Şimdi Ara

Vestel Savunma yeni adıyla global teknoloji şirketi olmayı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel Savunma yeni adıyla global teknoloji şirketi olmayı hedefliyor

Zorlu Holding çatısı altında kurulan savunma sanayi şirketi Vestel Savunma'da vizyon ve sektör değişikliğine gidiliyor. Vizyon değişikliğinin ilk adımı olarak şirketin adı tamamen yenilendi ve Lentatek oldu. Lentatek, bundan sonra global bir teknoloji şirketi olarak faaliyet gösterecek. Zorlu Grubu, bu isim değişikliğiyle beraber Lentatek’i küresel rekabette güçlendirmeyi ve teknoloji ürünlerini uluslararası pazara sunmayı planlıyor.

Ayrıca Bkz.'Yarasa kanat' sayesinde yerli İHA'ların performansı artacak

Yeni iş alanlarına yönelecek

Daha önce Vestel Savunma ismi altında Karayel İnsansız Hava Aracı geliştiren şirket şimdi Lentatek ismiyle yeni bir İHA geliştiriyor. Henüz yeni İHA'nın özelliklerine dair bir bilgi paylaşılmadı.

Vestel Savunma yeni adıyla global teknoloji şirketi olmayı hedefliyor

İsim değişikliğinin ardından şirket 20 yılı aşkın bilgi birikimini farklı yeni iş alanlarına taşıyor.  Yapay zeka, siber güvenlik ve büyük veri tabanı çözümlerini yeni alanlarla birlikte daha geniş yelpazede müşterilerine sunacak. Yeni iş alanları olarak uzay teknolojileri, dijital sağlık teknolojileri, kritik tesis ve sınır güvenliği alanlarında faaliyet gösterecek.

Ayrıca daha önceden de hizmet verilen hidrojen ve yakıt pili teknolojileri, komuta kontrol teknolojileri ve otonom sistemler alanındaki çalışmalar da devam edecek.

• Telefonundan memnun kalmamıştım fakat 12 kg lık 10 yıl garantili inverter motorlu çamaşır makinası ile 9 kg lık kurutma makinası süper iş çıkarıyor.Özellikle kurutma makinası ayrı bir harika eşim her kurutmadan sonra iyi ki almışız diyor iki senedir her gün çalışıyor alırken çok araştırdım muadillerine göre tam bir fiyat performans ürünü.Makinayı bizde gören yakın eş dost konu komşu herkes zamanla aldı herkes çok memnun ama bildiğim kadarıyla Vestel toplam beyaz eşya satışının %80 ini ihraç ediyor ama gerçekten muazzam.Savunma sanayi ürünlerinde de umarım başarılı olurlar,dışa açılması için devlet desteği şart sadece Vestel değil ihraç kapasitesi olan tüm ürünlerde tüm firmalar desteklenmeli bence.Başarılarının devamını dilerim.

Değer mi ifade ediyor?  

Hocam bu Vestel yüzünden Cep Telefonlarına getirilen vergileri bir basit Google araması ile bulabilirsiniz.

Bugün bu vestel yüzünden IMEI kayıt denilen dünyada topu topu 5-6 ülkenin uyguladığı bir sistem var.

Bu ahlaksız firma (kimse kusura bakmasın şimdi anlatacaklarımı çoğu DH kullanıcısı bilir);

"Ben de Cep telefonu üretiyorum ama rekabet edemiyorum" diyerek ithal cep telefonlarına kallavi vergi gelmesini sağlamış, ithal telefonların fiyatları artınca kendisi de 3 lira etmeyecek malını ithal cep telefonları fiyatlarının hemen altına yerleştirmiştir.

Bu mudur ülkemiz için değer?

Bu düpedüz "Herkes şaapıyo, ben de yapayım" demektir.

• gayet mantıklı ve yerine bir karar vestel adını duyan uzak dururdu.

• Vestel kürdan üretsin, onu bile almam. Öyle irrite ettirdi beni kendisinden.

• ALLAH devletimizden razı olsun Vestel e güç kuvvet versin inşaallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zorlu yolda Vestele ve ekibine başarılar . . .

• Telefonundan memnun kalmamıştım fakat 12 kg lık 10 yıl garantili inverter motorlu çamaşır makinası ile 9 kg lık kurutma makinası süper iş çıkarıyor.Özellikle kurutma makinası ayrı bir harika eşim her kurutmadan sonra iyi ki almışız diyor iki senedir her gün çalışıyor alırken çok araştırdım muadillerine göre tam bir fiyat performans ürünü.Makinayı bizde gören yakın eş dost konu komşu herkes zamanla aldı herkes çok memnun ama bildiğim kadarıyla Vestel toplam beyaz eşya satışının %80 ini ihraç ediyor ama gerçekten muazzam.Savunma sanayi ürünlerinde de umarım başarılı olurlar,dışa açılması için devlet desteği şart sadece Vestel değil ihraç kapasitesi olan tüm ürünlerde tüm firmalar desteklenmeli bence.Başarılarının devamını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerbera -- 14 Şubat 2022; 12:2:9 >
  • Ülkeye A sınıfı teknoloji üretimi lazım, montaj ekibi değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk defa global isimli bir İHA/SiHA’mız olacak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vestel ismiyle silah satarak adını duyurmaya çalışıyordu bu yüzden rekabet edebilmek için savunma sanayinde adını değiştirmiş olabilir

• Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamam mı

• Yolunuz açık olsun. Özellikle İncek ekibine cani gönülden başarılar dilerim.

• Zorlu ile çıktıkları bu yolda başarılar demek istedi herhal...

• FATIH projesi ile kurtulmuslardi bugun akilli tahtalarin en ufak arizasinda binlerce tl tamir ucreti istiyorlar. Eger cok vatanini dusunuyorlarsa o kaliteli tahtalarini daha ucuza egitima kazandirsinlar...

• astegon kullanıcısına yanıt

Patron şirketi olduğu için basiretsiz olduğu dönemler oluyor ancak bu tarz şirketler ülkemiz için değer ifade etmekte, bu kadar kötümser olmamak lazım.

• şikayet falan ederler neyse başıma iş alırım bu gereksiz vestel yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 15 Şubat 2022; 12:35:10 >
  • Bir atasözü aklıma geldi
    Donkeye altın semer vurmuşlar ama donkey gene donkey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF980A2B3 -- 15 Şubat 2022; 12:39:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım iyi işler çıkarırlar..

• Değer mi ifade ediyor? Vestel Savunma yeni adıyla global teknoloji şirketi olmayı hedefliyor 

Hocam bu Vestel yüzünden Cep Telefonlarına getirilen vergileri bir basit Google araması ile bulabilirsiniz.

Bugün bu vestel yüzünden IMEI kayıt denilen dünyada topu topu 5-6 ülkenin uyguladığı bir sistem var.

Bu ahlaksız firma (kimse kusura bakmasın şimdi anlatacaklarımı çoğu DH kullanıcısı bilir);

"Ben de Cep telefonu üretiyorum ama rekabet edemiyorum" diyerek ithal cep telefonlarına kallavi vergi gelmesini sağlamış, ithal telefonların fiyatları artınca kendisi de 3 lira etmeyecek malını ithal cep telefonları fiyatlarının hemen altına yerleştirmiştir.

Bu mudur ülkemiz için değer?

Bu düpedüz "Herkes şaapıyo, ben de yapayım" demektir.

• üstüne alınma senin için üretmiyorlar istesende alamazsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.