Şimdi Ara

VESTEL LED TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
74.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenco

quote:

Vestel al kafan karışmasın sonucta LG panelleri kullanıyor ve Türkyede satılan LGlerle arasında nerdeyse %100 fiyat farkı var.Vestel diye sakın düşünme bile herşeyiyle avantajlı.forumda konuları oku anlayacaksın Vestel şuanda bana göre Türkiyede satılan bir çok yabancı markadan daha kaliteli ürünleri montajlıyor sizi yanıltan sadece adının VESTEL olması.
    Saygılar

Vestelin adamımısın sen Boşuna nefes tüketme Vestelin ne kadar kalitesiz ürünler çıkardığı ortada Birde LG Samsungla kıyaslamışsın Vestel hala elindeki uyduruk LCdleri 2000in altında satmıyor

Keşke Vestelin adamı olsaydım ucuza LED tv alırdım.Peşin konuşlmadan önce vestel paneli incele hangi paneli kullanıyor öğren hala anlmadığınız birşey var !!!Vestel üretiyor sanıyorsunuz oysaki Vestel sadece montajlar!!!Sony Lg jvc vs vs vs si avrupada fason olarak ürenlerini üretir montajlatır satar yani kabaca dersek Sony Samsung Panasonic Avruapaya dahi üst sınıf panellerini pazarlama gereği duymaz!!!Vestel JVC panelleride montajlıyordu şimdi finlux vestel montajlıyor aklına gelen bir çok markayıda!!!Sen LG al 4000 TL Vestelde 2000TL aynı paneli alırsın sadece isim farklıdır kasa ve birkaç teferruttan ibarettir ama detaylı incelersen Vestelin daha kaliteli montajladıgını emin ol görürsün!!!

merhaba vestel smart tv aldımda.sizce nasıl arcelik alsaydım dahamı ıyıydı?

• Selamun Aleyküm Arkada$Lar,
    Geçen Gün Vestel 82 Ekran Led Tv 10.000.000 Pixel FuLL HD 400HZ Bir Tv Ayırttırdım Kısmet Olursa Bir 10 Gün Sonra Alacağım Modelini tam Bilmiyorum Ama Özellikleri ve Fiyati Çok Uygun Geldi. 900TL
    Bu Tür Ürünler Bir Kere Alınacagı İçin Sizlerinde Fikirlerini Almak İstiyorum.
    Ben Aynı Zamanda Bilgisayarcıyım ve Dünyada Ekranları Sadece Samsung ve LG Üretiyor Yani Vestelin İçerisindeki Ekranda Samsungun Yada LG nin Ürettiği Bir Üründür. Sadece Montaj'ını Vestel Yapıyor + 3 YIL Garanti + Servis Olanagı İyi + Bozuk Çıkması Halinde 1'e 1 Değişim Yapılıyor.

Sizce Almalımıyım ?

Yorumlarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikopattt -- 23 Eylül 2012; 11:08:27 >
  • kısa zaman önce sony de panel üretmeye başladı diye duydum..ama daha bence bebek...

vestel-regal-seg aynı fabrika üretimi birde nexon var o da aynı yerde üretim...
    ben 2009 da regal full hd,2010 da vestel hd lcd, 2012 de nexon full hd led televizyon aldım ve kullanıyorum...ayrıca buzdolabım 1998 medel vestel no frost çamaşır makinem 2009 model regal bora ....
    şuana kadar hiçbirinden en ufak bir problemim olmadı servis le tanışıklığımız yoktur....
    vestel uygun fiyata kalite sunmaktadır....çok marka takıntınız varsa alın bir bozuk tv yada müzik setinden lg-samsung-sony-phılıps-jvc-sharp vb.. marka yazısını yapıştırın vestel-regal-seg yazısının üstüne bakın ozaman daha net gösterdiğini göreceksiniz tv nizin...
    firmalar bu marka takıntısını bildikleri için fiyatlarınında ona göre şekillendiriyorlar...arçelik de iyi fakat fiyat/performans çizgisi vestel'e göre daha aşağıda...
    karar bizlerin hangisi işimize geliyorsa o nu alalım.....ama parayıda boşuna harcamayalım çünki zor kazanıyoruz....

• quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

kısa zaman önce sony de panel üretmeye başladı diye duydum..ama daha bence bebek...

ben 2009 da regal full hd,2010 da vestel hd lcd, 2012 de nexon full hd led televizyon aldım ve kullanıyorum...ayrıca buzdolabım 1998 medel vestel no frost çamaşır makinem 2009 model regal bora ....
    şuana kadar hiçbirinden en ufak bir problemim olmadı servis le tanışıklığımız yoktur....
    vestel uygun fiyata kalite sunmaktadır....çok marka takıntınız varsa alın bir bozuk tv yada müzik setinden lg-samsung-sony-phılıps-jvc-sharp vb.. marka yazısını yapıştırın vestel-regal-seg yazısının üstüne bakın ozaman daha net gösterdiğini göreceksiniz tv nizin...
    firmalar bu marka takıntısını bildikleri için fiyatlarınında ona göre şekillendiriyorlar...arçelik de iyi fakat fiyat/performans çizgisi vestel'e göre daha aşağıda...
    karar bizlerin hangisi işimize geliyorsa o nu alalım.....ama parayıda boşuna harcamayalım çünki zor kazanıyoruz....

EVDE HERŞEY VESTEL BUZDOLABI HARIC MEMNUNUM

• quote:

kısa zaman önce sony de panel üretmeye başladı diye duydum..ama daha bence bebek...

Toshiba, Finlux eklemek istedim, İzmir Cobot fabrikalarında yazılımda dahil üretilp Avrupaya çıkarlar, Cobot,Vestel'e aittir, Dünyanın tartışmasız yazılımlarda en saygın Markalarının en başındadır, merkezi İngiltere Londradır, bir çok İnsan Türk firması olduğunu dahi bilmez !

Vestel-Cobot Chip üretiminde aynı şekilde Dünyanın en saygın marklarından birisidir Amerikada chip üretimmleri yapar, ve made in Turkey kaşelidir bugün chip üretimi yapabilen firma sayısı ise bellidir, tam manasıyla inanılmaz bir başarıdır !

Detay vermek istiyorum, Chip üretimi yapabilmek için asla abartsız Nasa uzay araştırma merkezi kadar inanılmaz bir AR-GE kadrosuna ve tesislere sahip olmak gerekir, yani Milyar Dolarlık bir yatırımdır !

Diyebilirsiniz Vestel madem bu kadar iyi neden halen panellerini kendisi üretmiyor ?

Sebebi ise Vestel üretime bundan 6-7 sene önce geçme kararı aldı herşeyi ile üretilen Lcd paneller bunu üretecek teknolojiside alt yapısıda var hemde fazlası ile !

Bu konuda Devletten kredi için yardım istediler 4 Milyar Dolarlık bir yatırım olacaktı, hatta Vestel diğer firmlarıda bu rotaklığa dahil etmek istedi, firma isimlerini yazmıyorum polemik olmasın diye herkesçe bilinen en büyük firmlardan birisi Devlet destekli bu işe karşı çıktı, gereksiz yatırım diye !

Sonuç panel üretimide gerçekleşmemiş oldu !

Şuna bilmelisiniz, Vestel Avrupada Fason panel üretiminde ilk 2 markadan birisidir ve en büyük pazar payına sahip 4 firmadır, nerdeyse fason olarak üretmeyeceği hiç bir marka yok !

Yazılımlarını ise Dünya devi üreticiler kullanmaya devam ediyor, Sony,Panasonic,Samsung,Sharp Vestel Cobot yazılmları kullanırlar yani %100 Made in Turkey ibareli orjinal Cobot yazılımlarıdır !

Bu konuya cevap yazdım, halen Türk firmlarını malesef Türkiyede yaşayanlar bilmiyorlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 26 Ocak 2013; 21:35:33 >

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-vestel-24vf3035-60-ekran-led-tv-110420676/detay

bugün bu tv yi 450 tl ye aldım...full hd reciever ile mükemmel görüntüye sahip...iyiki varsın vestel....
  • quote:

quote:

Toshiba, Finlux eklemek istedim, İzmir Cobot fabrikalarında yazılımda dahil üretilp Avrupaya çıkarlar, Cobot,Vestel'e aittir, Dünyanın tartışmasız yazılımlarda en saygın Markalarının en başındadır, merkezi İngiltere Londradır, bir çok İnsan Türk firması olduğunu dahi bilmez !

Vestel-Cobot Chip üretiminde aynı şekilde Dünyanın en saygın marklarından birisidir Amerikada chip üretimmleri yapar, ve made in Turkey kaşelidir bugün chip üretimi yapabilen firma sayısı ise bellidir, tam manasıyla inanılmaz bir başarıdır !

Detay vermek istiyorum, Chip üretimi yapabilmek için asla abartsız Nasa uzay araştırma merkezi kadar inanılmaz bir AR-GE kadrosuna ve tesislere sahip olmak gerekir, yani Milyar Dolarlık bir yatırımdır !

Diyebilirsiniz Vestel madem bu kadar iyi neden halen panellerini kendisi üretmiyor ?

Sebebi ise Vestel üretime bundan 6-7 sene önce geçme kararı aldı herşeyi ile üretilen Lcd paneller bunu üretecek teknolojiside alt yapısıda var hemde fazlası ile !

Bu konuda Devletten kredi için yardım istediler 4 Milyar Dolarlık bir yatırım olacaktı, hatta Vestel diğer firmlarıda bu rotaklığa dahil etmek istedi, firma isimlerini yazmıyorum polemik olmasın diye herkesçe bilinen en büyük firmlardan birisi Devlet destekli bu işe karşı çıktı, gereksiz yatırım diye !

Sonuç panel üretimide gerçekleşmemiş oldu !

Şuna bilmelisiniz, Vestel Avrupada Fason panel üretiminde ilk 2 markadan birisidir ve en büyük pazar payına sahip 4 firmadır, nerdeyse fason olarak üretmeyeceği hiç bir marka yok !

Yazılımlarını ise Dünya devi üreticiler kullanmaya devam ediyor, Sony,Panasonic,Samsung,Sharp Vestel Cobot yazılmları kullanırlar yani %100 Made in Turkey ibareli orjinal Cobot yazılımlarıdır !

Bu konuya cevap yazdım, halen Türk firmlarını malesef Türkiyede yaşayanlar bilmiyorlar !

ÇOK GÜZEL ACIKLAMISSIN USTAD.PEKI BENDEKI VESTEL NIYE YOU TUBE YI ACMIYOR.DONUYOR.YAZILIMSAL OLABILIRMI?BIDE WEB TARAYICI NIYE YOK?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

ÇOK GÜZEL ACIKLAMISSIN USTAD.PEKI BENDEKI VESTEL NIYE YOU TUBE YI ACMIYOR.DONUYOR.YAZILIMSAL OLABILIRMI?BIDE WEB TARAYICI NIYE YOK?

Cihazınızın serialini bilmiyorum fakat, servise sormanız faydanıza olur bazen kullanıcılar sadece ilk gün aldıkları fabrika ayarları ile bakmadan 1-2 senedir kullanıyorlar, oysaki yazılımları takip edemeseniz dahi, Vestel.tr adresinden cihazınız hakkında yenilikleri öğrenebilirsiniz !

Bahsettiğiniz sorun bir çok farklı markada yaşanıyor, ama firmalar soruna göre güncel yazılım üretip yardımcı oluyorlar, takip etmeniz şart !

Tavsiyemse Vestel.tr adresine telefonla sorabilirsiniz ve sormanızda şart zaten !

Youtube hiç açmıyorsa ya özelliği yoktur yada kullanıcı bilgisinden kaynaklıdır ki panel özelliklerinde bağlantı-erişim belirtilmişse, cihaz sorunludur eğer erişim sağlanamıyorsa !

Sizdeki sorunsa, ya bağlantı kablolarınızda ve erişim ayarlarında bir hata yapıyorsunuz yada yada cihaz gerçekten bazı yabancı markalardaki gibi belli sitelerde sorunludur, bunuda yazılımla hallediyorlar, tvnizi full güncelleştirme yapın, yazılım varsa otomatik yükleyecektir !

• quote:

quote:

Cihazınızın serialini bilmiyorum fakat, servise sormanız faydanıza olur bazen kullanıcılar sadece ilk gün aldıkları fabrika ayarları ile bakmadan 1-2 senedir kullanıyorlar, oysaki yazılımları takip edemeseniz dahi, Vestel.tr adresinden cihazınız hakkında yenilikleri öğrenebilirsiniz !

Bahsettiğiniz sorun bir çok farklı markada yaşanıyor, ama firmalar soruna göre güncel yazılım üretip yardımcı oluyorlar, takip etmeniz şart !

Tavsiyemse Vestel.tr adresine telefonla sorabilirsiniz ve sormanızda şart zaten !

Youtube hiç açmıyorsa ya özelliği yoktur yada kullanıcı bilgisinden kaynaklıdır ki panel özelliklerinde bağlantı-erişim belirtilmişse, cihaz sorunludur eğer erişim sağlanamıyorsa !

Sizdeki sorunsa, ya bağlantı kablolarınızda ve erişim ayarlarında bir hata yapıyorsunuz yada yada cihaz gerçekten bazı yabancı markalardaki gibi belli sitelerde sorunludur, bunuda yazılımla hallediyorlar, tvnizi full güncelleştirme yapın, yazılım varsa otomatik yükleyecektir !

hocam sagol servisi aradim oglene gelecekler serial modelimi modeliyse 42pf7017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 30 Ocak 2013; 0:47:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sorunu çözerler yeniden kurulum ve güncelleştirme yapılır, eskisenden çok daha iyi performans alacağından emin olabilirsiniz, Vestelin sevdiğim yanı yazılımlardaki muhteşem kalitesidir !

Geçmiş olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sorunu çözerler yeniden kurulum ve güncelleştirme yapılır, eskisenden çok daha iyi performans alacağından emin olabilirsiniz, Vestelin sevdiğim yanı yazılımlardaki muhteşem kalitesidir !

Geçmiş olsun.

Innsallah sagol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar İyi Aksamlar
    Ben Vestel Led tv almayı dusunuyorum
    urun ozellıklerı sunlardır

Görüntü Çözünürlüğü:1366 x 768
    Kontrast Oranı:Ultra Hıgh Contrast
    Görüntü Tarama Hızı:50 Hz
    Diğer Özellikler
    Garanti Süresi:2 Yıl
    3D Özellik:Yok/Hayır
    Tipi:LED TV
    Ekran Boyutu:26'' (66 cm)
    HDMI Giriş:1 Adet
    Video Formatı:HD
    Marka:Vestel
    PC Bağlantısı:Var
    Smart TV:Hayır / Yok
    USB Girişi
    Resim - Müzik - Video Oynatıyor
    Dahili HD Uydu Alıcılı:Hayır / Yok

http://www.hizlial.com/u05.011.1390.0336/neo-26-66cm-usbmovie-ultra-slim-hd-led-tv-vestel-as-garantisi-alt
    urun 470 tl dır şu an ne diyorsunuz değer mi bu ürün için , ürünü tv ve konsol bağlamak için kullanacam

Görüşlerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: demir72

Arkadaşlar VESTEL 42 PF 8020 LED TV hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim? Kullananlar varmı?

hey dostum vestel gerçekten iyi lg ve samsungla karşılaştırdım 1 adım önde onlardan kalite görüntü.
  • Vestel 40PF7014 Led TV...

Aldım... ve tavsiye ederim....
    3D hariç ne istersen mevcut.. ve yabancı markalara göre bir fark da yok.. Hatta artıları var...
    Smart TV + Kayıt özelliği + HD Uydu alıcısı .. vs.. Servis avantajı en büyük artısı bence....

1250 TL .. 10 taksite aldım.. Bu şartlarda aynı özellikte araştırın bakalım......

Şunu unutmamak gerekiyor... Elektronik alet bir şans işidir.. İstisnalar kaideyi bozmaz bence..
    Yerli Malı Yurdun malı.. Onu kullanmak lazım....
  • SENİN LEŞ DEDİGİN FİRMA İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI İHALELERİNE GİRİYO ÖN YARGINI BIRAK BEKO ARÇELİK ÇAMUR GİBİ YAYINI VAR HAKLISIN AMA VESTEL FARKLI
  • iyi akşamlar. vestel 39pf5025 led tv aldım.fakat teşhir ürünü olduğu için kullanım kılavuzunu kaybettim.kullanım kılavuzunu bulabilir miyim?yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stk4221

SENİN LEŞ DEDİGİN FİRMA İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI İHALELERİNE GİRİYO ÖN YARGINI BIRAK BEKO ARÇELİK ÇAMUR GİBİ YAYINI VAR HAKLISIN AMA VESTEL FARKLI

evde hem arcelık hem vestel led tv sı var vestelın göruntu kalıtesı ve kasa ıncelegı bır numara.arcelıke yaklasınca çamurumsu goruntu verıyor dedıgınız gıbı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 26 Nisan 2013; 20:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Arkadaslar İyi Aksamlar
    Ben Vestel Led tv almayı dusunuyorum
    urun ozellıklerı sunlardır

Görüntü Çözünürlüğü:1366 x 768
    Kontrast Oranı:Ultra Hıgh Contrast
    Görüntü Tarama Hızı:50 Hz
    Diğer Özellikler
    Garanti Süresi:2 Yıl
    3D Özellik:Yok/Hayır
    Ekran Boyutu:26'' (66 cm)
    HDMI Giriş:1 Adet
    Video Formatı:HD
    Marka:Vestel
    PC Bağlantısı:Var
    Smart TV:Hayır / Yok
    USB Girişi
    Resim - Müzik - Video Oynatıyor
    Dahili HD Uydu Alıcılı:Hayır / Yok

http://www.hizlial.com/u05.011.1390.0336/neo-26-66cm-usbmovie-ultra-slim-hd-led-tv-vestel-as-garantisi-alt
    urun 470 tl dır şu an ne diyorsunuz değer mi bu ürün için , ürünü tv ve konsol bağlamak için kullanacam

Görüşlerinizi bekliyorum

Tavsiyem full hd bir model alman.

O sitedeki model eski. Bütçeni artır vestel de 7 serisinden bir tv al.

• hazır vestel konusu dönüyorken benim de bir sorum olacak arkadaşlar. 32pf7050 nasıl bir tvdir? ya da bu fiyat aralığında yakın özelliklerde ne önerirsiniz?
  • bilgisi olanlardan aşağıda yazdığım tv hakkında değerlendirme bekliyorum.
    Vestel 42PF5040 42" Dahili Uydu USB FULL HD LCD TV gold.com.tr de 1049TL 18 taksit çok uygun geldi.
    şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsgl55 -- 7 Mayıs 2013; 9:13:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.