Şimdi Ara

Vestel netflix hk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
6.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ado hocam bende Vestel 48FA8200 modeli var.malum netflix uygulaması yok smart da.nasıl yükleyebiliriz yardımcı olurmusun?saygılar..
  • Arkadaslar merhaba benim gibi kampanyadan yaralanacak urunlerden alipda kullanamayan arkadaslar yetkili servisi cagirip yazilimi guncelletmeniz gerekmekte bugun gelip yazilimi guncellediler ve 3 aylik kampanya menusu tvda gozuktu en iyi yol servisi arayip sorunu anlatip yazilimi guncellestirmek ado ya da ilgusi icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado kullanıcısına yanıt
    benim 49ub8300'de de 3 ay ucretsiz kullanim ocin olan banner çıkmıyor yazılım sürümü v.2.29.11.0 gözüküyor yeni yazılımı mümkünse bana da gönderebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunteper -- 9 Şubat 2017; 16:13:51 >
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajı bana atmışsınız ancak etiketlememişsiniz vallahi aşağıdaki mesajı yazan arkadaş etiketleyince gördüm kusura bakmayın artık.

Ne zaman almıştınız televizyonunuzu?
  • kunteper kullanıcısına yanıt
    Siz ne zaman almıştınız hocam?
    Ocak 2017

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Hocam mesajı bana atmışsınız ancak etiketlememişsiniz vallahi aşağıdaki mesajı yazan arkadaş etiketleyince gördüm kusura bakmayın artık.

geçen nisan ayında aldım hocam
  • kunteper kullanıcısına yanıt
    Özelinize yazılım yolladım hocam, yükleyin sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaplinn

quote:

Değerli hocam, Bu kampanya Ocak ayı satışları için geçerliydi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chaplinn

quote:

Değerli hocam, Bu kampanya Ocak ayı satışları için geçerliydi.

onu biliyorum hocam.zaten bende bedava netflix izlemek falan istemiyorum.uygulamayı tv ye yükleyip üye olup izlemek niyetim.çok mu zor uygulamayı markete koyup müşteriye sunmak?

Üretimde Mb100 anakartlar da kullanıldı, Bu yazılım sadece MB120 anakartlarda çalışıyor, Nisan ayı dediğinizde MB100 olma olasılığı üzerine uyarmak amacıyla yazmıştım.

Yazılımı özelinize yolladım.
    yükledim ve ilgili menüye girip daha önceki hesabımla giriş yaptım hemen hesabıma 119.97tl yüklendi en düşük pakette 7.5 ay ücretsiz gibi bir şey oldu bir ay da deneme süresinden geldi bu yılı bedavaya getirdik gibi :) teşekkür ederim.
  • quote:

Üretimde Mb100 anakartlar da kullanıldı, Bu yazılım sadece MB120 anakartlarda çalışıyor, Nisan ayı dediğinizde MB100 olma olasılığı üzerine uyarmak amacıyla yazmıştım.

Yazılımı özelinize yolladım.

gördüm hocam.ben pek anlamam bu yazılım işlerinden menüye girip baktım.MB96 yazıyor sanırım benimki daha eski.uymaz heralde yazılım.
    Kesinlikle olmaz, Bu nedenle soruyorum satın alım zamanlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunteper

yükledim ve ilgili menüye girip daha önceki hesabımla giriş yaptım hemen hesabıma 119.97tl yüklendi en düşük pakette 7.5 ay ücretsiz gibi bir şey oldu bir ay da deneme süresinden geldi bu yılı bedavaya getirdik gibi :) teşekkür ederim.

Rica ederim, işinizi gördüyse ne mutlu
  • quote:

Kesinlikle olmaz, Bu nedenle soruyorum satın alım zamanlarını

neyse sağlık olsun artık ne yapalım...teşekkürler
    Rica ederim, keşke olsaydı. Görüşmek üzere
  • quote:

Rica ederim, keşke olsaydı. Görüşmek üzere

Hicam ben de dun aldim tv. 2.29.6.0 yaziyor yazilima. Banner bana da gelmedi. Urun netflix listesinde var. Yardimci olabilir misin

28/1272016 tarihinde aldığım kampanya kapsamında gözüken 43UA9400 model tv. Netflix logosu yok diye çağrı merkezini aradım servis yönlendirdiler,ertesi gün geldi baktı, bunun yazılımını yeniliyeceğiz ama şu an yanımda yok yarın uğrar yaparım dedi. tamam dedik aradan birkaç saat geçti servis görevlisi bayan aradı sizin tv niz kampanya kapsamında değilmiş dedi ve hiçbirşey yapılmadan olay kapatıldı. Ben kampanyayı geçtim de bu netflix i yükleyip abone olup kullanmak istiyorum fakat birtürlü bu uygulama gelmiyor. cihaz seri nosu 7655301 600176 arkadaki etiketten okuduğum.
    buda ekran görüntüsü. yardımcı olabilirmisiniz acaba?
    teşekkürlerVestel netflix hk

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.