Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
37
Favori
56.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin tavsiyeniz ne olur hocam. Ben 65qa9700 düşünüyorum Va olduğu için. 65q9900dan eksisi nelerdir bu tvnin? Q9900u ips olduğu için istemedim. Tv zaten doğrudan karşıdan izlenecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kater1977 kullanıcısına yanıt

Merhaba. Niye memnun kalmadınız hocam? Ben de bu tvyi almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigsıze kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu üründe VA panel bulunuyor.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Q9900 modelinde JBL ses sistemi ve subwoofer bulunuyor, bunun dışında bir eksisi yok. QA9700 Android olduğu için uygulama çeşitliliği olarak daha önde.
  • Merhabalar. 65QA7D63DT modelini almayı düşünüyorum. Panel olarak LG panel midir? Bir de yorumlarınızı iletebilir misiniz?

• sapphiretonic kullanıcısına yanıt
    Merhaba, panel bilgisi doğru ve tavsiye ettiğimiz bir model. Hem Qled hem de Android olduğu için çok mantıklı bir tercih olacaktır.
  • Merhaba vestel 50 inç panel kalitesi, Android sistemi en iyi olan model hangisidir?

Android kısmı beni endişendiriyor bir kaç sene sonra kasma donma vs olur mu

• 1 ay önce 50QA9700 modelini aldım çok memnun kaldım tv de android 11 sürümü var ram 2 gb, dahili hdd si 4 gb cihaz çok hızlı çalışıyor açılıp kapanma hızı, menü geçişleri çok hızlı, görüntü kalitesi harika ışıklandırma çok güçlü ama ben led ömrünü uzatmak için eco modda kullanıyorum. Kenardan baktığındada görüntü fazla etkilenmiyor VA panel olması bence daha iyi gibi ekranın esneme payı olduğu için ufak darbelere karşı daha dayanıklı gibi geldi bana ama mutlaka ekran koruyucu kullanmak gerek panel tv fiyatıyla aynı çünkü. Ekran koruyucular yaklaşık 700 lira civarında satılıyor 50 ekran için.

• faraza- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 50UA9630 modelini tercih edebilirsiniz. En yeni modellerden bir tanesi, Android 11 olduğu için bir kaç sene içinde herhangi sorun yaşatmayacaktır.
  • Öncelikle Yardımlarınız için teşekkür ederim, Toshiba 55QA7D63DT Modelindeki paneller LG ips panel midir? Teşekkürler

• Taskn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ips panel ve 2 farklı üretici bulunuyor.
  • Merhaba @Vestel Destek ekibi dün 55QA9700 tv aldım bugün kurulum oldu ancak ışık sızması vs testi yapılmadı ayrıca panel hakkında bilgi verilmedi, ürünün seri no vs aşağıda mevcut bilgi verir misiniz

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bjern -- 23 Mart 2023; 10:49:18 >
  • Merhaba Vestel Destek ekibi

55q9900 modellerinin tamamı lg panel mi kullanıyor acaba yoksa karma mıdır

• Murat Çıkla kullanıcısına yanıt
    Merhaba panel modeline nereden bakabiliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • QLEDlerin yazılım güncellemeleri niye çıkmıyor? Seri no.dan siteden bakıyorum yeni firmware yok. Bence bu sürede çıkmamış olamaz , tuhaf.

• Vestel destek neden cevap vermiyor arkadaşlar?

• Merhaba, ips panel bulunuyor. Ekranda normal olmadığını düşündüğünüz bir durum var ise özel mesaj üzerinden fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.
  • Fytmaster55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şuan tek panel görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.