Şimdi Ara

Vestel'in amiral gemisi Venus Z10 satışa çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kanunimurat

Birkaç ay içerisinde cihaz 1200-1300 TL bandına oturduğunda bence daha alınabilir olur. 435 işlemcinin özelliği hızından ziyade CAT6 'yı desteklemesidir. Bu da 4.5G bağlantı hızının dibine vurabilmenizi sağlamakla birlikte, bazı ücra köy ve kasabalarda telefonun çekim gücünü de artırabilmektedir. Bir de Z10'un 2TB harici bellek desteklediği Vestel'in sitesinde yazmakta.

1. 2 TB hafızaya sahip hafıza kartı yok. Çıkana kadarda bu telefonun modeli eskir zaten.
    2. İsterse 1 gigabit hız sunsun sonuçta 1-2 GB'lık kotalı paketle internete giriliyor. Hız önemlide fazlası kotalı internette gereksiz.
  • Kızmayın hemen canım. Pazarlık payı koymuş adamlar.
    Yakında 999 liradan satarlar
    Gerçi o da çok ya neyse...
  • xiaomi mi5s alınır o fiyata ...
    tek amacı kaziklamak olan yerli yersiz firmaları siddetle protesto yapıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu yazmak için girmiştim. Halen nasıl ayakta kalıyor bu vestel anlamıyorum. Çöp yapıp satabilen başka bir firma yoktur herhalde dünyada...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. 2 TB hafıza kartı var. hatta 4 tb'a kadar üretiliyor. Çinden çokta uygun fiyata getirtebilirsin.
    2. Şuan standart paketler bile en az 4gb dan başlıyor. benim kullandığım 10+1 gb ve 3000dk konuşma paketi 35 tl. Ayrıca 4.5g sadece indirme ile alakalı değil. erişim hızı ve çekim alanı ile de alakalı.
  • quote:

1. 2 TB hafıza kartı var. hatta 4 tb'a kadar üretiliyor. Çinden çokta uygun fiyata getirtebilirsin.
    2. Şuan standart paketler bile en az 4gb dan başlıyor. benim kullandığım 10+1 gb ve 3000dk konuşma paketi 35 tl. Ayrıca 4.5g sadece indirme ile alakalı değil. erişim hızı ve çekim alanı ile de alakalı.

1. Çinden uygun fiyata al bakalım 2 TB hafıza kartını ne gelecek ? Üstünde 2 TB yazar telefona takarsın 1 GB yazar. Bana 2 TB hafıza kartı satış linki göstersene. Ama Alixpress vs Çin çan çon sitesi olmayacak.
    2. 4.5G değil 4G. Dünyada 4.5G diye bir kavram yok. Çekim alanı ? Vestel telefonlarda volte desteğil yok bir kere. Arama gelince veya arama yapınca telefon 3G'ye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 31 Temmuz 2017; 17:59:47 >

• ücretsiz abonelikleri bari 3 ay ile sınırlı kırlmasalardı. Telefon dandik zaten, kampanyadan kurtarabilirlerdi belki..
  • Amiral gemi derken? Resmen dalga geçiyorlar.

• Snapdragon 835 mi kullanmışlar hımmm 435 miş yani çöpe amiral gemisi demek de ilginç olmuş.
  • 1. Çinden alınan ve 1TB hafıyaza sahip hafıza kartları var. Ancak alan kişiler veri aktarım hızlarının yavaşlığından şikayetçi.Uusb 3 destekli olanlarda var ancak biraz pahalı. link:http://www.hepsiburada.com/kingston-datatraveler-ultimate-gt-2tb-usb-3-1-usb-bellek-dtugt-2tb-p-HBV0000047ZJ8

2. 4G 150 Mbit veri indirme hızına sahipken Cat 6 destekli 4.5G telefonlar 300 Mbit hızlara ulaşabiliyorlar. Volte(Voice LTE) 4.5G ile sesinde 4.5G teknolojisi ile birlikte taşınmasıdır. Dolayısıyla 4.5 G destekleyen yani Cat6 ve üzeri teknolojiye sahip telefonlarda (buna venus z10 da dahil) bu teknoloji vardır. Ancak bunun verimli kullanımı için operatörlerin de buna destek veriyor olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanunimurat -- 1 Ağustos 2017; 23:43:8 >

• quote:

1. Çinden alınan ve 1TB hafıyaza sahip hafıza kartları var. Ancak alan kişiler veri aktarım hızlarının yavaşlığından şikayetçi.Uusb 3 destekli olanlarda var ancak biraz pahalı. link:http://www.hepsiburada.com/kingston-datatraveler-ultimate-gt-2tb-usb-3-1-usb-bellek-dtugt-2tb-p-HBV0000047ZJ8

2. 4G 150 Mbit veri indirme hızına sahipken Cat 6 destekli 4.5G telefonlar 300 Mbit hızlara ulaşabiliyorlar. Volte(Voice LTE) 4.5G ile sesinde 4.5G teknolojisi ile birlikte taşınmasıdır. Dolayısıyla 4.5 G destekleyen yani Cat6 ve üzeri teknolojiye sahip telefonlarda (buna venus z10 da dahil) bu teknoloji vardır. Ancak bunun verimli kullanımı için operatörlerin de buna destek veriyor olması gerekiyor.

1. 2 TB hafıza kartı satış linki göster dedim tutup bana Hepsiburada'dadan usb linki atıyorsun.

2. Vestel yerli firma değil mi? Operatörler konuşup volte'yi kullandırtsın o zaman kullanıcıya. Ayrıca bana 150 megabiti gören bir mobil hız testi paylaşsana. 2 GB kotalı internet ile adam 150 megabit hızdan bahsediyor.

• Vodafone'un Volte listesihttp://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/bireysel/internet/45g/126/717 listede Vestel'in telefonları var. Ancak Turkcell ve Türk Telekom'da henüz eklenmemiş.
  • Ben sipariş verdim bakalım ay sonuna elimde olacak ama tabiki bu fiyata değil,zorlu çalışanı olduğum için biraz daha uygun fiyata ve 12 taksite sahip olacağım.
  • Helal be adamlar o kadar tutmuş ki z1,z2,z3...,z10'a kadar gelmişler

• Cinliler ucuz ürün kalite ile dünyayı ele gecirdi mesela huwe,i xiaomi, meizu özellikle pro 7 akıyoooo , one plus yakmıs yıkmıs halen buna para veren ya calısanıdır ya da beyni yıkanmıs hortlak tipli zebani dir 😂😂😂

• Donanımda takoz, fiyatta amiral olmuş biraz bu. :D
  • Vestel almayın aldırtmayın. Bu pazarlara ilk girdiğinde vergi getirtti ulan sonra millet dedi ki Milli mal alalım katkımız olur adamlar her hatayı kullanıcı hatası diye yutturup garantiye almıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKYABGU

Vestel almayın aldırtmayın. Bu pazarlara ilk girdiğinde vergi getirtti ulan sonra millet dedi ki Milli mal alalım katkımız olur adamlar her hatayı kullanıcı hatası diye yutturup garantiye almıyorlar

Hangi vergiyi getirtti? Verginin kanun no'su ya da resmi gazete tarihi-ilamı falan var mı?
  • matgab kullanıcısına yanıt
    https://yadi.sk/i/3rPY-6byfLd3Y

Kısa süre önce Venus adlı akıllı telefon serisini piyasaya süren Vestel, giderek artan mobil telefon ithalatının yerli üretimin ekonomik göstergelerini olumsuz etkilediğini ve ciddi zarar verdiğini belirterek mobil telefon ithalatına karşı korunma tedbiri alınmasını Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü'ne resmen başvuruda bulunarak talep etti.

Resmi Gazete'nin 5 Aralık tarihli nüshasında yer verilen bu başvuru için İthalatta Korunma Önlemlerini Değerlendirme Kurulu oy birliği ile korunma önlemi soruşturması açılmasına karar verdi.

2014

• BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz link bende açıldı ancak içerik de hiç bir şey mevcut değil.
    Öte yandan, verdiğiniz tarih doğrultusunda resmi gazete'den gelişmiş arama ile tarihi aradım ve 05.12.2014 tarih ve 29196 sayılı resmi gazetede yayımlanan
    Ekonomi Bakanlığının "İTHALATTA KORUNMA ÖNLEMLERİNE İLİŞKİN TEBLİĞ" bildirisi olan 2014/10 nolu tebliğine ulaştım.

Tebliğ içinde özetle, vergi ile ilgili bir talep olduğu, bu konuda soruşturma yürütüleceğinden bahsetmekle birlikte, dokuz ay sonra neticelendirilmesine, gerekli görülmesi durumlarda ise 6 ay daha uzatılmasının yapılabileceğinden bahsedilmektedir.

Yeni bir vergi oranından bahsetmiyor, sadece soruşturma yapılacağı bahse konudur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.