Şimdi Ara

Vestel tablet yanıyor... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
8.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunuss.10

139 lira işte daha ne olsun. Vestel düşmanları da iyice arttı forumda.

Artar tabi halkımızın yurt dısında 3/1 fiyatına aldıgı elektronik ürünler için sen kalk devlete yurt dısı için extra vergi koyun de sonrada millet boykot etmesin önce halkını dusuneceksin cebini degil zorlu kendi ayagına sıktı vestel sanki kendi yapıyor yurt dısından getirip montajla millete demode olmus telefon vsr urunlerı satıyor .
  • yaniyorsun fuat abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Al çinden bas logoyu Vestel. Doyma birde diğer ülkelerden gelecek olanlara vergi koydur. Oh ne ala memleket.

ne kadar meraklısınız çamur atmaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1975
  • [Deleted by Admins]

• O tablet iki kullanimdan sonra yanar zaten.cep sobasi olur o ayri. Ama paylasan arkadasa saygisizlik olmus.

• Paranız haramsa,batırmak için vestele yatırın derim..Fabrikaları yansın ocakları batsın mağduriyetimi anlatsatsam roman olur..Bundan sonra yerli malı yurdun malı yok efendim hangisi kaliteliyse onu kullanın
  • Bedava verseler almam bu lanet markanın ürününü

• Hepsini ben aldım arkadaşlar mağazaları dolaşıp. gayincosundan.com'da ilanlarım var, 200 teladen satıyorum. Birbirinizi ezmeden sıraya girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Al çinden bas logoyu Vestel. Doyma birde diğer ülkelerden gelecek olanlara vergi koydur. Oh ne ala memleket.

ne kadar meraklısınız çamur atmaya

Ne çamuru ya :) Yalan mı? İşlemci mi üretiyor vestel? Ram mi üretiyor? Ekran kartı mı?
  • Vestel bu kadar milleti düşünüyor ?!!!

Madem öyleyse Türk ülkelerine ve avrupaya sattığı fiyatlarıda birileri söyleyiverse iyi olacak.
    Türk malı yerli malı he he.

O zaman 100 dolar bile maliyeti olmayan telefonu 900-1000 liraya satmaya çalışıp bu milleti keriz yerine koymayacak.

Sonrada 1.5 milyon doları kenana verip kendini bir haltmış gibi göstermeye çalışmayacak.

Para benden çıkacak cakayı vestel satacak.
    Kenanda arpalansın he mi.
    Yok öyle yağma.

Edit:
    Bak asus yapmış telefonu satıyor canavar gibi.
    Hemde ithal vergisi cartı curtu var.
    Buna rağmen hala rekabet edemiyormuş bu vestel efendi.
    Asusun telefonu her türlü daha iyi her türlü daha kalite her türlü daha ucuz.
    Üstüne üstlük ithal bir kamyon vergisi var.
    Hala vestelden ucuz.
    Ne rekabeti yapıyon sen dayıoğlu ?

Asus kadar bu vatandaşın yanında olsun.
    Nolamaz.Nayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 12 Mart 2015; 16:35:53 >
  • Bedava verseler almaz diyenler var... Çok güldüm.... değil bedava azıcık ucuz olsun yağmalar bu forum herşeyi, kandırmayın kendinizi...
  • bakıym bakalım
  • Neden vestel ban mesajım silindi vestel
  • vestel alacağına git aliexpressten en dandik tableti getir daha memnun kalırsın gardaş
  • bana gerçekten bedava verseler almam. olurda onun parasını benim yerime şirkete biri öder de şirket kazanır diye.
  • sabah nehir marka kaşık çatal zımbırtısı için gittim tableti önden 2 kişiye verdiler arkadakiler isyan etti tabi içimden alamayanlara ballısınız hadi yırttınız dedim ben hem nehir için ordaydım hemde bim teyzelerinin gelişmiş bir türü olduğu söylenen A101 teyzelerini doğal faunasında incelemek istedim gerçektende daha agrasif ve daha saldırgan bir tür örneğin sıra düzenine önem veriyorlar disiplinli ve lafını esirgemiyorlar kaynakcılar fena halde tartaklanıp sürüden uzaklaştırıyorlar çaktırmadan da yandaşlarını sıraya alabiliyorlar tamamen dominant bir tür
  • bende dolap almistim zamaninda, memnunum da aslinda. gecenlerde hanim set ustu begenmis baktim vestel, zorla ikna ettim almadim gittim baska marka aldim. boykotsa dibine kadar.

• 200liraya lg g pad v400 7" aldık ne yanması ?lg g pad şarjı 12saat gidiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.