş diyorlar bende yok sizde durumlar nedir dostlar?

Yazılımı guncelleyince geldi bende.

• Mb100 lü olan arkadaşlar smart bölümüne gelmeyen güncellemeler nedeniyle vestel WhatsApp müşteri hattına istek msjı attım anında cvp veriliyor sizlerde bu şekilde msj attın çabuk sonuç alabliriz attığım msjı WhatsApp numarasını sizinle paylaşıyorum aynısını kopyalıp lsizde yollayın

Merhaba ben 55 ua 9300 vestel tv sahibiyim ve modelin mb100 ve mb120 anakartlı modeli olduğunu öğrendim ben deki mb100 lü olanmış smart bölümüne hiç güncelleme gelmiyor ama mb120 olan modele netflix ve puhu tv uygulamarı gelmiş bu haksızlık biz bu tvyi alırken anakarta göre deil marka ve model tercihine göre aldık anakarta göre güncelleme gelmesi çok saçma vestele bu yakışmıyor en kısa sürede bizlerede güncelleme yapılması gerek lütfen bu isteğimi iletirseniz sevinirim.

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

Ben de de 1.34.23 yazılım var.. ama maalesef yok... acaba nedendir.. Bilen arkadaşlar..!!
    Maalesef ua 9300 serisi 2 anakartlı olarak üretilmiş mb100 ve mb120 olmak üzere güncellemeleride mb120 lik karta vermişler çok büyük haksızlık bizler bu tvyi alırken 2 anakartlı olduğunu bilmiyorduk marka ve modele göre tercih ettik üvey evlat muamelesi görüyoruz resmen 😬

Sizden ricam yukarıda verdiğim WhatsApp iletişim merkezine bildirim yapmanız yada mail adresine yazmanız geri dönüş muhakkak oluyor.

Bu olay benim de çok canımı sıkıyor.

Aynı model TV; biri puhu tv, blu tv falan alıyor, diğeri yok. Yine birinde HDR güncellemeyle geliyor, diğerinde yok. Sonraki TV'mde Vestel düşünmeyeceğim.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Aynen ben bu tvden memnun kalmıştım hatta cep telefonumu bile venüs 5580 aldım ama mağduriyetimiz giderilmediği sürece hiçbir vestel markasını evime sokmıycam ve kimseyede önermiycem.

• Geri dönüş oluyor ama maalesef birşey olmuyor standart cevaplar ayrıca wireless display ile bağlantı da. Yapılmıyor

• hakan4477 H kullanıcısına yanıt
    Cevaplar standart evet 😕wirels display sorunsuz çalışıyor ama bazı telefon veya tabletlerin ekranı yayınla miracast özelliği olmadığı için açmıyor yani tv uyumlu telefon uyumsuzsa açmaz ona iyi bakın.

• MB 100 mu hocam sizinkiside

• hakan4477 H kullanıcısına yanıt
    Evet 55ua9300 mb100 model☺️

• Bendeki 48ua9300 bir tablet iki ayrı model telefon da denedim ekran kararıyor bekliyorum bekliyorum yok olmuyor telde bağlandı yazıyor ama ekran yok

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.