Şimdi Ara

Vestel'in ek vergi isteği kabul edildi. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.004
Cevap
23
Favori
77.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomobilde ötv artışı yapıldığında padişahımız "porsche'ye bineceğinize Fiata binin." demişti. Şimdi de "Samsungla İphonela konuşcağınıza vestelle konuşun" der.
    Bunlar yakında ekmekten bile Ötv alabilirler sonuçta ekmek yemek de lüks tüketime giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudeykewl -- 24 Aralık 2014; 19:46:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evime Vestel markalı vida dahi sokmam bundan sonra.
  • Böylesi bir aptallık yapmaları, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak durumuna cuk oturuyor.

Bilinçli tüketicinin cidden nefretini kazandılar ki öyle böyle değil.

Hazır oturmuş beyaz eşya pazarındanda olacaklar. Hep beraber görecez.

• Ben kalkıp 2300 liraya bir telefon alıyorsam, Sonradan 2500 lira olsa bile yine de aradakı 300 lira verip alırım sonuçta telefon o parayı hak ediyor. Ancak normal telefonu 150 dolardan alıp sağiını solunu değiştirip içene bir kaç uygulama atıp türiyeye getipip 1000 tl aaaa alın türk malı bu diyen kazıkçı bir ziyetten telefon almam... ALDITRMAM.

BURADA BENİM VESTELE KARŞI BİR ÖN YARGIM OLUŞTU DEMEKKİ KULLANICIYI SOMURME DERDİNDE BİR DAHA DEĞİL VESTELDEN EŞYA ALMA MAĞAZASINA BİLE UĞRAMAM ALMAM ALDIRTMAM....

• Bu talep vestel'in vizyonsuzluğunu gösteriyor. iphone, samsung, sony, htc, lg gibi büyük markalar varken insanlar 200-300 neyse verir bunları alır. Vestel almaz. Ancak giriş seviyesinde telefondan çok beklentisi olmayanlar vestel alabilir onlardan da para kazanılmaz.

Vestel dandik mallarına yüksek fiyat çekmiş neyine güveniyor? İlla istiyorsa gitsin general mobile'ı örnek alsın. adamlar iyi fiyattan piyasaya girdi şimdi iyi satıyorlar. illa yerli firmanın malı alınacaksa millet gider gm alır.
  • Benim bunu tek başıma söylemem devde kulak kalır ama, forum olarak böyle bir atılım yaparsak eğer (ki bu konuda aksini düşünecek kişi olduğunu zannetmiyorum bizim forumda)

İşte o zaman devede bacak olur.

Diğer forumlarda devreye girerse birlikte 2 hisse bi deveye gireriz.

+olarak hiç telefon alma niyetinde değildim, vergilendirme devreye girmeden alabilidğim en iyi telefonu alacağım.

WİNDOWS PHONE PİŞMANLIKTIR.(İdareten de olsa)
  • Digerlerine vergi artinca sanki vestelin fiyati sabit kalacak onlarda arttiracak fiyati arada belirgin fark olsa gene neyse,okullardaki akilli tahtalar vestel devlet bakiyor vestele daha ne istiyorlar anlamadim,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bittin artik vestel

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

Çok iyi oldu
    Neden?
    Yabancı markalar türkiyede üretime başlıya bilirler
    Yeter artık aracıların aradan cıkması şart
    Destekliyorum

Hee Xioami - Lenovo Çin vaarken 70milyon nüfuslu Trdeki 20milyonluk kısım için Türkiyeye fabrika açacak ? İnanıyormusun hocam sen böyle birşey olabileceğine
  • Affi yok vestelin alt markalarini bile almam ins batar

• MİLLETE EK VERGİ İSTEYECEĞİNE KENDİNE VERGİ İNDİRİMİ İSTESEYDİN?
    ŞİMDİLİK BİRAZ MALİYETİNE TELEFON ÜRETSEYDİN SONRA İYİ BİR MODEL ÇIKARDIĞINDA BİZ ALIRDIK?
    FİYAT PERFORMANS TELEFONU YAPSAYDIN YİNE BİZ ALIRDIK?

BUNLARDAN BİRİNİ YAPSAYDIN BUNUDA BEN Mİ SÖYLEYEYİM ?????

• Bittin artik vestel

• Bu is Dogan Holdingin Mercedesle birlikte ÖTV Vergisini cikartilmasi istemesini hatirlatti bana. Vestel Cinden alip üstüne Logo yapistirdigi ürünlere önclikle kendi vergi ödesin.
  • bu şekilde zorlama ile asla ve asla yerli hiçbir teknoloji ürünü almam aldırtmam.

• Vestel milyon dolarları hangi bakana yedirdin söyle de bilelim

• şöyle sağlam bir boykot başlatmak lazım vestele karşı
  • aklıma rahmetli Kemal SUNAL`ın başrolünde oynadığı bir film geldi :)) o zaman da böyle bir uygulama yapılmış ve beyaz eşyalar olsun , toplu konut inşaatları olsun , konserve ürünler olsun hep yerli malıydı ve tutanın elinde kalan döküntülerden ibaretti , Kemal SUNAL da rol icabı , reklamlarda halkın kandırılması için oynatılıyordu ,

sonradan hatasını anlayıp , düzeltiyordu , hey gidi hey , tarih hep tekrardan ibarettir diyen kişi ne kadar da haklıymış :))

• Vestelin her tarafı türk malı olsa ne yazar
    Türk malı olarak ne patenti var ne yapmış
    Lg panel tvleri alıp kendi markasını basar vestel tv der
    Çin malı makinalara çamaşır bulaşık vs. marka basar türk malı der
    Zorlunun sahibi fabrikaya dahil helikopterle gider günlük hiltona yemeğe helikopterle gider
    Ama duygu sömürüsüne gelince türk malı yemişim öyle türk malını

• birdaha vestel alan ne olsun
  • hükumette bahane arıyordu zaten saray Parasını çıkartmaya ,ÖTV çıktığında yanılmıyorsam deprem olmuştu,Allah'ım inşallah büyük deprem ve afet olmaz da .. vergi manyağı yaparlar vallahi ..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.