Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
465
Cevap
10
Favori
59.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kesinlikle müşteri hizmetleri üzerinden yürüyün. bu şekilde olmaz. bayi sadece satış noktasıdır.
  • ldemirbilek L kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun, ayni yerden ayni, hasar benim aldigim makinada cikmisti (9kg lik) makinanin geldigi gun actirdigim icin degisim istemistim. Dediginiz gibi servis parcayi degistirelim dedi, kabul etmeyince talebimi aldilar. Sonrasinda m. H leri aradi ikna icin, size kucuk ev aleti verelim parcayi degistirelim diye ama ben kabul etmedim. Degisecegi gune kadarda makinayi kullandim yaklasik 10-12 gun (bu arada darbeli taraftan buyuk ihtimal tamburu sıkıştirdigi icin calisirken tak tak diye sesler geliyordu)

Sanieim bu darbede oraya takilan sacin takilmasi yada vakumlamasi sonrasi oluyor. Cunku forumda da vaedi bir fotograf, o da bendeki de ayni sizdeki gibi bir darbeydi. Bu arada musteri hiz. Lerine bu ses olayindan dolayi da icime sinmiyor degistirmek istiyorum dedigimde 'o parcadan dolayi ses oluyor' demisti yani konudan haberdarlar.

Umarim sizin makinada degisir, sonucta 90 gun kosulsuz iade diye reklam yapiyorlar ustune siz 3 hafta dursada makinayi acmamissiniz bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende 8kg bosh çmak var
    Vestel 9kg alırsam üstüne monte edliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Arkadaşlar bende 8kg bosh çmak var
    Vestel 9kg alırsam üstüne monte edliyor mu?
    Bendede Bosch 8 kg çamaşır makinası var. Ve bu durumda almayı planladigim ve takip ettiğim model Vestel km 9711 9kg kurutma makinası. Vestel kendi sitesinden bazen güzel indirim yapıyor ara ara takipdeyim. Sorunuza gelicek olursa evet kurulum yapılıyor. İki makina arasında aparat kullaniyor yalnız bu aparatı makinanizin üzerine vidalama yaparak kurulum yapıyor bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: khaLed

Bendede Bosch 8 kg çamaşır makinası var. Ve bu durumda almayı planladigim ve takip ettiğim model Vestel km 9711 9kg kurutma makinası. Vestel kendi sitesinden bazen güzel indirim yapıyor ara ara takipdeyim. Sorunuza gelicek olursa evet kurulum yapılıyor. İki makina arasında aparat kullaniyor yalnız bu aparatı makinanizin üzerine vidalama yaparak kurulum yapıyor bilginiz olsun

Alıntıları Göster
    8811 indirime girmiş 2299
    Alınır mı

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    iyi fiyat alınabilir.
  • Konuyu baştan sona okudum. Ürünü hala tavsiye ediyormusunuz? Daha önce kullanmadım ama 5-6 bin lik makineler ile arasında kırışıklık olarak fark oluyor mu? Pahalı cihazlar alındığında ütü ihtiyacı ortadan kalkıyor mu? Şuan en uygun 3000 TL ye bulabildim 9 kg olarak dan. bu fiyat civarı Grundig de var. Kullanici şikayetleri biraz fazla gibi geldi bana.

• vinas V kullanıcısına yanıt
    Sanırım 3 veya 4 ay oldu. Çok memnunuz hiçbir şikayetimiz yok. Sanırım şikayetlerin önemli bir kısmı teslimatta ürünün hasarlı getirilmesi. Bu da lojistik bir sorun. Haftada 3-4 kez kullanılıyor ve hiçbir sorun yaşamadık bugüne kadar. 🧿

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, şikayet fazla derken yanlış anlaşılmasın koç grubunun ürünlerinde şikayet fazla geldi ama, çok sattığı için de olabilir.

• Vestel bugün geldi, geldiği gibide geri götürdüler, yan taraftan darbe almış kapak kapanmiyordu. Yarın depodan yenisi ile değişip getireceklermiş tekrar.

• Vestel bugün geldi, geldiği gibide geri götürdüler, yan taraftan darbe almış kapak kapanmiyordu. Yarın depodan yenisi ile değişip getireceklermiş tekrar.

• ürün bugün geldi, horoz lojistik sağolsun çok özverili taşıdığı için tamburda sürtme vardı darbe kaynaklı (dışardan ezilme görünmüyordu). servis tutanak hazırladı. şimdi ne yapmam gerekiyor acaba? bilgi verebilir misiniz?
  • halil.ozkan kullanıcısına yanıt
    Servis darbe alan parçayı değiştirecektir muhtemelen..
  • durum için rapor tutmuşlar. Gittigidiyor mediamarkt üzerinden almıştım. mediamarkt ile görüştüm. tutanağın resmini mail olarak istediler. sonucu burdan bilgilendiririm.
  • halil.ozkan kullanıcısına yanıt
    böyle durumlarda ya değişim ya da parça değişimi oluyor. bir şekilde hallediyorlar..
  • mediamarkt ile 2 gündür iletişim halindeyim. Sürekli, servisten hasar tespit tutanağı talep ediyorlar. Servis ve Vestel Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimde vermiş oldukları servis fişinin tutanak yerine geçtiğini söylüyorlar.

En sonunda iade etmek zorunda kalacağım ürünü.
  • Alt taraf icin koyduğum filtrenin 3-4 aylik temizlenmemiş hali.

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

Filtre sayesinde karsitaraf oldukca temiz.
    VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

Filtre yok diye bu cihazi tavsiye etmeyen arkadaslara bence aldiris etmeyin. Tabi olsa daha iyi ama cihaz degistirecek kadar önemli degil. Sık temizlersiniz olur biter veya benim gibi bir filtre uydurursunuz sorun kokten cozulur. Filtre olarak bence herhangi birseyi kullanabilirsiniz. Elektrik supurgelerin arkasindaki ince sünger bile ise yarayabilir.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Hocam kondansatörün sol alt kısmı sanki ıslak nemli gibi sizce bu normal mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Mesajinizdan sonra kontrol ettim, kestiğim filtre sol alt koseyi tam kapatmadiğindan bahsettiğiniz köşeye biraz hav kaçmış. Elle dokunduğumda nemli olduğu anlasiliyor, Emin değilim ama zaten kondansatöre kazandan gelen sicak hava soğuk kondansatör yüzeyine carptiginda tasidiği su buhari yogusup suya donusuyor dolayisiyla o kisim calisirken oldukca nemli olmasi gerekiyor. Hav olmayan yuzeyler kuru fakat hav olan kisimdaki havlar nemden islandigi icin oyle nemli kalmis hocam. Bir kulak çöpüyle temizleyecem, dikkatiniz için teşekkürler :)

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.umarim bu durum bir kacak ya da delik değildir bir sormak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.