Şimdi Ara

Vestel gün ışığı pro teknolojisi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah nasip ederse önümüzdeki ay düğünümüz var. Daha beyaz eşya almadım. Vestelin ürünlerine bakarken Gün Işığı Pro teknolojisi adında bi şey gördüm. Pahalı modellerde var. Bu ne işe yarar?

• Güneşin yararlı ışınlarını taklit eden bi teknoloji.

Kullanıldığı ürüne göre farklı özelliği var. Mesela buzdolaplarında içindeki havayı temizliyo. Hava kalitesini artırıyo hem de kötü kokuyu engelliyor. Sonuç olarak buzdolabına koyduğun şeyler daha uzun süre taze kalacak.

Bulaşık makinesinde daha fazla temizlik sağlıyor. Bulaşık makinesinin içini temiz tutmaya da yarıyor.

Klimada da ortam kalitesini artırıyo bide klimanın içinin temizliğini sağlıyor. Çamaşır makinelerinde de gün ışığı var ama onda ne işe yarıyor bilmiyorum. Yine temizlik hijyen falandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende CMI 108142 model çamaşır makinesi var.

Hanım çok ama çok memnunum. Gün ışığı pro teknolojisi ekstra temizlik için kullanılıyo. Yıkarken bi yandan ışık veriyor kıyafetler daha temiz oluyor. Hatta susuz gün ışığı programı var. Para kredi kartı gibi şeyleri bile temizleyebilmen mümkün

Mesela paraları makineye koy bunu çalıştır. Belirli süre ışık tutuyo. Sanki yıkayıp kurutmuşsun gibi temiz bi şekilde çıkıyor. Üzerinde virüs bakteri falan varsa onları temizler. Evdeki ayakkabıları bi kaç haftada bir susuz gün ışığı modunda temizliyoz. Ayakkabıyı suyla yıkayınca şaftı kayıyo şekli bozuluyo. Bu sayede ayakkabının tipini bozmadan virüsü bakteriyi falan temizlemiş oluyoz. Makinanın yıkama performansından da memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: seytan_011

Hocam bende CMI 108142 model çamaşır makinesi var.

Hanım çok ama çok memnunum. Gün ışığı pro teknolojisi ekstra temizlik için kullanılıyo. Yıkarken bi yandan ışık veriyor kıyafetler daha temiz oluyor. Hatta susuz gün ışığı programı var. Para kredi kartı gibi şeyleri bile temizleyebilmen mümkün

Mesela paraları makineye koy bunu çalıştır. Belirli süre ışık tutuyo. Sanki yıkayıp kurutmuşsun gibi temiz bi şekilde çıkıyor. Üzerinde virüs bakteri falan varsa onları temizler. Evdeki ayakkabıları bi kaç haftada bir susuz gün ışığı modunda temizliyoz. Ayakkabıyı suyla yıkayınca şaftı kayıyo şekli bozuluyo. Bu sayede ayakkabının tipini bozmadan virüsü bakteriyi falan temizlemiş oluyoz. Makinanın yıkama performansından da memnunum

Bunla ilgili video falan var mı merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

Bunla ilgili video falan var mı merak ettim

Alıntıları Göster

var hocam youtubea gün ışığı teknolojisi yaz bikaç video çıkıyo

• gün ışığı pro teknolojisini ben de duydu. kısmetse buzdolabini yenilerken değerlendireceğim. bakteri ve virüslere karşı etkiliymiş. filtre değiştirmeye de gerek yok. ama etkili olduğu virüsleri bulamadım covid-19'a karşı da etkili mi acaba

• iyi günlerde kullanın. Benim aklıma takılan bişey var bununla ilgili. Sonuçta baya çamaşır atıyoruz altta kalanı olur falan bu ışıklardan tüm çamaşırlar faydalanıyor mu acaba bunu nasıl yapıyorlar. bildiğim kadarıyla yıkamadan sonra ışık veriyor.

• Vay be teknolojiye bak   Demek ki bundan sonra yıkama, soğutma gibi ana özelliklerin dışında böyle yararlı şeylere de dikkat edeceğiz. Geliştirenlere helal olsun

• Mesajım dursun.

• koronavirüs salgını hijyen konusunda insanlarda büyük etki yarattı. Şahsen ben artık firmalardan normal temizlik ve hijyenin yanı sıra bu tarz teknolojiler de bekliyorum. Vesteli tebrik ederim

• Tostmania kullanıcısına yanıt

Buna ben buzdolabı araştırırken denk gelmiştim. Yanlış hatırlamıyosam Covid-19 da yazıyodu etkili olduğu virüsler arasında. Güzel teknoloji

• witchking34 W kullanıcısına yanıt

hocam ışık verirken belli aralıklarla tamburu döndürse iş hallolur zaten. Mantıken yapıyordur da

• selamlar.. eşim yediğimiz içtiğimiz şeylerde hijyen konusunda çok takıntılı Vestel'de bahsettiğiniz teknolojiyi görmüş https://www.vestel.com.tr/vestel-bm-9001-cs-gi-pro-bulasik-makinesi-p-1664 düşünüyoruz. aradığımız özelliklere sahip bu cihazda da gün ışığı varmış ama kullanan eden var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil12345

selamlar.. eşim yediğimiz içtiğimiz şeylerde hijyen konusunda çok takıntılı Vestel'de bahsettiğiniz teknolojiyi görmüş https://www.vestel.com.tr/vestel-bm-9001-cs-gi-pro-bulasik-makinesi-p-1664 düşünüyoruz. aradığımız özelliklere sahip bu cihazda da gün ışığı varmış ama kullanan eden var mıdır?

Hocam ben kullanıyorum. Bulaşık makinesindeki gün ışığının artılarını şöyle sayayım.

Bi kere kesinlikle daha hijyenik yıkıyor. Önceki makineden net olarak farkı var.

Bulaşıkların yanı sıra makinenin içini de kendisi gün ışığıyla temizliyo. Makine içinde kötü koku olmuyor hiç

Daha hijyenik yıkadığı için daha sağlıklı oluyor. Hem de vestelin bu makineleri firmanın tepe modeli olduğu için pırıl pırıl tertemiz bir şekilde yıkıyor.

Ayrıca şundan bahsetmem lazım. Bizim makinede wifi özelliği var. İşten eve gelmeden iki saat önce uygulamaya girip bulaşıkları yıkatma komutu veriyorum. Bu özellik çok işime yaradı. Tavsiye ederim

• Vestelin gün ışığılı çamaşır makinesini aldım. CMI 108142 G GI Pro modeli. Işınlarla giyecekleri sterilize ediyor. Kimyasal yapı olmadığı için sağlıya yararı var zararı yok. Korona halen bitmedi yakında da bitmeyecek. Alırken sitesinde koronaya karşı etkili olduğunu da görmüştüm. Bi de susuz gün ışığı özelli var. Onda da yarım saatte hiç su kullanmadan ışınlarla hijyen sağlıyor. 

• Vestelin söylediğine göre gün ışığı Covide karşı etkili. Helal olsun. Çok büyük teknoloji yapmışlar

• Vestelin 7kg sonrasi makinelerinde sıkmaya gecememe sorunu var umarim yasamazsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.