Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
58.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurutma makinesine geçtikten sonra yumuşatıcı kullanmayı bıraktık. Belkide elektrik faturasıyla yumuşatıcı masrafı denk geliyor, bir nevi eskiye göre elektrik bütceye bedavaya gelmiş oluyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bizde kurutma makinasından sonra yumuşatıcı kullanmıyoruz..
  • Arkadaşlar vestelin lif filtresi görseli atabilecek olan varmı, filtre cift kat mı tek kat mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XnetaS kullanıcısına yanıt
    Filtre iç içe geçmeli çift kat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @meddah58
    Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 19 Haziran 2020; 5:23:17 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 21 Haziran 2020; 9:18:20 >
  • Son dönemde gördüğüm en iyi fiyat, 9 Kg kurutma makinesi 2.399 TL.
    https://www.vestel.com.tr/vestel-km-9711-kurutma-makinesi

24 saatte teslim ediliyormuş.
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    Fiyat performans ürünü malzeme kalitesi de yerinde gayet iyi

• Merhaba arkadaşlar,
    Ben de makineyi dün aldım, bu sabah kurulumu tamamlandı. Şu an ilk kurutmasını yaptıyor.
    Merak ettiğim bir şey, makine ilk geldiğinde ve servis kurulumu yaptığında içindeki ışık yanıyordu. "Karışık" modunda çalıştırdım ama ışık hiç yanmadı, sizde de böyle mi acaba?

• DhAk kullanıcısına yanıt
    Hsyirli olsun.makineden program sectiginizde isik ysniyor ve belli bir muddet sonra sonuyor.bende bu sekilde.

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Çamaşırları içine yerleştirmek uzun sürdü, o sıra söndü sanırım. Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

Merhaba arkadaşlar,
    Ben de makineyi dün aldım, bu sabah kurulumu tamamlandı. Şu an ilk kurutmasını yaptıyor.
    Merak ettiğim bir şey, makine ilk geldiğinde ve servis kurulumu yaptığında içindeki ışık yanıyordu. "Karışık" modunda çalıştırdım ama ışık hiç yanmadı, sizde de böyle mi acaba?
    8kg lık bosh camarşır makinası var
    Onun üstüne olur mu

• Merhaba bu cihazda kondenser önü filtre var mı?

• Merhaba,

Vestel KM8811 kurutma makinası aldım, başımdan geçenleri paylaşmak isterim.

Hikayeyi anlatmadan önce işin özünü söyliyeyim, kutu açıldı, hasarlı çıktı, değiştirin dedim.

Servis: 3 gün içinde değişim hakkınız var dedi (3 hafta geçmişti - dolap yaptırmıştım)
    N11' den iade başlattım, N11 deki firma da; ilk 14 gün içinde değişim yaptırabiliyoruz, servisten talep edin dedi!

Sonuç: Makinayı hemen kurdurmayacak bile olsanız, eğer makinayı servis teslim ediyorsa hemen ambalajını açtırın, en ufak bir hasar bile varsa "değişim istiyorum" deyin ve yeniden ambalajlatın - KULLANMAYACAĞIM - deyin, sizi kullanmaya davet ediyorlar...

Hikaye:

• makina eve geldi, getiren ekip aynı zamanda servis ekibiymiş

• dedimki bunu çamaşır makimasının üzerine koyacağız, aparatınız varmı?
    • evet dediler, yanımızda var hemen kuralım, ok dedim...
    • ancak çamaşır makinasının üst tablasını delerek kuracaklarını söylediklerinde kabul etmedim,o halde dolap yaptırayım dedim, makinayı açmadan, orjinal ambalajında bırakıp gittiler, dolap yapılınca bu servis nosundan arayıp haber verirsiniz dediler.
    • dolap siparişi verdim, yapılması ve montajı biraz zaman aldı, 3 hafta sonra dolap geldi.
    • geçen cuma (3 Temmuz) servise gelin dolap yapıldı dedim, gelip ambalajı açtıklarında ben de dikkatli bir şekilde bir hasar olup olmadığına bakıyordum ki aynı anda darbe almış olduğu köşeyi gördük... makina taşınma sırasında hasar almıştı...
    • "donanımhaber" gibi yorum sitelerinde hasar almış makinaları kesinlikle kabul etmeyin, içinde de hasar olabiliyor, uğraşır durursunuz şeklinde çok yaşanan tecrübeler doğrultusundaki yorumları kulağıma küpe yapmıştım.
    • velhasıl servis personeli değişim talebimi oluşturdu, makinayı kullanmayacağım, ambalajını kapatın dedim, Servis ekibi ambalajını yeniden kapattı ve gitti.

• bugün de (7 Temmuz) servis beni arayıp, makinanızın parça siparişini verir, onarımını yaparız, değişim süresi geçti dediler...
    • ben makinayı bu şekilde kabul etmiyorum dedim
    • aynı günün akşamında da n11 sitesinden iade talebi başlattım...
    • 8 Temmuz' da N11 üzerinden satın aldığım Vestel firmasından gelen cevap;

• Vestel Mağazası:
    merhaba iade ve değişim işlemlerini ben buradan 14 gün içinde yapabiliyorum sonrasındaki işlemler vestel yetkili servislerince yapılabilmektedir değişim talebinizi vestel çağrı merkezine iletmeniz gerekmektedir efendim.

• Ben bu durumda hasarlı makinaya Hasarsır makina parası ödemiş ve kandırılmış oluyorum. Ayrıca makinanın ambalajı da gerçekten de zayıf bir ambalaj, hasar oluşmaması mucize gibi birşey ama bu beni ilgilendirmez, firmanın tercihi.

Önemli not: hasar küçükmüş diyenler olabilir, hasarın büyüğü küçüğü olmaz, nasıl bir darbe aldığını bilmiyoruz, belki makinanın içinde de hasar meydana gelmiş olabilir. Sıfır makina neden servise tamire girsin!!!

Alın, yerli malı, ama uyanık olun! Onlar çok uyanık!!!VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldemirbilek -- 9 Temmuz 2020; 0:51:47 >
  • Selamlar,
    biz de indirim kampanyasında Göktaşlar Vestel bayisinden KM 9711 satın aldık. 30 Haziran'da getirilen ürünü 5 Temmuz'da ilk kez denediğimizde çalışmadı, servis de beceremeyince götürdüler. Haber gelmeyince kendimiz aradığımızda ise 0 ürünün kapağının bozuk olduğunu, yeni sipariş verdiklerini söylediler (bize bilgi vermeden).

Ben müsait olmadığım için hamile eşim kalkıp bayiye gittiğinde sıfır başka bir ürün veremeyeceklerini, iade de alamayacaklarını bildirdiler :)
    Özetle alışverişimizden bir hafta sonra tüketici mahkemesine başvurmak zorunda kaldık, yaşattıkları gerginlik de cabası. O yüzden 90 gün koşulsuz iade vs reklamlarına aldanmamak lazım, hayatımda ilk kez Vestel'in bir ürününü almıştım, muhtemelen bundan sonra da düşünmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragicevic -- 11 Temmuz 2020; 12:38:18 >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    olur, her çamaşır makinasının üzerine olabiliyor.
  • ldemirbilek L kullanıcısına yanıt
    Çok şanssız bir durum olmuş. değişim yapmaları gerekiyor.
    ama alın size yerli malı sözünüzü doğru bulmuyorum.
    hasar yabancı malında da olabilir.
    adı üstünde hasar.
    kargo şirketi kimblir nasıl taşıdı?
  • dragicevic D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu tip durumlar bayiden çözülemez bence. bayi satar ama ürünün çalışıyor olması Vestel in sorumluluğunda. Bayi niye o topa girsin ki?

Vestel müşteri hizmetlerini arayıp 30 gün içi değişim hakkınızı kullanın hemen, süre geçmeden...
  • dragicevic D kullanıcısına yanıt
    Vestel musteri hizmetleriyle derhal iletisime gecin kararli bir sekilde durumu anlatin yardimci olacaklardir. Bayiler asla yardim etmez cunku vestel bu tarz durumlarda bayiye odetir.

• @mercedesv8, @meddah58 tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Ancak bayiye yönlendiren zaten Vestel müşteri hizmetleri. Telefonda söylediklerine göre bu gibi durumlarda kesinlikle satın aldığımız bayi üzerinden ilerlemeliymişiz. Hatta bayiye sorduğunuzda neden bizim müdahele edemediğimizi anlatacaklardır gibi ilginç bir ifade kullandılar ama bayiden bu yorumun açıklamasını da alamadık.
    İşin garibi ben internette gittigidiyor, vs bir siteden almayım kredi kartına 50 TL pahalı olsa da bayiden ilerlediğimde bir muhatabım olur düşüncesiyle böyle bir alışveriş yapmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragicevic -- 11 Temmuz 2020; 14:56:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.