Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Biraz içimi rahatlattınız Bu resimde daha net gözüküyor sol ve sağ alt taraftada var biraz fazla gibime geldi eğer normal derseniz içim iyice rahatlayacak çok teşekkürler
    Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Biraz içimi rahatlattınız Bu resimde daha net gözüküyor sol ve sağ alt taraftada var biraz fazla gibime geldi eğer normal derseniz içim iyice rahatlayacak çok teşekkürler

Bence normal hocam ne az nede çok. Zaten ışık sızmasından dolayı tv yi değiştirtsen gelecek olanı kontrol edip göndermiyorlar ki , montaj felan bütün süreç baştan başlıyor ,ya gelen tvde daha çok ışık sızması olursa , tabi daha azda olabilir :)

• çesna kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen tv de siyah ekran mı izleyeceksin, tv açıkken ışık sızması yada onun gibi bişe varsa tamam ama siyah ekrandaki bence önemli değil.
  • Yav arkadaslar vestel 48ua9300 kullaniyorum, arkadaslarla film izleyecektik internetten film izlenmiyor. arkadasin 4-5 yillik samsung televizyonu bile butun sitelerden tv video farketmez oynatiyo. Cozumu var midir bunun ? Youtube haric video izlenmiyor.

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler böyle kullanmaya devam içim rahatladı vallahi 😂

• U.C.Y kullanıcısına yanıt
    Dahili internet tarayıcı malesef yetersiz. İzleme yaptığınız sitelerin mobil versiyonları varsa onları deneyin.
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar gereken cevabı vermişler zaten.

Durum gayet normal.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Azimsanmayacak kadar paralar veriyoruz film izleyemiyoruz bu ne bicim istir anladim gitti. Yine de sagol hocam tesekkur ettim ilgin icin.

• U.C.Y kullanıcısına yanıt
    Bi film sitesi vardı ordan izleniyordu ama adını unuttum. Eski mesajlarda vardı.
    5 sene evvel de Vestel start tv almıştım. Koca 5 senede start özelliğini neredeyse hiç geliştirmemişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Tüplü eski bir tv den sonra 48ua 9300 modelini yaklaşık 1hafta 10gun önce alarak aranıza katılmış bulunmaktayım ilk günler herşey normaldi(eski tv den geçince görüntüsü vs cezbetmisti :) ) ama yavaş yavaş bazı şeyler farkettim 1.akşamları odanın ışığı kapalı haldeyken kanal geçişi sırasındaki siyah ekranda beyazlıklar var foto yükleyeceğim bu normal mi 2.TV kapalıyken tek çıt sesi geliyor ara ara bazen 5dk arayla bazen çok daha uzun süre arayla 3.birde canlı yayın izlerken ses boğuluyor subwoofer patlamış gibi bir ses. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim bunlar normal değilse servislemi yoksa aldığım yerlemi iletişime geçeyim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sesin boğuk çıkmasının nedenini buldum ses ayarlarında DTS TruSurround var onu kapalı yapmak gerekiyor :)

• ua9300 modelinin ua8900'dan farkı 3d özelliği olması mı sadece?

görüntü kalitesi olarak veya hz değeri olarak bir farkı var mı?

ua8900 mediamarktta fiyatı 1500 lira, indirimle birlikte 1400'e alma şansım var. hepsiburada dükkan satıcılarında ua9300 modeli 1534 lira, sizce hangisi daha mantıklı?
  • scatman_35 kullanıcısına yanıt
    +
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    ışık sızması ve bulutlanma ledlerin ışık gücünü ve rengini kontrol etmeden kullandıklarından oluyor... bence oled paneller ucuzladığında o panelliye geçersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scatman_35

ua9300 modelinin ua8900'dan farkı 3d özelliği olması mı sadece?

görüntü kalitesi olarak veya hz değeri olarak bir farkı var mı?

ua8900 mediamarktta fiyatı 1500 lira, indirimle birlikte 1400'e alma şansım var. hepsiburada dükkan satıcılarında ua9300 modeli 1534 lira, sizce hangisi daha mantıklı?

Tabiki ua9300 en güncel televizyon 4K ve 3D bir arada.

N11 de bi satıcı 1525 tl ye satıyor , 1 tane kalmış. Kuponun felan varsa dahada indirebilirsin fiyatı. Bonus kartın varsada 1000 tl üzeri alışverişe 100 tl bonus veriyor.

http://urun.n11.com/led-tv/vestel-4k-smart-40ua8900-102-ekran-led-P140085099

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taktaktikitikitak -- 1 Kasım 2016; 4:30:12 >

• Eyvallah hocam. Zaten mediamarkt'ta bugün ürüne 200 tl zam gelmiş. Ben de n11 den alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scatman_35 -- 2 Kasım 2016; 10:16:26 >
  • 48ua9300 3D aktif mi pasif mi arkadaşlar

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    Aktif ve doğal olarak VA panel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Aktif ve doğal olarak VA panel.

Va olduguna emin msn, bir backlit mi
    Edge lit aydinlatma mi ?

• band_ilyas B kullanıcısına yanıt
    VA olduğuna eminiz evet. Ayrıca Edge led aydınlatma.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Peki gerçek 50 hz olması 4k'da titreme vs sorun yaratır mı?

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.