Şimdi Ara

VESTEL R 9000 2000 W Elektrikli Isıtıcı 139 TL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Gittigidiyorda satıcı Mediamarkt ve fiyatı gayet uygun ihtiyacı olan kaçırmasın Cepteteb ile dahada uyguna gelecektir

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/vestel-r-9000-2000-w-elektrikli-isitici-271681381

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat iyi mi arkadaşlar? Benzer urun kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim

• en ucuzu 204, fena fiyat değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 20 Mart 2017; 11:34:5 >
  • Yağlı radyatör için cepteteb ile alımlarda süper fiyat 112-113 lira bedava valla

Edit: cepteteb taksit kampanyasından 6 taksitle alımına 10 lira puan verir+ bahar kampanyasındanda katılım sayısına göre puan gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 20 Mart 2017; 11:37:23 >
  • fiyat çok iyi , kışın 160dan aşağı bulamamıştım , o da dandik modellerde
  • 11 dilim olanı da 169 tl.. +2 dilim 30 tl fark var.. almışken 9 yerine 11 dilim olanı almak daha mı mantıklı?

• Elektrik sarfiyati nasil bunlarin? Gunde ordalama 4 saat yakarsak mesela fatura da sok yasartirmi
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    farketmez
  • Baska markanin modelini kullanıyorum, cocuk yeni dogdugundan yaklasik 2 ay boyunca her gece yaktik yatak odasi icin 6,7 saat. Normalde 40 50 gelen fatura, 90 civari geldi. Tasarrufludur yani

• Teşekkürler haber verdiginiz icin almam gereken bir urundu ertelemistim kışın fiyatlar 200 ü geciyordu.

• bende aldım bakalım ısıtması ve elektirik sarfiyatı nasıl olacak
  • Arkadaşlar cihazın fanını nasıl aktif ediyoruz bi türlü yapamadım kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

• Cok yakar mi bu

• Delonghi radias trrs1225 almistim 300 liraya. Performansindan memnun kalmadim. Genel olarak yagli radyatorlere pek olumlu yaklasamiyorum.

• Delonghi kullanıyorum dragon serisi tavsiye ederim klimayla ısınıyordum bu daha verimli Vestel'in fiyatı çok iyi ama üretim yeri Çin yazıyor o dikkatimi çekti

• Arkadaslar bilen var mi nasil isitir mı bir odayi? Ufo mu bu mu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takdag90 -- 23 Mart 2017; 19:52:35 >
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    Ufo onunu isitir. Acarsin hemen isitir, kapatinca hemen sogur.

Yagli radyator odayi isitir. Acinca odayi isitmasi odaya, isiticiya,... bagli olarak en az 15 dk surer.

Hangisini alacaginiza ihtiyaciniza gore karar verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnrkl

Elektrik sarfiyati nasil bunlarin? Gunde ordalama 4 saat yakarsak mesela fatura da sok yasartirmi

geçen yıl kış ortası 1 ay bunların altus markalı 11 dilimlisinden iki adet kullanmıştım

450 tl elektürük faturası gelince bir daha kullanmamaya tövbe edip kaldırdım

ısıtması güzeldi

• yaasink kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü aldım hocam bakalım kullandikca görecegiz :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.