Şimdi Ara

Vestel K550 bluetooth kulaklık 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Kentpark zemin kattaki Vestel mağazasında K550 bluetooh kulaklık 99 TL ye inmiş.

Kulaklığı denedim sesi oldukça yüksek ve net. Kullandıkça sesin daha doygun olacağını düşünüyorum.

Plantronic back beat 500 almayı kafaya koymuşken bunu aldım.

Kablolu ve kablosuz kullanım mümkün. Tuşları iyi yerleştirilmiş. Ses açma parça atlama ses kapama telwfona cevap verme vs çok rahat yapılıyor sağ kulaklık üzerinden. 4 kere telefonla görüştüm. Kimse sesin garip geliyor demedi. Aldıktan sonra alışveriş merkezinde yaklaşık 2 saat keaintisiz kullandım. Kopma cızırtı vs olmadı. Kulaklık ip20 koruma standartında. Yani darbe koruması 2, suya karşı koruma 0. Şarjı 12 saat gidiyormuş klavuzuna göre.

Almayı düşünenler değerlendirebilir. Diğer mağazalarda geçerli mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam plantronic ile arasında çok fark var. yani daha ucuza eşdeğer kalitede ürün almadınız, daha ucuza daha düşük bir ürün aldınız.
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Farkındayım fark olduğunu. Eşdeğer olduğunu iddia etmedim zaten . Plantronics zaten 3 katı fiyatında.

Ancak şunu söyleyim sesi kesinlikle kötü değil.

Ben bluetooth kulaklığa giriş yapmış oldum. Zira kullanmaya devam edip etmeyeceğimden emin olmadığım için çok para vermek istemedim. Sürekli şarj etmekten sıkılıp kenara atarım diye korkuyorum.

• Vestel ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: toggle

Farkındayım fark olduğunu. Eşdeğer olduğunu iddia etmedim zaten . Plantronics zaten 3 katı fiyatında.

Ben bluetooth kulaklığa giriş yapmış oldum. Zira kullanmaya devam edip etmeyeceğimden emin olmadığım için çok para vermek istemedim. Sürekli şarj etmekten sıkılıp kenara atarım diye korkuyorum.

maalesef böyle bir durum var hocam. başta kablosuz rahat oluyor ama yaptığı baş ağrısı ve şarj olayı can sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

quote:

maalesef böyle bir durum var hocam. başta kablosuz rahat oluyor ama yaptığı baş ağrısı ve şarj olayı can sıkıyor.

kullanıcıya göre değişiyor. alışınca kablolu kullanmanız mümkün değil.. evde ne olur ne olma, diye 12 tane Bluetooth kulaklık oldu.. abarttım ama... Konfora alışınca...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alınır mı ? fiyatı uygun gibi
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    12 nedir yahu!

Ben de şarj bitince beklemeyim diye ala ala 4 tane kulaklık sahibi oldum. Kendine kızıyordum "4 nedir bir süre de kendine" diye

• Vestel in herşeyi dandikken kulaklık almak nedir? Aliexpresten alıp üstüne vestel yapistirmislardir her zamanki gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Vestel in herşeyi dandikken kulaklık almak nedir? Aliexpresten alıp üstüne vestel yapistirmislardir her zamanki gibi...

uygunsa,alınır

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Evde tv ve ketıl vestel 4. Seneleri maşallahları var hala.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Doğrudur Çin yapımı adamlar saklamıyor zaten. Kullanma klavuzunda üreten firma yazıyor.

Ama arkasında Vestel var. 3 yıl garantili.

Tekrar söylüyorum sesi oldukça iyi. Dayanıklılığı göreceğiz kullandıkça.

• toggle kullanıcısına yanıt
    Hocam sanki diğer markalar steve jobsın mezarında imal ediliyor. Bu güruha cevap bile verme bak keyfine.
  • ben K500 kullanıyorum cok memnunum. bekleme süresi çok iyi. kullanmadığınız zaman bili 3 ay bekliyor. kullanırken 10 satin üzerinde gidiyor. sesi çok net. beyendiğim için yedek olarak bir adet daha aldım. bu fiyata zaten rakibi yok. ilk başta veldel diye sıcak bakmamıştım. yanılmışım. çok iyi çıktı.

alan pişman olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksi09 -- 18 Mart 2018; 17:0:47 >
  • Vestelden akıllı bileklik aldım. İlk aldığımda tek şarjda 15-20 gün kadar gidiyordu. 1 ay kadar geçti. Şu anda 2 günü çıkaramıyor. Garantiyle de uğraşmak istemedim. Attım duruyor evin bir kenarında. Umarım siz de buna benzer bir sorun yaşamazsınız.
  • bende vestelin bluetooth hoparloru var 1 seneyi gecti haka sarjı falan iyi ses kalitesi de tatminkar 40 tl mal etmiştik bilen bilir
  • quote:

Doğrudur Çin yapımı adamlar saklamıyor zaten. Kullanma klavuzunda üreten firma yazıyor.

üreticisi kimmiş söyler misin çok merak ettim de
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Merakını gidereyim

Vestel K550 bluetooth kulaklık 99 TL

• quote:

harbiden yinemi gerçek vestel değil.yinemi gol değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.