Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
77
Favori
336.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ado

Bu ürünler için güncel yazılım desteği yok azizim.

Son yazilimi nereden bulabiliriz. Suan memleketteyim gitmeden halledeyim diyordum. Cnnturk hd de kirilmadan izleyemiyoruz, sadece ses var.

Anakart modeli bir onceki mesajimda.

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dadas28 kullanıcısına yanıt
    Değerli Hocam;

Açık itirafımdır ki bazı konularda yavaş kalmaları, bazı konularda bazı sorularımı cevapsız bırakmaları ve hatta maillerime dönüş dahi yapmamaları nedeniyle TV ürün gurubundaki arkadaşlara kırgınım, uzun zamandır kendilerine bir geri bildirimde de bulunmuyorum. Bizler bu markadan çıkar sağlayan, kazanç içinde olan veya maddi beklentisi olan insanlar değiliz, Eleştiriyorsak HAKLI olduğumuz konularda eksikleri dile getirip ''Şu konuda şöyle yapılarak daha iyi sonuca ulaşılabilirdi'' cümlesinden hareketle yazıp çiziyoruz. Tüm bu yazılıp çizilenlere kulak tıkamaları beni hayal kırıklığına uğrattı bu nedenle belki dikkat etmişsinizdir TV bölümünde çok çok detaylı aktif değilim artık.

Ben yine de burada yazılan her şeyi not alıyorum, mutlaka bu konular bir gün açılacak, o gün geldiğinde her şeyi ortaya dökeceğim, Şimdilik sessizliğimi muhafaza etmeyi tercih ediyorum.

• Ado kullanıcısına yanıt
    Zamanı gelince yeni güncellemelerde neden Netflix ve BluTV olmadığını da soruverirsen seviniriz :)
    Bu eksiklikten dolayı yeni güncellemeleri yüklemek istemiyoruz.
  • Ado Bey;Öncelikle size katılmamak mümkün değil,Biz Vestel i korumak istiyoruz,Bundan da bir çıkarımız yok,Smart Tv de Air Mouse ve klayve kullanımı olmadan,Netflix ve Blu Tv olmadığından yeni güncellemeleri yüklemek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas28 -- 12 Ağustos 2017; 11:14:4 >
  • Ado Bey;Smart Tv de Air Mouse ve klayve kullanımı,Netflix ve Blu Tv olmadığından ve 49ub9100 de ki ses sorunu düzelmeden,yeni güncellemeleri yüklemek istemiyorum.
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba enteresan biçimde çoğu arkadaşta 2.40.6.0 sürümü yüklenince netflix ve blu tv gitmiş,
    ben 1 ay kadar önce burada bir arkadaşın paylaştığı 2.40.6.0 sürümünü 65 ub 9100 tv ye yükledim
    Netflix bir yere gitmedi, Blutv zaten hiç gelmedi
    Sanırım bu güncellemeler yüklenen modele göre değişiyor
    yoksa aklıma başka bir şey gelmiyor...
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Olsun ado usta Biz sana güvenerek 2 adet 55 inç TV aldım.destek vermen ilgilenmen yeterli.Onlar utansın.biz almazsak Onlar işsiz kalır.Bunu düşünsünler.1 ay oldu.TV aldım sana danıştım ve aldım başka markaya alabilirdim.

• Ado Bey;Smart Tv de Air Mouse ve klayve kullanımı,Netflix ve Blu Tv olmadığından ve 49ub9100 de ki ses sorunu düzelmeden,yeni güncellemeleri yüklemek istemiyorum.
  • Ado hocam mb120 full yazılım verebilirmisiniz

• Selamün aleyküm abi kolay gelsin firmware den vazgeçtim ama editleme yaparsak tüm kanalların epgsi gelir mi yada bir kanalın mevcut program akışı görünüyor çoğunun yok bunun için bir şey yapabilir miyiz acaba

• dadas28 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj kendiliğinden mi tekrarlanıyor ?..

@dadas28
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Mantıklı değil ama olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas28

Ado Bey;Smart Tv de Air Mouse ve klayve kullanımı,Netflix ve Blu Tv olmadığından ve 49ub9100 de ki ses sorunu düzelmeden,yeni güncellemeleri yüklemek istemiyorum.

Tekrar eden mesajı ,Ben tekrar etmiştim,Bir sebepten dolayı..teşekkürler..
  • yazılımları nasıl alıyorduk?

• 42FA8200 model televizyonumun wireless display özelliği mükemmel çalışıyordu, hatta bu duruma şaşırıyordum. nazar değmiş olacak ki artık bağlantı kurarken şifre verip bağlanacak cihaza girmemi istemeye başladı ve ne kadar doğru girersem gireyim yanlış deyip bağlanmamaya başladı. bu şifre sorma olayı (sorunsuz bağlandığım cihazları değiştirmemiş olmama rağmen) kendiliğinden oluştu. yazılımını güncelledim hiç bir şey değişmedi. konu ile ilgili bilgisi/fikri olan varsa minnettar kalırım. teşekkür ederim.

MB96 şase, yazılım versiyonu V376F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratxq000082 -- 21 Ağustos 2017; 2:25:27 >
  • muratxq000082 M kullanıcısına yanıt
    Yazılımı full olarak mı güncellediniz yoksa çekirdek mi?
  • Hocam 49ua8900 TV var.hangi panel kullanılmış bilgi verebilir misiniz,teşekkürler.seri no.7647182600120.

• loveathing kullanıcısına yanıt
    48ua8900 samsung, 49ua8900 LG panel deniyor ...

@loveathing
  • Tamam hocam görüntü çok güzel o yüzden merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.