Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
77
Favori
336.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geçen hafta 40ua9300 almıştım, youtube video izlerken videodan çıkıyordu, yazılımı yükledim düzeldi, teşekkürler.
    peki bu yazılım ve özellik açma işlemleri yasal mı? yani garanti durumunda sıkıntı olur mu?
  • 55ua9300 e yükledim. pek bir fark göremedim. film modu otomatik olarak var bende. film algılayıcı halen yok malesef.
    bu film algılayıcı neden benim tv de yok anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

Hocam geçen hafta 40ua9300 almıştım, youtube video izlerken videodan çıkıyordu, yazılımı yükledim düzeldi, teşekkürler.
    peki bu yazılım ve özellik açma işlemleri yasal mı? yani garanti durumunda sıkıntı olur mu?

Merhabalar;
    Yazılımlar birinci dereceden orijinal yazılımdır. Fabrikadaki arkadaşlarımızın ürünlerde yaptıkları geliştirme çalışmalarının sonuçlarıdır.
    Yüklediğiniz yazılım kaynaklı garanti durumunda sorun olmamakla birlikte, yazlım yüklerken oluşacak aksilikler yükleyenin sorumluluğundadır ki bunu zaten biliyorsunuz
  • Mb 120 için olan dosyada sıkıntı varmı? rarlı dosyayı indirip boş bir usb belleğe attım, menü 1505 tuşladım fakat yazılım yüklemesi başarısız oldu diyor? rardan çıkarıp atayım dedim ama çıkan dosya boş görünüyor?
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt

MB120 klasörü boş

Birisi KES yaptı gitti herhalde

Yeniden yüklerim biraz sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

MB120 klasörü boş

Birisi KES yaptı gitti herhalde

Yeniden yüklerim biraz sonra.

Dha önce diğer pc'ye indirdiğime baktım ondaki dosya dolu, menü 1505 yaptım yazılım yüksetme hazırlanıyor dedi durum çubuğunda ilerleme olmadan kapanıp açıldı. yazılım güncellenmedi, hala aynı versiyon.

Yeniden yükledim. Kontrol edermisiniz.
  • quote:

Şimdi indiriyorum, deneyip sonucu yazarım ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
  • quote:

Hocam şimdi oldu güncelleme gerçekleşti, daha önce editleme ile aktif ettiğim netflix silinmedi.
    İyi günlerde kullanın
  • quote:

Değerli Hocam, ilgilendim desem yalan olur. Ama sizin için en kısa zamanda MB82 için de irtibat kurarım arkadaşlarla

hocam mb82 anakartli modeller icin son durum nedir?yeni sürüm var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 40ua9300 tv satın almıştım 2 hafta önce. mb120 anakart mevcut. youtube de birşey izlerken video bitmeden kafasına göre video bitmiş gibi ana ekrana dönüyordu. müş. hiz. aradım tv ye yazılım yüklenecek dediler. Bende sizin konunuzu görünce hem güncelleyim hemde servis ile uğraşmayım diye yazılımı yükledim. sorunda düzeldi. Hiçbir problemimde yoktu Bugün 3d film seyredeyim dedim. Gözlüklerin 2side bağlanmadı.

1 kere basıyorum aktif gözlük tuşuna yeşil sonra kırmızı yanıyor bağanmıyor. basılı tutuyorum tuşa kırmızı yeşil sürekli flaşlıyor en son turuncu yanıp kapanıyor yine bağlanmıyor. Yazılımı yüklemeden önce hiçbir problem yoktu. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Mb100 model tvmi yazılım yükseltmesini bende yaptım yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum izlenimlerimi sizinle paylaşim görüntü olarak SD yayınlarda bir iyileştirme olmuş kanal geçiş veya menü de çok değişiklik yok asıl düzeltmeler smart bölümünde olmuş smart menüsüne ilk girişte bazen yavaşlamalar oluyor ama içine girdinizde uygulamaların açılma hızı iyileştirilmiş netflix menüde halen yerini almamış ama androiddeki uygulamadan halen görülebiliyor bunu daha önce belirtmiştim yeni uygulama olarak milliyet canlı skor gelmiş ve çok güzel çalışıyor bunun dışında opera tarayıcı daha akıcı hale gelmiş sitelerde gezinme rahatlamış zoom özeliği daha güzel çalışıyor ve reset atma olayında azalmış ama sorun gene var facebook da resim ve video açarken zorlanma azalmış YouTube de video izlerken donma olayı kalkmış dailymotion uygulama olarak yok ancak operadan artik videolar sorunsuz izleniyor ligtv uygulamasında tam ekran izlenememe sorunu kalkmış artik videolar sorunsuz tam ekran izliyebiliyoruz diğer uygulamalarda gelişmeler var ancak sabah uygulaması açıldiktan sonra haberlerler girilemiyor siyah ekran çıkıyor eski yazılımda açıyordu genel olarak ben yazılımdan memnun kaldım buraya ekleyen kardeşimize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahildeki kral -- 23 Ekim 2016; 1:46:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar hazıra konmak gibi olucak ama MB120 güncellemesi için tam kullanıcı yorumu yapabilen varmı. 3D sorunu yaşayan olmuş sanırım.

Ayrıca bizim Tv lerin işletim sistemi Opera TV anladığım kadarıyla. Bu sistemde yüklü programları nasıl düzenleyecez-silecez. Diğer bir sorumda kanal gezerken listede sağ tuşa basarak 10'ar 10'ar kanalları geçmenin bir yolu varmı. cevaplayan olursa mutlu olurum.

Biraz araştırınca 2014 yılından opera Tv ile anlaşmalarını buldum.http://www.operasoftware.com/blog/opera-products/opera-tv-store-on-vestel-tvs

Keşke bu videodaki tv store bizde de olsa.https://youtu.be/4H3z-AGhGxs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theuzeus -- 23 Ekim 2016; 15:41:29 >

• Benim ua9300 de gelişmiş ayarlarda film algılayıcı özelliği yok. Sebebini bilen varmı. Board mb120 bu yeni update i yPtm halen yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Ado

48UA9300 mb120 anakartlı Yazılımdan mı başka bir sıkıntımı var bilmiyorum fakat aşağıdaki uygulamalarda tv'ye bir türlü bağlanamıyorum. tv kablosuz olarak bağlı ve kendi smart uygulamalarında sıkıntı yok.

Vestel smart tv android - Tv'yi bulamıyor aynı ağda?
    vestel smart center android- Tv'yi bulamıyor aynı ağda?
    Netflix android- Aynı ağda olduğunda tv sembolü çıkıyordu youtubedeki gibi, artık tv'yi görmüyor?
    Youtube android- kodla eşletirme yapmadan görmüyor, önceden aynı ağda ise tv'ye aktarma butonu hemen çıkıyordu?
    Merhaba, ayni model degil ama mb120 anakartli 48 inch ile yarin ofiste deneme yapip bilgi veririm

• quote:

Merhaba, ayni model degil ama mb120 anakartli 48 inch ile yarin ofiste deneme yapip bilgi veririm

Usta Android telefonumu modem yapıp diğer telefondan bağlandım sıkıntı yoktu, evdeki modemi ve tv'yi sıfırlayıp yeniden kurdum düzeldi.
  • esode E kullanıcısına yanıt
    Sadece 55" olanlarda Film Algılayıcı var.
  • 49ua9400 seri tv ye yeni sürüm nezaman güncellenir driverdan 34.23

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.