Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
59.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Urun bugun geldi ve kuruldu arkadaslar.

Yukarida bir arkadasinda basina geldigi gibi bana gelen urununde sol sacinda darbeye bagli iceri dogru gocme vardi. Urunun ambalajinda herhangi bir darbe yoktu.

Servis elemanlari once saci degistirelim dedi, ben kabul etmeyince urun degisimini iletti. Bu urun simdilik sizde kalsin, yeni urun Manisa dan bize gelince bunu alip yenisiyle degistirecegiz diyip gittiler. Bakalim artik yeni urun ne zaman gelir.

190tl ye +4 yil ek garantiyide yaptirdim
    Daha onceden Vestel bulasik makinasi almistim, onada yaptirmistim.

Kullanan arkadaslara bir sorum olacak,

Ilk kullanim oncesi kazan kismi icin herhangin bir temizlik yapmaya gerek varmi? Direk olarak camisirlarinizi atip kuruttunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk 2 kullanimi yaptim. Izlenimlerimi paylasayim:

Yukarida yazdigim gibi bendeki urunde sol tarafinda darbe vardi, artik bunami baglidir bilmiyorum ama makine calisirken sanki birsey birseye vuruyormus gibi (kazanin icinden degil, icinde ses yapacak bir camasiryoktu) kazan dondukce cat-cat-cat diye ses geliyor. Makinenin calisma sesi ustune bu seste olunca inanilmaz sesli calisiyor. Insallah yeni gelecek urunde bu sekilde degildir yoksa iade etmek zorunda kalacagim.

Makine banyoya kuruldu. Ortama hatri sayilir bir sicaklik birakiyor. Yine dedigim gibi darbeli oldugundan dolayi olabilirmi bilmiyorum ama oyle dendigi gibi 'az miktarda' bir isi degil. Sesinden dolayi banyonun kapisini mecburen kapatmaniz lazim. Bu sekilde iceri girdiginizde sanki az once birisi uzun bir banyo yapmista onun sicakligi varmis gibi oluyor.

Ilk partide bebegimizin kundagi vs gibi urunleri atmistik. Toplam 3 kilo falandir. Pamuklu dolay kurulugunda 55dk da kuruttu. 2 parti icin havlulari attik ekstra kuruda (yaklasik 6 kilo gelir diye tahmin ediyorum) suan da 1,5 saat oldu hala devam etmekte.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke kullanmasaydınız ürünü. Aynı şeyi yaşadığım için söylüyorum. Benim başıma geldiğinde de aynı şeyleri söylemişlerdi. Manisadan beni aradılar son olarak. Size yeni cihaz yollayacağız, sizdeki ürünü de alacağız dediler. Kullanmayıp tekrar fabrikaya geri götürüp geri donustureceklermis öyle bir şeyden bahsetmişti arayan yetkili kişi.
    Ilk cihazı getirip kuran arkadaşlara cihazın yenisini istediğimde de verdikleri tepki sizinkiyle aynıydı. Kullanın kullanın bişey olmaz yenisi gelene kadar dediler ancak ben guvenemeyip müşteri hizmetlerini arayınca kullanmamam yönünde bir bilgilendirmeleri olmuştu sürecin daha hızlı gerçekleştirilmesi adına.

• cangss119 C kullanıcısına yanıt
    Hocam servis in beyani durumunda kullandim ki iyiki dekullanmisim yoksa bahsettigim tak-tak-tak sesinide duymamis olacaktim.
    Zaten Vestel in sayfasinda da 90 gun kosulsuz iade oldugu yazmakta. Sizin dediginiz gibi bir sikinti yaratacaklarini zannetmem cunku Manisadan gelecek urunde ilk basta kuruluma gelen servise geliyor. Yani raporu vs onlar tutuyor.

• blackice_serkan kullanıcısına yanıt
    Bizede kutudan çıkmadı hocam. Adamlar daireye gelip baktı sonra inip arabadan getirdi. Ücretli dedi hayır müştêrihizmêtleri ücretsiz olduğunu söylemişti dedim. Aradı sordu ve ğcretsiz kurdu bilgi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 inde kurulan ve kutudan darbeli cikan makinamin bugun servis yenisini getirdi.

Ben ilk kurulum icin servis aradiginda aparati sordum, bana c. Makinemin markasini sordu soyledim sonrasinda biraz bekleteyim sizi dedi, orada birileriyle gorustu, 1 dakika sonra tamam efendim ucretisiz yolluyoruz aparati dediler.

Kutu icinden cikmiyor, ayri bir kutuda geliyor baglabti aparati.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. Benim ç.makinası zaten Vestel değil, yerini de daha güvenli şekilde hazırlamıştım zaten ama vermeleri gerekiyorsa vermelilerdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Benimde vestel degildi c. makinem. Anladigim kadariyla servis ne denk getirirse mantiginda calisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: esb2011

Vestel ürün almak isteyene fiyatta yardımcı olurum. Buzdolabı, bulaşık Makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu ve TV lerde vestel.com.tr deki fiyatlardan %8 indirim yapabilirim. Yerimiz İstanbul Kadıköy'de. Mail order ile işlem yapamıyoruz. Havale/EFT ile Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyoruz.

İstediğiniz bir ürün varsa özelden yazabilirsiniz
    Merhaba,

Profilo 9 kg. çamaşır makinamız var, kaç kg. lık bir kurutma makinası almamız konusunda biraz kararsız kaldık, 7611 ve 7911 arasındayız. bir de bu makina profilo üstüne montaj olur mu ? Üstüne yapılabilirse montaj aparatı forumda yazıldığı gibi ücretsiz midir?

Önereceğiniz modelin fiyatı son ne olur ?

Garanti uzatma ücretini de yazabilir misiniz...

Teşekkürler, Levent.

• ldemirbilek L kullanıcısına yanıt
    MErhaba;
    ben 7 kg versiyonunu kullanıyorum.
    9 kg makina üzerine 9 kg kurutma makinası koyabilirsiniz.

montaj aparatı zaten tüm çamaşır makinalarına uyumlu geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercedesv8

Valla ben 7 kg modelini kullanıyorum. memnunum. cep telefonu yokken nasıl bir şey olduğunu bilmiyorduk, hayatımıza girdi, onsuz olamıyoruz.
    bu ürün de öyle olma yolunda ilerliyor benim için:)
    Merhaba Mercedes,

ben de vestelin 7 veya 9 kg. arasında kaldım, yorgan vs. yada battaniye atılabilir mi 7kg. a. Bir de enerji sınıfı etiketini çekebilir misin. ınternette göremedim...

garanti uzatmaya kaç tl isteniyor ? 7 veya 9 kg. olması fark eder mi ?

ayrıca eğer bir çamaşır makinası üstüne koyduysanız montaj seti için para isteniyor mu ?

selamlar,
    levent.
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Bu filtre malzemesini nereden tedarik ettiniz ? Ne diye satılıyor ?
  • cangss119 C kullanıcısına yanıt
    Astra yorumunu sevdim :)
  • ldemirbilek L kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    7 kg a yorgan ya da battaniye her ikisine de atılabilir. ama 9 kg da yorgana özel program yapmışlar.
    enerji sınıfı a++ ama etiketi şuan nerede bilmiyorum. bulunca atarım. Bu arada tüm ürünler a++ diye biliyorum.

garanti uzatma ile ilgili birkaç yorum önce arkadaşlar yazmışlar. sanırım en son bilgi orada. ama müşteri hizmetleri ile görüşürseniz en net bilgiyi alırsınız bence.

çamaşır makinası üzerine koymak için ilk kurulumda ne parça ücreti ne de montaj parası alınmıyor. ancak bundan 6 ay sonra servisi tekrar ararsanız sadece montaj ücreti karşılığında (parça yine ücretsiz olacak şekiklde) montaj yapılıyor.
  • Mayis 15 de 9 kiloluk satin aldim, +4 yil garanti 190tl. Yaptirmak istiyorsaniz kuruluma gelecek ekibe yaptirabilirsiniz, nakit olarak odemeyi aliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Mayis 15 de 9 kiloluk satin aldim, +4 yil garanti 190tl. Yaptirmak istiyorsaniz kuruluma gelecek ekibe yaptirabilirsiniz, nakit olarak odemeyi aliyorlar.
    Sadece 190 TL'ye +4yıl garanti uzatan başka firma var mı acaba, çok merak ettim??

Ciddi şekilde bedavaya adamlar +4 yıl veriyorlar. Sırf bu bile tercih sebebim olur.

Aslında bir ana konu olmalı, güncel olarak, hangi marka hangi ürününe kaç yıl uzatma için ne kadar istiyor şeklinde. Eminim çok popüler olur.
  • uykr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    bugün makineniz hakkındaki değerlendirmeniz nedir?
    İyi günler.
  • ElrondPeredhil kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz ve memnuniyetle kullanıyoruz. Havalar ısındı, hanım çamaşırları sermeye yanaşmıyor. Makineyle ilk yazımız olacak, sanırım yazın da kullanacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldemirbilek

Merhaba,

Profilo 9 kg. çamaşır makinamız var, kaç kg. lık bir kurutma makinası almamız konusunda biraz kararsız kaldık, 7611 ve 7911 arasındayız. bir de bu makina profilo üstüne montaj olur mu ? Üstüne yapılabilirse montaj aparatı forumda yazıldığı gibi ücretsiz midir?

Önereceğiniz modelin fiyatı son ne olur ?

Garanti uzatma ücretini de yazabilir misiniz...

Teşekkürler, Levent.

Alıntıları Göster
    Geç cevap için kusura bakmayın. 9 kg makinanın üstüne 9kg öneririm. Montaj yapılır lakin çamaşır makinesi farklı olduğu için servis aparat ücreti alır.

+4yil 190TL

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.