Şimdi Ara

Vestel'in ek vergi isteği kabul edildi. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.004
Cevap
23
Favori
77.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bravo Vestel bravo... Kendi bacağına sıktın!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim vestelde calısıyorum ama vestel baştan kaybetti.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan iç çamaşırlarımıza kadar mı vergi alacaksınız?Hiç mi vicdan yok sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haram,zıkkım olsun aldığınız tüm paralar.

tez zamanda batarsın inş zorlu holding
  • Turkiye Vest "elleniyor!!!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 24 Aralık 2014; 20:19:40 >
  • vestel işlemci, ram, ekran kartı üretiyormuşta haberimiz yokmuş. o hem bir intel, amd, nvidia, samsung, kingston, msi, gigabyte, asus. yürü be vestel kim tutar seni. bilgisayar diyor haberde! bilgisayar üretiyormuşuz biz!

• Bu tür koruma engelleri her ülkede var . Her ülke kendi sanayicisini korumak ve geliştirmek için önlemler alıyor. Vestel kötü bir firma değil . Yerli firmalar içinde arge ye ençok Önem veren kendi patenteri olan teknoloji üreten ve geliştiren bir firma . Korunmayı hak ediyor . Devletten ihale alarak zenginleşen bir firma değil. Ben ıphone 6 plus kullanıyorum ios'tan iphoneden hiç vazgeçmedim . Ama Vestel ürettiği telefon biraz gelişsin ben yerli telefon kullanırım. Gurur duyarak. varsın biraz yavaş olsun .

• Vestel alanın taaa

• ben şuan Bakan'a patlıyorum twitterdan DH deki arkadaşları beklerim

• şu an donanımhaberin ana sayfasındaki vestel reklamındaki ürünlere bakıp vestelin hangi zihniyette olduğunu görmemek imkansız,ne diyelim bizim millete müstahak daha da artırın vergileri sosyete vergisi falan gelsin ya özel tüketime vergisine ek ,millet zaten vestelin ne kalitede ürünler ürettiğini çok iyi biliyor.bu markadan hiçbirşey almadığım için çok mutluyum etrafımda da adı bile geçmiyor zaten.rezilsin vestel ,vizyonsuzsun, kolaycısın.

• çok iyi bir gelişme artık bir yerden sonra daha çok gelişmemiz için (büyüklerimizin yedğiği paralardan arta kalanla) güzel bir haber ülkemizin her alanda kendi üretimi olması lazım

• Bu iş böyle yürümez. Vestel kendini mahvetti bu tutumuyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ernuynk

Bence Vestel baştan müşteri kaybetti.

Umarım öyle olur.

• twitter akar beyler çökün
  • Anama Vestel alacaktım televizyonu, artık bırak Vestel almayı, Vestel satan mağazaya bile girmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel e boykot başlasın.almayın aldırmayın.alsınlar bakalım boylarının olçusunu

• Dahada ne Vestel alırım ne aldırırım.Ulan ne adam gibi telefon yapıyonuz,ne ucuz yapıyorsunuz.Ne bekliyorsunuz telefonumuz televizyonumuz Vestel,bilgisayarımız Casper mı olacak!
  • 1- Vestel her kitleye hitap eden bilgisayar ve telefon üretebiliyor mu? Cevap:Hayır.
    2-Fiyatları uygun mu? Cevap: Hayır. Olsa taa yurtdışından gelen cihazlara vergi getirtmeye çalışmaz. Farkı siz düşünün.

E sen daha benim isteğimi karşılayan cihazı üretemiyorsun (i7+ssd+gtx notebook mesela) ne haddine alacağım cihazlara vergi bindirtiyorsun.
    Onursuzca, hileyle hurdayla yapılan hareketlerin adı artık politika oldu, yasa oldu. Kendi kendilerini meşrulaştırıyorlar. Ama kağıt üzerinde, hepimiz ne mal olduklarını biliyoruz.
    1 parça vida alırsam aldırtırsam namerdim. Herkese anlatırım ne halt yediğini bunların. Önce ihtiyacımı karşılayan cihazı üretsin, sonra ithalden daha ucuza satsın, sonra konuşsun.
    Doyumsuz fani yaratıklar.
  • Vestel batsın kimseye aldırtmam...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.