Şimdi Ara

Vestel Pyrojet (8814 TT - 8914 TT - 9914 TT) ?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel in Pyrojet teknolojili az elektrik ve su tüketimine sahip çamaşır makinesi.

Uzun zamandır dikkatimi çekiyor. Ancak hakkında pek yorum göremedim.

Tüketim değerlerine bakınca hemen atlayasım geliyor ancak toz deterjan kullandığımız için kalıntısız şekilde ve temiz yıkamamasından endişe ediyorum.

Yok mu kullanan ???

• 9914 modeli benimde dikkatimi çekti ama kullanan kimseyi bulamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü cihaz değil tasarimi ozellikle cok şık premium his veriyor.Vestel gelistirdi kendini artık ama 2000 tl üzeri para verdikten sonra daha iyi markalardan makine alabilirsiniz.
    Su jetli yıkama sistemine sahip olduğu için kesinlikle kalıntı bırakmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 2 Haziran 2017; 20:33:41 >
  • Teşekkürler...

Kullandığınız mı, yâda kullananlar​ ile bir iletişiminiz oldu mı?

Arkadaşlarların dediği gibi kağıt üzerinde iyi duruyor ama...

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Bir önceki serisini kullanıyorum 6 yıldır. Twinjet plus modeli. Zaten beyaz esyalar ile haşir neşirim neyin ne olduğunu biliyoruz

• Çok teşekkür ederim.

Muadil Siemens, Bosch makinalar 2500₺ seviyesinde 9914 ü internette 1750₺ civarı alınabilir

• Vestel para etmez kaç kere diyeceğiz şu markaya para verenin aklına şaşarım :XD Pyrojet az enerji su felan filan hikaye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 4 Haziran 2017; 3:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Vestel para etmez kaç kere diyeceğiz şu markaya para verenin aklına şaşarım :XD Pyrojet az enerji su felan filan hikaye

Ezbere konuşmayın. Vestel alalım mı diye sormadık. Kullananlara modelleri sorduk ! Ado hocanın dediği gibi 2012 de Vestel kendini full yenilemiş. Ben 2013 te tüm beyaz eşyamı (çamaşır m. hariç) dahası babamgilin, kayınpedergilin hatta bacanağımın bile bir çok eşyasını Vestel almasına vesile oldum. Herkes çok memnun. Sadece babamın tv hataydaki vestelden bozuk geldi. Aynı gün yenisi kargoya verildi ertesi gün ulaştı. 3 senedir sapasağlam kullanıyorlar. Servislerden ve müşteri hizmetlerinden acayip memnunuz. Şikayetvar.com a bir bakın memnuniyet ve teşekkür oranına... Şu anki makinem vestelin yan ürünü Regal. Öğrencilik döneminde spotçudan sıfır alınmıştı 450 liraya. 8 senedir ne tamir ne bakım gördü. Ancak 5 kg olduğundan küçük geliyor.

Neyse konu dışı oldu bu.

Modelleri bayide gördüm çok hoşuma gitmesine rağmen tambur hacimleri küçük olduğundan dolayı hacimleri büyük olanlara yönelmek daha mantıklı geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayabusa+ -- 5 Haziran 2017; 2:54:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusa+

quote:

Vestel para etmez kaç kere diyeceğiz şu markaya para verenin aklına şaşarım :XD Pyrojet az enerji su felan filan hikaye

Ezbere konuşmayın. Vestel alalım mı diye sormadık. Kullananlara modelleri sorduk ! Ado hocanın dediği gibi 2012 de Vestel kendini full yenilemiş. Ben 2013 te tüm beyaz eşyamı (çamaşır m. hariç) dahası babamgilin, kayınpedergilin hatta bacanağımın bile bir çok eşyasını Vestel almasına vesile oldum. Herkes çok memnun. Sadece babamın tv hataydaki vestelden bozuk geldi. Aynı gün yenisi kargoya verildi ertesi gün ulaştı. 3 senedir sapasağlam kullanıyorlar. Servislerden ve müşteri hizmetlerinden acayip memnunuz. Şikayetvar.com a bir bakın memnuniyet ve teşekkür oranına... Şu anki makinem vestelin yan ürünü Regal. Öğrencilik döneminde spotçudan sıfır alınmıştı 450 liraya. 8 senedir ne tamir ne bakım gördü. Ancak 5 kg olduğundan küçük geliyor.

Neyse konu dışı oldu bu.

Modelleri bayide gördüm çok hoşuma gitmesine rağmen tambur hacimleri küçük olduğundan dolayı hacimleri büyük olanlara yönelmek daha mantıklı geldi...

Bizi de bilgilendirirseniz (tambur olayı nedir ne değildir...) memnun oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: d.yigit

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusa+

quote:

Neyse konu dışı oldu bu.

Bizi de bilgilendirirseniz (tambur olayı nedir ne değildir...) memnun oluruz

Makinenin iç hacmi oluyor hocam. Vestel 9 kg lik makinelerde 61 Litre hacim var. Bosch ta 63-65 o civarlarda. Parasına göre Electrolux te 69 litreye kadar çıkabiliyor. Ancak Electrolux servis ağının ve tecrübesinin yetersizliği malum olduğu için bu durumda Bosch daha mantıklı gibi. Ya da gözümüzü karartıp Electrolux alacağız :)

• Arkadaşlar, 9914 tt makineyi 6 aydır kullanıyorum, Oldukça başarılı ancak program süresi kendi ayarlıyor ve 3,5 saaten önce bittiğini görmedim, iki parçada koysanız pamuklu yıkama çok uzun 60 dk kısa program var onda da sulu bırakıyor sıkmıyor, Çok uzun yıkama sürelerinde yıkadığı için çamaşırlar çekiyor, 40 c 60 c normal eşkilde yıkandığı halde ilk defa çamaşırlar çekmeye başladı. Bunun gibi sorunlarını görmezden gelirseniz başarılı kurutma özelliği başarılı ama kurutma çamaşırı yıpratan birşey bu sebeple fazla kullanmıyoruz. Bu kadar eletronik ve karmaşık bir makine gerek varmıydı bilemiyorum, eski makinem bosch tu 15 yıl kullandım tık demedi. biraz şans meselesi saygılar.
  • bana da değişimden bu model gelecek önceki 9614txt de aşırı ses titreşim ve zıplama sorunları yaşadık her yeri değişti sorun devam edince bu modeli teklif?ettiler.

sarsıntı ses titreşim acayip sesler program uzaması sıkmaya geç geçme yada geçememe gibi sorunları var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Sen ne konuşuyosun ? Adam teknoloji üretmiş arge yapmış ödül almış siz deterjan aktif duşlaması bile olmayan siemens bosch profiloyu gelene geçene öneriyorsunuz vestele de çakmayı ihmal etmiyorsunuz burda alman distribütörlüğü yapmanızı geçtim büzün ağzınızı vestele atıp tutmayın bari hadde bak adamlardaki bi bitin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.