Şimdi Ara

Vestel Tablet Modelleri Satışa Çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
29.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

buda huseyinos arkadaşımızdan kısa video

Eline sağlık kardeşim benim beceremedim yükleme işini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enişteme söyleyimde kapsın gelsin bitane yarı fiyatına çekiliş falan oluyo vestelde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

quote:

hocam videoyu mobilden göreydik iyiydi. youtube a yükleseydiniz keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

video youtube'de zaten
    www.youtube.com/watch?v=Az-ijRI3Vqc

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

video youtube'de zaten
    www.youtube.com/watch?v=Az-ijRI3Vqc

Hocam o zaman dhtube kodunu kontrol et mobilde görünmüyor çünkü. sorun benden de kaynaklı olabilir. Link için teşekkürler.

• gps varmı, İşlemci rockchip 3066, Gpu mali400 mü acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsbÇaydanlık

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UsbÇaydanlık

Fiyat efsane olmuş..800 tl nedir arkadaş ya..

İpad a 2000 Samsunga 1499 lira veren yerli mala 800 tl yi çokmu görür.
    öbürlerinin yarısı fiyatına ama yarısı özelliğinde değil neredeyse %70 yakın ama Mal türk malı olunca iş değişiyor.

Şahsen para içinde yüzsem bile gidip ipad denen oyuncağa 2000 lira vermem.Yerli malını inanın benim kadar desteklemiyorsunuzdur..Fakat vestel tutunmak istiyorsa (yerli olmanında avantajıyla) fiyatları düşürmesi gerekiyor diye düşünüyorum..

Ki şöyle de bir gerçek var,yerli dediğimiz vestel ne kadar yerli?Montaj yerlisiyiz hemen her sektörde malesef..

Acı ama gerçek, kesinlikle katılıyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: pacman

gps varmı, İşlemci rockchip 3066, Gpu mali400 mü acaba.

http://www.vestel.com.tr/bilisim-urunleri/tablet-pc/tablet-pc/vestel-onyx-tablet-pc-wifi-vp10

Gps yok
    işlemci arm cortex a9 dual core 1.6 ghz
    ekran kartı tahminen mali 400

• Bence bu cihaz alınır nedeni ise yaygın servis ağı en azından bir arıza olduğu zaman gideceğiniz yer vestel servisi .muhattap var karşınızda yani bence fiyatta biraz oynama yaparlarsa çoğu çin tablet müşterisini alabilirler kendilerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanalba

Bence bu cihaz alınır nedeni ise yaygın servis ağı en azından bir arıza olduğu zaman gideceğiniz yer vestel servisi .muhattap var karşınızda yani bence fiyatta biraz oynama yaparlarsa çoğu çin tablet müşterisini alabilirler kendilerine

Aynen. 3G li model 100 lira daha inerse yok satar bence. ips ekranı gayet kaliteli.

• Cihazı bugün görme imkanım oldu inanın taş gibi bir cihaz ne çıtlama var ne ekran kenarlarında bir sorun vestel bayisi arkadaşımdì vifili modeli 525 tl ye bıraktı herhangi bir sorunda ise vestel cihazı direk yenisiyledeğiştiriyor dedi fakat ellerinde cihaz yok sipariş verdim haftaya alıyorum insaallah ben çok beğendim en azından ismi cismi belli bir tablet

• Güzel bir hamle. Fiyatı aşağı çekip 7" versiyonu da çıkarsalar bayağı satış yaparlar. Şimdi sıra akıllı telefon pazarında. Birkaç firma da girse şu telefon işine yabancı tekelinden kurtulsak bi.
  • Devlet kesinlikle destek vermeli. Tablet ve telefona ne paraları gidiyor bu ülkenin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Noblesse

Güzel bir hamle. Fiyatı aşağı çekip 7" versiyonu da çıkarsalar bayağı satış yaparlar. Şimdi sıra akıllı telefon pazarında. Birkaç firma da girse şu telefon işine yabancı tekelinden kurtulsak bi.

aynen 7" ekranın kullanımıda güzel at cebine götür 7" 400 tl olsa bile alınırdı vallahi dandik çin malları bile 200 250 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

quote:

Güzel bir hamle. Fiyatı aşağı çekip 7" versiyonu da çıkarsalar bayağı satış yaparlar. Şimdi sıra akıllı telefon pazarında. Birkaç firma da girse şu telefon işine yabancı tekelinden kurtulsak bi.

aynen 7" ekranın kullanımıda güzel at cebine götür 7" 400 tl olsa bile alınırdı vallahi dandik çin malları bile 200 250 tl

7 inç 250~300 arası olacakmiş

• 'Onyx' zaten Çin'li bir tablet üreticisi.. Onyx'in bir çok modeli uzakdoğu sitelerde satılıyor.. Vestel ya fason olarak kendi markası ile ithal ediyor ya da demonte olarak ithal edip, burda ürün montajı yapıp, piyasaya sürüyor.. Vestel servis güvencesi olduğu için ve fiyatı da biraz daha uygun olursa, tercih edilebilir.. Ayrıca Onyx'in 7 inç telefon özelliği de olan CVXW 7408 model tableti de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Aralık 2012; 23:36:59 >
  • quote:

quote:

quote:

ne zaman cıkacagı hakkında bilgi varmı

• quote:

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne zaman cıkacagı hakkında bilgi varmı

Pazarlamacı Ocak ayı içinde mağazalara göndereceğiz demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Devlet kesinlikle destek vermeli. Tablet ve telefona ne paraları gidiyor bu ülkenin.

Canım kardeşim bizimde destek vermemiz lazım vestel diyoruz casper diyoruz burun kıvırıyoruz inanın ben dün cihazı inceledim hayran kaldım ismi cismi belli olmayan çin mallarına dünyanın parasınì veriyoruz ondan sonra bir arıza oluyor ortada servis yok hele şu yabancı sitelerden alınan tabletler yokmu onlar tamamen kumar ha tamam diyeceksinizki vestelin parçalarıda çin olsun ama burada üretiliyor senin benim gibi insanlar çalışıyor bu fabrikalarda neyse çok konuştum ama bence fırsat vermeliyiz böyle markalara bunlar benim düşüncelerim herkezin düşüncelerine saygım var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.