Şimdi Ara

vestel smart 40pf7070 alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
13
Favori
64.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi geceler arkadaşlar pazar gunu vestel bayisine 7014 modeli almak için gitmiştim ama 7014 modeli kalmadı bana onun yerine 7070 modeli onerdiler sizce nasıl iyi mi yeni tv olduğu için sitede ve bayide yoktu 7014 le aynı dediler ve bir kaç video formatı daha fazla tanıyor dediler yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazejder -- 25 Haziran 2013; 21:28:41 >

• 7070 7014 ün yeni versiyonu görüntü taraması 7014 600hz 7070 400hz ama önemli değil 7070 daha günceldir 1250 liradan fazlada vermeyin

http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-40pf7070-40-googletv-400hz-uydu-alicili-usbmovie-full-hd-smart-led-tv/productDetails.aspx?productId=evves40pf7070&categoryId=163192#Gorseller
  • Merhaba, kullanan arkadaşlar veya bu işten anlayan arkadaşlar bu ürünü önerebilir mi?
    + ları - leri ile bu ürün alınabilcek bir ürün mü?
    teşekkürler.
  • mcakrep23 kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 gündür bu tvyi kullanıyorum,bütun ayarlarına dokundum,fakat hareketli sahne performansı berbat,servisi çağırıp göstereceğim bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihoglu1

Hocam 4 gündür bu tvyi kullanıyorum,bütun ayarlarına dokundum,fakat hareketli sahne performansı berbat,servisi çağırıp göstereceğim bu gidişle.

Hocam 2 sene önceki led 100hz tvmde aynı marka hiç öyle bişeye rastlamadım bi yerde bi hata yaptığınıza eminim...
  • Vestel müşteri hizmetlirinden bilgi aldım bu modelde DVB-T2'nin olmadığını söyledi. Hiç bir Vestel LED TV'de yokmuş.

Fakat DVB-T olduğu için ve MPEG4 özelliği olan TV'lerde digital karasayl HD yayın izleyebilir mişiz. 40PF7070'te ise MPEG4 için bilgi veremedi, kullanım kılavuzunda yazıyormuş bu bilgi, kendi önündeki dokümanda yokmuş. 42PF9060 modelinde ise DVB-T MPEG4 var dedi. T2 özelliği aynı hat üzerinden hem TV hemde internet bağlantısıymış.

Dijital yayın Türkiye'de başlayınca, HD ve SD yayınları izleyebilecekmişiz. HD yayınları izlemek için DVB-T MPEG4 olması gerektiğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 11 Haziran 2013; 12:36:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modeli en uygun hangi fiyata alabiliriz,
    alan arkadaşlar fikir verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

bu modeli en uygun hangi fiyata alabiliriz,

Ben almaya karar vermiştim. Hepsiburada'daki indirim bitmiş. Bana özel indirimle 1150 TL'ye gelecekti, 50 TL'de hediye çekim vardı.
    1100 TL'ye alınabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

Ben almaya karar vermiştim. Hepsiburada'daki indirim bitmiş. Bana özel indirimle 1150 TL'ye gelecekti, 50 TL'de hediye çekim vardı.
    1100 TL'ye alınabilirdi.

şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

1100 TL'ye alınabilirdi.

şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz

Ben DVB-T2 yüzünden TV alamadım. Sadece Sony'de var bu özellik 42" LED TV 2600 TL. Bi televizyona o kadar para vermek istemiyorum.

Daha önce arkadaş 2011 yılında 1800 TL'ye 47" LG marka LCD TV aldı. Ama şimdi ise aldığı TV için keşke bozulsada, çerçevesi olmayan, ince led tv alsam diyor.

• arkadaşlar tv yi aldım internetim olmadığı için size cevap yazamadım bu yuzden cevap yazan herkesten özür dilerim tv hakkında en kısa zamanda bilgi vereceğim
  • hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın
  • en kısa zamanda bilgi verir misiniz ürün hakkında, olursa birde foto ekler misiniz, bugün yarın 1 adet alıcam bende.
  • yau bu vesteller nası yani bi lg den samsungdan kötümü iyimidir panel olarak soruyorum?
  • aslında ne lg ne samsung, gönlümde philips yatıyorda 178 178 görüntüleme açısı var adamlar itina göstermiş hz ile 3d ile kandırmıyorlar
    42pfl4208k daha uygun bulunursa alıcam bunu yavaş diyorlar ama en azından harici uydu alıcı alınırsa sorun çözülür birde güncellemeleri yapılmalı.
  • up beyler hiç alan yokmu bu cihazı bende almayı düşünüyorum
  • ben aldım kullanıyorum gayet memnunum senin merak ettiğin bir şey varsa sora bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazejder

ben aldım kullanıyorum gayet memnunum senin merak ettiğin bir şey varsa sora bilirsin

olumsuz bir yanını gördün mü hocam birde bu dahili hd uydu alıcısı nasıldır kanal geçişleri vs. şifreli kanallar için biss key girilebiliyor mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.