Şimdi Ara

Vestel Hera 7007 Eco Wash 7 Programlı Bulaşık Makinesi 755 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz eşyada Vestel ne kadar başarılı bilemem ama, 7 (!) programlı bir bulaşık makinası için fiyatı oldukça uygun..
    Hepsiburada kişiye özel indirimli kampanya fiyatı 755 TL
    Buyrun..

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=22156&Productid=mtveshera7007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arama_Botu -- 23 Ağustos 2010; 12:02:44 >

• Yorum gerekli bu urun icin . Bu arada fiyat diger yerler ile ayni seviyeye inmis oldu bu indirim ile aslinda .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Yorum gerekli bu urun icin . Bu arada fiyat diger yerler ile ayni seviyeye inmis oldu bu indirim ile aslinda .

Googledan fiyat taraması yaptıktan sonra sıcak fırsatlara yazmaya karar verdim. Piyasada en ucuz 730 liraya buldum, o da adını sanını duymadığım ne kadar güvenilir olduğu bilinmeyen bir sitede...
    Mesela bilindik sitelerden;
    Ereyonda: 900 TL
    Hızlıalda: 1200 küsür TL
  • Herhangibir vestel magazasina gitseniz bu fiyata kadar indirirsiniz pazarlikla fiyati zaten . urun nasildir acaba? birisi birsey soyleyebilecek mi ?
  • KDVli fiyati 750Tl gorunuyor.
  • bence çok ii fiyat ben hera 7041 4 programlı olanı 630 almıştım bu gerçekten sıcakmış. ayrıca bendeki fırsatlarımda görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auzun99 -- 23 Ağustos 2010; 11:58:42 >
  • üstteki arkadaşın da dediği gibi bende de sepete atınca 755 tl çıktı.
  • Evet haklısınız KDVsiz fiyatını yazmışım...

Düzelttim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

bence çok ii fiyat ben hera 7041 4 programlı olanı 630 almıştım bu gerçekten sıcakmış. ayrıca bendeki fırsatlarımda görünmüyor

2sene önce 750 tl ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

quote:

bence çok ii fiyat ben hera 7041 4 programlı olanı 630 almıştım bu gerçekten sıcakmış. ayrıca bendeki fırsatlarımda görünmüyor

memnun musun peki? alınır mı yani???
  • forumda beyaz eşya bölümünde ansiklopedi gibi bulaşık makinesi bölümü var orda tavsiyeler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: secabemu

quote:

quote:

makina iyi ama keşke iki programlısını alsaymışım. hiç kullanmadığım programlar için boşuna para vermişim.
  • Alınır diyen olmamış :(
    Ya iyi fiyattı aslında, almak da istiyorum ama kararsızım, napıcam?
    Acele yardım lütfen
  • paslanmaz çelik olan modellere bakın bence bu adresin güvenilir olup olmadığını bilmiyorum ama baya ucuz

http://www.beyazesyam.com

http://www.beyazesyamerkezi.com

VESTEL HERA 7007 7 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ...........Ürün Havale Fiyatı : 706.42 TL
    http://www.beyazesyamerkezi.com/VESTEL-HERA-7007-7-PROGRAMLI-BULAsIK-MAKiNESi_2025.html#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 29 Eylül 2010; 19:59:23 >

• yenerbalcı
    3 yıl garanti + 4 yıl artı garanti = 7 yıl garanti
    Çelik alsam ömür boyu mu gidecek?
    Sanırım alcam bu makineyi...
  • makineyi alıp kullanan yok mu?
  • şu an maximum karta da yüzde 10 puan veriyor.

şahsen ben sipariş verdim.

755-75 = 680 tl ye mal oldu hemde bedava kargo ve 12 taksitle.

bu fiyata 7 programlı yı bırak 2 programlı makineyi bile vermiyor bayiler.

tamam en iyisi değil ama bu fiyata da daha iyisi yok .

özellikleride fena değil . 13 litre su tüketimi 1.05 kw

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 11 Ocak 2011; 14:53:02 >
  • ALACAK arkadaşlara tek Tavsiyem bu ürün alınır ve fiyatı da çok iyi. Aynı makinenin bir düşük versiyonunu kullanıyorum bulaşıklar temiz ayrıca sessiz çalışıyor.
    Tüm beyaz eşyam Vestel ve Annemlerin evinde de Vestel kullanılıyor. Bir defa servis hizmeti gerçekten çok iyi en azından 1 defa işim düşmüştü garantisi bittiği halde gayet nazik ve bilinçli davrandılar. Ve arıza tespiti için üzret almadılar yaptırmayacağımı söyleyince problem çıkartmadılar.

2 hafta önce HB'den adıma %40 indirimli 1200 cl çamaşır makinasını Arkadaşımın Ablasına çeyiz için aldık. Şimdi de Buzdolabı ve bulaşık makinesini aldık. fiyatlar piyasaya göre çok çok makul..
  • Bunu alacağınıza Profilo BM3003 alınız, bu üründen daha kaliteli bir ürün.

Fiyat olarak da neredeyse aynılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: secabemu

quote:

quote:

makina iyi ama keşke iki programlısını alsaymışım. hiç kullanmadığım programlar için boşuna para vermişim.

makine çok güzel sessiz ve temiz yıkıyor ama sadece bizde 2 programını kullanıyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.