Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
77
Favori
336.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ado

Yazılımı full olarak mı güncellediniz yoksa çekirdek mi?

full güncelledim. çekirdek yazılım bulamadım. site ismi vermeyim muhtemelen bilirsiniz, seri no ile yazılım diye bir yer var tv me ait seri no girdiğimde sadece full yazılım çıkıyor (110mb). sorunsuz yükledim.
  • muratxq000082 M kullanıcısına yanıt
    Zaten olması gerekeni full ile güncellenmesiydi, bu şekilde düzelmesi gerekirdi, Aşağıdaki çekirdek yazılım ile tv nin sürümünü yükseltirmisin rica etsem, bir de bu şekilde deneyiniz

https://drive.google.com/file/d/0B7g7XN7Ups-nNGVGNUkxTWowLXM/view
  • loveathing kullanıcısına yanıt
    Bu seri numaranın üretiminde kullanılan panel LG IPS
  • MB120 - 2.40.6.0 ile HDR desteği gelmemiş miydi ? YouTube'dan rastgele bir HDR video indirip USB ile televizyonda açtım ama hem ses yok hemde HDR olduğunu belirten birşey çıkmadı
  • Sağolasın ado hocam LG panel olması avantaj görüntü yan açıdan olsun gerek dik açıdan olsun.harika..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado hocam iyiki varsiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.saglicakla kaliniz

• quote:

Orijinalden alıntı: loveathing

Ado hocam iyiki varsiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.saglicakla kaliniz

Teveccühünüz azizim.
  • MB96 kullanıcısı arkadaşlarım için yetiştirebilirsem bu gün, yetişemez erken çıkmak zorunda kalırsam yarın LowConfig 3.7.6.s yeni sürüm yayınlayacağım.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Bendeki sürüm 3.7.6f güncelleyelim mi şimdi, birde benim TV Finlux sorun olmaz değil mi?
    çok teşekkürler...
  • Bende 55UA9550 curved var. Tv nin alıcısı ile tv izlediğimde her defasında restart atıyor. Bu tv için yeni yazılım var mı.

• Güncelleyebilirsiniz.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Mevcut sürüm nedir?
  • VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar;

33.11 zaten oldukça sorunlu bir sürümdür, acilen 34.25 e geçiniz sorunlarınız düzelecek ve inanıyorum ki görüntü performansınız değişecektir.
    hocam var mı yeni güncelleme falan. şuan 3.6.6y sürümü yüklü.

SN. 7254653 400355
    Teşekkür ederim.
  • mb100 anakartlara destek tamamen biitimi artık güncelleme gelmeyecekmi 55ca9550
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Zaten olması gerekeni full ile güncellenmesiydi, bu şekilde düzelmesi gerekirdi, Aşağıdaki çekirdek yazılım ile tv nin sürümünü yükseltirmisin rica etsem, bir de bu şekilde deneyiniz

https://drive.google.com/file/d/0B7g7XN7Ups-nNGVGNUkxTWowLXM/view

Guncelledim, bir sey degismedi. İlginiz icin tesekkur ederim. Sanirim yerli inadimdan vazgecme zamani geldi.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.