Şimdi Ara

Vestel, toshiba kararsizligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaslar, 1 hafta oncesine kadar Beko B55L televizyonum vardi. Durduk yere panel arizasi oldu

Bir cok tamirci ile konustugumda inanilmaz fiyatlar verildi 3bin civari, artik ben de yeni bir televizyon alayim dedim.

Mutlaka bu televizyonlari kullanan, yakindan inceleyen vardir. Bu 2 televizyon arasinda kaldim cidden kafam karisti.

Malum virus yuzunden eve kapanmis durumdayiz ne yazik ki fiyatlar da tavan yapmis durumda. Benim max butcem 5bin. Bu 2 televizyon ya da sizlerin onerebilecegi bir tv var midir ?
    55” - 58” arasi bisi istiyorum.

Vestel 58U9500
    Toshiba 58UL3A63DT

Simdiden tesekkur ederim.

Vestel, toshiba kararsizligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWDeR! -- 5 Şubat 2021; 17:2:48 >

• kimse yazmamis ben yazayim

fabrikasi ayni olsa da vestel yazanlar toshiba yazanlardan daha dayanikli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58 inç tv almayin hepsi dandik panda paneller sanirim. 55 tercihlerini degerlendirin ama vestel toshiba filan vazgeçin bence bütçeniz yetiyorsa. en kötü 55 toshiba bakin bütçe yoksa.
    edit:unutmayin vestel toshiba gibi markalar karma panel kullanir. yani ayni 2 model alin biri ips biri va cikar. onlarda kendi aralarinda ayrilir. yani va yi 3 farkli firmadan aldiklari için o da ayri bir şans :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popturceyn -- 20 Temmuz 2021; 0:2:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 65 inç qled tv bütçem için 10k altı olursa iyi olur Vestel 65Q9900 önerir misiniz biraz baktım da vestelin özellikle bu tvsi için yorumlar olumlu 3 yıl garanti de insanı cezbediyor

• maratbilgin kullanıcısına yanıt

Televizyon güzel görünüyor ama mantalitede sıkıntı var maalesef. Geçen gün Vestel'e sordum bu panelde bazı kullanıcılar IPS panel bazı kullanıcılar VA panel geldiğini söylüyor. Panel nedir dedim. Prosedürleri gereği panelin ne olduğu bilgisini veremeyeceklerini belirttiler. 😳 Ben de bu bilginin direk kullanım ile ilgili olduğunu, izlenecek odanın izleme açısına göre panele karar vermemiz gerektiğini belirttim. Beni çok iyi anladıklarını ama bu bilgiyi paylaşamayacaklarını belirttiler. Yani 9500 TL'ye 3 sene garantili bir led güzel olabilirdi ama ben bu iletişim sonrasında saçma sapan bir zihniyette olduklarına kanaat getirip aklımdan çıkardım bu markayı.

• maratbilgin kullanıcısına yanıt

herkes farklı şeyler söylüyor, elektronik şans işi kendi açılarından haklılar da ama bende Vestel'in bu televizyonu var son derece memnunuz ses kalitesi olsun renkleri olsun. şimdiye dek bi sorunla karşılaşmadık inş da karşılaşmayız. işin özeti ben kendi adıma öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.