Şimdi Ara

Vestel ile PC çalışmalarını ve tablet bilgisayar hazırlıklarını konuştuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yıllar önce ben 23 inche geçtim ama adamlar hala 21.6yla, 23 arası üretime geçmeyi planlıyorlar. beni takip et vestel :D
  • Yav he he desem mesajımı silerler şimdi.
    Vestel bu konuda dünyanın en rezil markasıdır.
  • ha ordaki laptop casper laptop aynısı :D
  • abicim boşver vestel'i al asus'u dell'i hp'yi kullan sapasağlam
  • vestel benimle çalışsın onlara süper tasarımlar yapayım sonra nasıl satıyorlar
  • casper daha iyi.tablet işine girse vestelden kesin daha fazla satar...
  • sayın pişkintaş gayet pişkin anlatmış çakma klonlarını
  • borsa da vestel in fiyatına bakın,kalite ve yaratıcılıktan söz etmeye gerek bile duymazsınız.
  • digiturk, ttnet vs firmalar1n tuketicilere ucretsiz olarak verdigi vestelin urunlerini bile kabul etmezken ozellikle bilisim urunlerine para vermek ak1l isi degil.
  • vestel laptopumdan çok memnunum hatda evde iki tane var

• Uzak durun derim. Ben bir vestel laptop kullanicisiiyim. Makine fena degil ama destek ve malzeme sifir. Burada ki teknik servisi bilgisayarin b sinden bile anlamiyor ve anlamadigini yuzune vurdugunuz da sizi gecistirmeye calisiyor. Bunlarin istanbul must Hizm deki teknik servisten yeni bios image istedim. Ok dediler. Bana bendeki ile ayni versiyon ve tarihli image i yolladilar. Zaten dikkatli inceleciginizde makinenin vestel degil Pegatron diye asus un 2. Kalite urun ureten bir marka oldugunu goreceksiniz. Ben bilgisayarlari cok iyi bilirim ve sorunlari bir sekilde cozuyorum. Peki ya sadece kullanicilar. Yari yolda kalmak istemiyorsaniz arcelik ve vestel den uzak durun..
    Saygilarimla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzak durun derim. Ben bir vestel laptop kullanicisiiyim. Makine fena degil ama destek ve malzeme sifir. Burada ki teknik servisi bilgisayarin b sinden bile anlamiyor ve anlamadigini yuzune vurdugunuz da sizi gecistirmeye calisiyor. Bunlarin istanbul must Hizm deki teknik servisten yeni bios image istedim. Ok dediler. Bana bendeki ile ayni versiyon ve tarihli image i yolladilar. Zaten dikkatli inceleciginizde makinenin vestel degil Pegatron diye asus un 2. Kalite urun ureten bir marka oldugunu goreceksiniz. Ben bilgisayarlari cok iyi bilirim ve sorunlari bir sekilde cozuyorum. Peki ya sadece kullanicilar. Yari yolda kalmak istemiyorsaniz arcelik ve vestel den uzak durun..
    Saygilarimla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞUANDA vestel laptopumdan yazmaktayım (madem vestel konusundayız) 2 sene önce aldım.
    aldıktan sonra 1 hafta geçmeden klavye dağıldı, soyuldu, ekran yerinden çıktı.
    yapıştırıp göndermişler. o gündür kullanmıyorum ve TAVSİYE ETMİYORUM...
    (Not. Atom PC aldım.)
    ya durumunuz yetmiyorsa onu alacak kadar durumunuz varsa Lenovo ya bakın derim. bilgisayarlar ucuz yani 600 lira hatta daha düşük fiyata bile bulabilirsiniz. Ama karar sizin. 1 sene sonra driver bulamassınız.

Lenovo , Asus , Hp , Sony ama asla vestel. bidaha öyle bir hata yapmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goktughat

ŞUANDA vestel laptopumdan yazmaktayım (madem vestel konusundayız) 2 sene önce aldım.
    (Not. Atom PC aldım.)
    ya durumunuz yetmiyorsa onu alacak kadar durumunuz varsa Lenovo ya bakın derim. bilgisayarlar ucuz yani 600 lira hatta daha düşük fiyata bile bulabilirsiniz. Ama karar sizin. 1 sene sonra driver bulamassınız.

EKRAN SÖKÜLDÜ ?

VAY ANASINI!

YAHU BİR İNSAN KENDİ BİNDİĞİ DALI KESEBİLECEK KADAR NASIL AFYONLAŞIR? DER DURURDUM. ÖRNEĞİ BURADAYMIŞ MEĞER!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

ŞUANDA vestel laptopumdan yazmaktayım (madem vestel konusundayız) 2 sene önce aldım.
    (Not. Atom PC aldım.)

EKRAN SÖKÜLDÜ ?

VAY ANASINI!

YAHU BİR İNSAN KENDİ BİNDİĞİ DALI KESEBİLECEK KADAR NASIL AFYONLAŞIR? DER DURURDUM. ÖRNEĞİ BURADAYMIŞ MEĞER!

:D kardeş aldım eve gönderdiler geldim 1 gün kullandım 2 gün kullandım sonra kenara kaldırdım. klavyesi kendiiğinden bozuldu. cumartesi pazar kullanmıyordum. sonra klavye için gönderdim ekranı dağılmış geldi.
    sonra kullanıcı hatası diye yapıştırıp göndermişler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

(Not. Atom PC aldım.)

EKRAN SÖKÜLDÜ ?

VAY ANASINI!

:D kardeş aldım eve gönderdiler geldim 1 gün kullandım 2 gün kullandım sonra kenara kaldırdım. klavyesi kendiiğinden bozuldu. cumartesi pazar kullanmıyordum. sonra klavye için gönderdim ekranı dağılmış geldi.
    sonra kullanıcı hatası diye yapıştırıp göndermişler

Klavyeyi servisin dağıtacak hali yok tabi ki de.

Hem hor kullan hem de çamur at. Neyin kafası bu abi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.