Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
465
Cevap
10
Favori
58.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun, bulunduğunuz il bölge müdürlüğü ile iletişime geçin. Servisi için aldık bu nasıl iş diye biraz çıkışın. Fotoğraf gönderin. Telafi ederler. Hatta alttaki Ariston makinanın üst tablasını bile değişim isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanik -- 28 Mart 2020; 10:54:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum

Servis personeli ters taktığını ısrarla reddetti

Boşluğu kapatan parçanın olmadığını bizim aparatımız böyle diyerek savundu

Bosluğu kapatan parçanın arkada olduğun görmem ile ;

Önce tam oturduğunu sorun olmadığını iddia ettiler
    Başka marka makine olduğu için tam oturmadığını söylediler

Oturmadı ama makine iki ayak üstünde duruyor

Sağolsun sitede başka marka üstüne montaj fotoğrafı yayınlayan arkadaşımız sayesinde ters taktıklarını kabul ettiler.

Bu sefer de profilo'ya düz takılabilir ama aristona ters takılır yalanını kullandılar

makinanın üstünün simetrik kare olduğu düzü tersi olmadığı yalan söylediklerini söylemem üzerine gelip düz olarak takacaklarını söylediler hala bekliyoruz.

Önde olması gereken ters takılan aparat :

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 28 Mart 2020; 14:35:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhabalar,

bende Vestel in bu ürününde almayı düşünüyordum ve tüm sayfaları okudum,gerçekten de faydalı bilgiler verilmiş.

Benim merak ettiğim ekstra bir konu var, Antalya da yaşıyorum ve malum sıcak ve nemli bir şehir. Böyle bir iklimde kurutma makinesının banyoya kurulmasının negatif bir etkisi olabilir mi? Bu makineler çalışırken ortama sıcak hava veriyor mu?
  • Ben de bu üründen almaya karar verdim. vestelin kendi sitesinden 8k ile 9 kg olanları karşılaştırdım. farklı bir özellik göstermedi. ne farkı var? siz biliyor musunuz?

Şu an mediamarktda ikisi arasında 300 tl fark var. Hangisin alsam acaba? Eğer farkları yoksa 8 kiloluk olanı alacağım? İnşallah bir cevap gelir
  • alibalyedi A kullanıcısına yanıt
    7,8 ve 9 kg modellerin sadece kg kapasitesi farklı. Başka fark yok. Ben yorgan, battaniye, yatak örtüsü yıkanır da belki ihtiyaç duyulur diye 9 kg. olan modeli aldım. 7-8 kullanım oldu bir haftada. Şu anda çok memnunuz hiçbir sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 kiloluğunu aldım geçtim artık, araştırmaktan çok canım sıkılmaya başlamıştı.

Mediamarktan 2300 tlye aldım. Paraf kartla 9+3 taksit ile aylık 191 TLye geldi.

İnşallah sizin gibi ben de bir sıkıntı yaşamam. Tecrübelerimi de burada yazarım inşallah kullandıkça.
  • Mediamarkta 8 kg olan 2369 TL 9 kg olan 2549 TL https://www.istanbulbilisim.com/ da 8 kg olan 2049 TL 9 kg olan 2400 TL en ucuz da bu sitede gözüküyor. istanbul bilişim sitesinden alışveriş yapan var mı güvenilir mi?
    8 kg ile 9 kg arasında da kararsızım kullandığımız çamaşır makinesi 6 kg

yardımcı olursanız sevinirim.
  • afa035 A kullanıcısına yanıt
    Konusu vardı İstanbul bil. Şu an sorunları varmış bir muddet uzak durun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurutmaya devam... çok memnunuz makineden. Herkese tavsiye ederim.

• Kullanan arkadaşlar çamaşırlarınızda çekme kısalma var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki yorumlara bakarak kurutma makinesini almaya karar verdim. Vestel KM 9711 modelini 2500 TL ye 9 taksit olarak aldım. Yarın servis kurmaya gelecek. Tecrübelerimi sizlerle paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Herkese merhabalar,

bende Vestel in bu ürününde almayı düşünüyordum ve tüm sayfaları okudum,gerçekten de faydalı bilgiler verilmiş.

Benim merak ettiğim ekstra bir konu var, Antalya da yaşıyorum ve malum sıcak ve nemli bir şehir. Böyle bir iklimde kurutma makinesının banyoya kurulmasının negatif bir etkisi olabilir mi? Bu makineler çalışırken ortama sıcak hava veriyor mu?
    Banyo, makinenin amacina baktigimizda uygun bir yer gibi sanki bence sorun olmayacaktir.

Makine calisirken ortama sicak hava veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riverice030

Size göre abartı değil ama bu büyük eksiklik oraya giden tozlar islaniyo belli bi yerden sonrada koku yapmaya başlıyor ben suyla temizlemek zorunda kalıyorum Gecen ay pompa motorunu çıkardım inanilmaz tozla kaplanmış neredeyse tikanmak üzere yani böyle saçmalık olamaz arçelik teknisyeni bile yeni kurutmalari önermiyor :D
    Alti aydir, haftada en az sekiz kere kullaniyoruz. Kondansore bakmiyoruz bile. Koku falan da yok. Sadece filtrelerini guzelce temizliyoruz.

Pompa motorunu cikarmak nedir? Neden kurcalayip duruyorsunuz makineyi?

Bazi arkadaslar filtre uydurmaya calismislar. Yapmayin arkadaslar. Calisan makineyi bozacaksiniz. Zaten iki adet filtre var alette, tozu tutuyor iste. Ucuncuyu de ben ekleyeyim demek mantikli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kullanan arkadaşlar çamaşırlarınızda çekme kısalma var mı?
    Bazilarinda bir miktar oldu sanki. Bi esofman altim bol geliyordu. Once 90 derecede yikadim, sonra kurutmaya attim. Tam istedigim gibi oldu cekmesi her zaman kotu bir sey degil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: afa035

Buradaki yorumlara bakarak kurutma makinesini almaya karar verdim. Vestel KM 9711 modelini 2500 TL ye 9 taksit olarak aldım. Yarın servis kurmaya gelecek. Tecrübelerimi sizlerle paylaşırım.
    Gule gule kullanin. Dolap kurulugu (208 dk) optimum programdir. Hem performans icin hem tuketim icin. Filtreler her kurutmada once elle, sonra suyla temizlensin

• uykr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Bugün servis kurulumu yaptı. İlk denememizi nevresim takımı (çift kişilik) ile yaptık. Dediğiniz gibi dolap kuruluğu 208 dk'yı seçtik. Makine 75 dakikada kurulamayı bitirdi. Fakat yastık kılıfları ve çarşafın bir kısmı nemli çıktı. Yastık kılıfları çarşafın içine girmiş sanırım bu yüzden nemli çıktı. Zamanla programları öğreneceğiz. 208 dakikayı 75 dakikada bitirmesinde inşallah bir sorun yoktur.
    Makineyi kurmaya gelen Vestel servis personeline sordum bu makineden çok sıkıntı yaşıyor musunuz diye, abi inan bu makineyle ilgili hiç bir surun sıkıntı yaşamıyoruz dedi. Onun yalancısıyım
    Makineyi 2500 TL 9 taksit ile aldım. 190 TL ye +4 yılda garantiyi uzattım.
    20 dk ilave kurutma yapabilirsin. L2 ya da L3 secebilirsin. Buyuk parcalar sık sık atilmiyor. Onlar icin biraz daha ozen gosterip kucuklerle ayri kurutabilirsin. Zamanla kisisel cozumler bulursubuz

• uykr kullanıcısına yanıt
    L2-L3 gibi seviye koymaları süper olmuş.. ince ayar yapabiliyorsun..
  • mercedesv8 M kullanıcısına yanıt
    L2-L3 programı hakkında bilgi verir misiniz? nasıl uyguluyoruz bu programı
    görece kalın kumaşlar attığınızda programı seçtikten sonra bu seviyeleri tuşlardan seçiyorsunuz.
    ona göre makina çamaşırların kalınlık ve istenen kuruluk algoritmasını ayarlıyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.