Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
77
Favori
336.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

arkadaşlar smart menüsünde "filbox hemen" uygulaması olan var mı? varsa kullandığı yazılım vesiyonu nedir?

+1
    55ub9100 aldım annemlere içerisinde filbox hemen uygualaması yok yeni yazılım mı yüklememiz gerekli
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    65 UB 9100 sahibiyim şu anda 2.46.0 sürümü yüklü alındığı günden beri bahsettiğiniz uygulama yok
  • Mb120 anakartlı 48ua9800 modelini kullanıyorum ve MB120-2.40.6.0 yazılımı yüklü fakat blutv ve filbox hemen uygulamaları ne smart menüsünde nede markette yok? blutv bir aravardı kendiliğinden kaybolup gitti.
  • mb120 anakart 55ua8300 malum yazılım 3.26 da filboxhemen ve blu tv var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostos59

mb120 anakart 55ua8300 malum yazılım 3.26 da filboxhemen ve blu tv var

2.40 sürümüne dönüşü mümkün değil; tv çöküyor,full yazılım gerekiyor
    yüklenmesini tavsiye etmiyorum
  • Herkese Merhaba,

Bir konuda sizlerden yardım rica edeceğim. Sahip olduğum 39" Nexon LED TV'nin anakartında sorun çıktı. Anakartı 17MB82S olarak geçiyor. Sorum şu ki çıkma bulduğum, yine Vestel grubu TV'ye ait ancak ekran ölçüsü farklı bir modelde kullanılan 17MB82S anakartı kullanabilir miyim? 42" SEG'ten çıkma. Bir ihtimal tak çalıştır olmasa da yazılım yükleyerek olabilir diye düşündüm.

Umarım sorumu net bir şekilde ifade edebilmişimdir :) Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mb97 yeni sürüm yok mu hala. youtube sürünüyor valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 28 Eylül 2017; 14:44:11 >
  • 50ub8300 tv bu gün kapandıktan sonra birdaha açılmamış. açmaya çalışınca vestel yazısı geliyor led yanıp yanıp sönüyor ve kapanıyor sorun ne olablir.
  • Hayirli akşamlar

Finlux 40fx615f model tv nin usbye kayit yapabilmesi icin pc de mofidifiye yaptim

Hersey gayet normaldi daha sonra tekrar baska ozelliklerini de aktif etmek istedim neredeyse hepsini tikledim.

Son profil yuklememden sonra menu tusuna bastigimda menu gelmiyor ve tv yaklasik 10sn sonra tv kapanip aciliyor menuye basmazsam sorun yok

Servis menusune giremiyorum dolayisiyla

Tv calisiyor fakat dedigim sorun var

Bunu duzeltme imkanim var midir

Simdidem tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garabatak52 -- 28 Eylül 2017; 21:28:10 >

• Hayirli akşamlar

Finlux 40fx615f model tv nin usbye kayit yapabilmesi icin pc de mofidifiye yaptim

Hersey gayet normaldi daha sonra tekrar baska ozelliklerini de aktif etmek istedim neredeyse hepsini tikledim.

Son profil yuklememden sonra menu tusuna bastigimda menu gelmiyor ve tv yaklasik 10sn sonra tv kapanip aciliyor menuye basmazsam sorun yok

Servis menusune giremiyorum dolayisiyla

Tv calisiyor fakat dedigim sorun var

Bunu duzeltme imkanim var midir

Simdidem tesekkurler...

• Arkadaşlar 48ub9100 Vestel tv nin ses kalitesi çok kötü bir türlü çözüm bulamadım.Vestel neden ilgilenmiyor.Anlamıyoruz.En azından kaliteli ve daha watajlı hoperlör ile değiştirilebilir.Çözüm bekliyoruz.
  • garabatak52 G kullanıcısına yanıt
    Modlama konusununda ilk mesajında da yazdığım gibi sadece ihtiyacınız olan ve bildiğiniz yerleri tıklayın diye.
    muhtemelen siz hepsini tıklayınca çakışma vs olmuştur.

tekrar profile yükleyebilirseniz sorun çözülür.
    Ancak Bunun için menu tuşuna basmanız gerekecek. Kumanda dan değilde birde android uygulamadan
    bağlanarak menu+4725 yapmayı deneyin.

olmazsa OK Tuşuna basarak sıfır full yazılım bulup yüklemeniz gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 29 Eylül 2017; 12:22:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadas28 kullanıcısına yanıt
    Vestel yetkilileri 49ub9100 tv deki ses bozukluluğunu çözmek için,yapılacak şey biraz daha güçlü hoperlör takmaktır,Üç beş liradan kaçmayın,isteyenlerin hoperlörünü değiştirin,Yerli,Milli isek biraz da siz elinizi taşın altına sokun.Eleştirilere kulak verin...Bıkmadan yazmaya devam edeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas28 -- 30 Eylül 2017; 12:5:36 >
  • Arkadaşlar mb120 full yazılım nerden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: barıs11

Arkadaşlar mb120 full yazılım nerden bulabilirim

İsteyen cokta bulabilen pek fazla yok :)

belki biri yardim eder diye bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: girdap7

quote:

Orijinalden alıntı: barıs11

Arkadaşlar mb120 full yazılım nerden bulabilirim

İsteyen cokta bulabilen pek fazla yok :)

belki biri yardim eder diye bekliyoruz.

Ben hala anakarta televizyon seçimi yapabiliyor muyuz orayı anlamadım. Mb130 kullanan tv ler hangiler ivs gibi bir bilgi var mı acaba ?
  • arkadaşlar 17MB96 için full sürüm yazılım lazım. Lütfen yardımcı olun :(
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Böyle bir seçim yok maalesef, firmalar sizlere ''Şu anakartlı ürün, Bu işlemcili ürün'' vaadi ile ürün satmıyor bu nedenle belirtme zorunlulukları olmuyor, reklam veya gövde gösterisi amacıyla bu bilgileri paylaşmayı veya reklam unsuru olarak kullanmayı tercih ettikleri durumlar olsa da teknik ve yasal anlamda buna mecbur değiller.

Ürünün ne olduğunu öncelikle seri numarasından, temin imkanı yok ise model numarasından (bana ulaşabilirseniz) sistemden kontrolünü yapabiliriz.
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
  • TheLiberianChild T kullanıcısına yanıt
    SPI Flash uymaz bu nedenle teknik olarak uygulanması doğru değildir.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.