Şimdi Ara

Vestel F18 Jetwash ve yeni nesil çamaşır makinelerini konuştuk (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
9.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Üye adım Overclock1ng ama giremedim...Geçenlerde LCD TV alacakken dedim ki kendime: Türk Malına destek olayım. Vestele gittim ve 32 FullHD LCD TV sordum. Bana 1000 Lira dedi. 100Hz mi dedim: Yooo dedi.Çıktım. Gidip İnternetten 32 FullHD, 100Hz, ECO Panel, 4 HDMIlı ve Ethernet girişli, DLNA destekli, SDHC Kart Yuvalı, LG Panelli Toshiba LCD TV yi kargo parası da ödemeden 12 taksitle 849 Lira KDV Dahil aldım. Bizim firmalarımız kendi ülkesinin vatandaşlarını böyle ütmeye kalkarsa ben de böyle Türk Malı almamaya devam ederim. Aferin. Böyle devam et Vestel...

usta ben 900 tl ye 1920x2080 full hd 4 hdmı 2 usb vestel pixellence fhd tv almıştım.yanlışı var o bayinin.
  • DH Misafiri

Komiksiniz yav, bir mesajınızda yerli ürünlere tam destek başka mesajlarınızda tam kösteksiniz, acaba bu nikle bir kaç kişimi yazıyor.

Banada bir tane bu nikden versinler bende saçmalıcam yav.
  • Ah ah vestele bak sen kendisi yapmış gibi konuşuyor,alman frimalardan özellikleri,sepet tasarımını çal sen sonrada türk halkına beş para etmeyen makineyi 1500 tlye sat 1-2yıl kullan çöpe at !
  • Merhabalar ben 1 hafta önce VESTEL CM HIZLI 9 KG. 1200DEVİR CMH-XXL9412TE çamaşır makinası aldım servis kurulumu yaptı 2 gün sonra çalıştırdım durulama ve özellikle sıkma esnasında çok aşırı ses çıkarıyor gürültülü çalışıyor sanki uçak kalkıyor gibi okada yüksekki karşı komşuma kadar ses gidiyor bizde alırken satıya sormuştuk ses yapıyormu diye çok hafif sesi var demişti buna dayanaraktan servisi çağırdık baktı bişeyi yok gayet normal dedi yeni çıkan makinalarda bukadar yoğun ses yok diye biliyorum ullanan varsa söylesin lütfen sizinki nasıl gürültülümü bukadar gürültü çıkarması normalmi iade etmek istiyorumda bukadar ses olurmu be kardeşim bnm eski makinam tebaydı 15 sene kullandım onun seside böyleydi ama bu yeni makinalardan nasıl böyle ses oluyor aklımı yitircem ya lütfen fikirlerinizi beyan edermisniz ne yapmamı öneriyosunuz birde vestelde sessiz çalışan makina varmı yada tavsiye edeceğiniz değiştirsem
  • quote:

Merhabalar ben 1 hafta önce VESTEL CM HIZLI 9 KG. 1200DEVİR CMH-XXL9412TE çamaşır makinası aldım servis kurulumu yaptı 2 gün sonra çalıştırdım durulama ve özellikle sıkma esnasında çok aşırı ses çıkarıyor gürültülü çalışıyor sanki uçak kalkıyor gibi okada yüksekki karşı komşuma kadar ses gidiyor bizde alırken satıya sormuştuk ses yapıyormu diye çok hafif sesi var demişti buna dayanaraktan servisi çağırdık baktı bişeyi yok gayet normal dedi yeni çıkan makinalarda bukadar yoğun ses yok diye biliyorum ullanan varsa söylesin lütfen sizinki nasıl gürültülümü bukadar gürültü çıkarması normalmi iade etmek istiyorumda bukadar ses olurmu be kardeşim bnm eski makinam tebaydı 15 sene kullandım onun seside böyleydi ama bu yeni makinalardan nasıl böyle ses oluyor aklımı yitircem ya lütfen fikirlerinizi beyan edermisniz ne yapmamı öneriyosunuz birde vestelde sessiz çalışan makina varmı yada tavsiye edeceğiniz değiştirsem

Bu makinenin sessiz çalışma gibi bir iddiası yok zaten.Motoru eski tip fırçalı motor..Yani makinenizda bir problem yok bu ses orjinal kendi sesi.
    60 litre tambur hacmi var ve 9 kg çamaşır aldığını iddia ediyor..Birde liste fiyatı 2200 liraymış ve %50 indirimle 1099 liraya satılayormuş.
    Sessiz makine arıyorsanız Bosch'un "EcoSilence Drive" motor teknolojisine sahip makinelerine yada LG'nin 10 yıl garantili "direct drive" teknolojisine sahip makinelerine bakabilirsiniz.Yanlız LG'nin 8-9 ve 11 kg kapasiteli modellerine bakınız.Çünkü diger modelleri giriş seviyesi modeller olup kaliteleri düşüktür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 5 Mart 2012; 3:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

quote:

Merhabalar ben 1 hafta önce VESTEL CM HIZLI 9 KG. 1200DEVİR CMH-XXL9412TE çamaşır makinası aldım servis kurulumu yaptı 2 gün sonra çalıştırdım durulama ve özellikle sıkma esnasında çok aşırı ses çıkarıyor gürültülü çalışıyor sanki uçak kalkıyor gibi okada yüksekki karşı komşuma kadar ses gidiyor bizde alırken satıya sormuştuk ses yapıyormu diye çok hafif sesi var demişti buna dayanaraktan servisi çağırdık baktı bişeyi yok gayet normal dedi yeni çıkan makinalarda bukadar yoğun ses yok diye biliyorum ullanan varsa söylesin lütfen sizinki nasıl gürültülümü bukadar gürültü çıkarması normalmi iade etmek istiyorumda bukadar ses olurmu be kardeşim bnm eski makinam tebaydı 15 sene kullandım onun seside böyleydi ama bu yeni makinalardan nasıl böyle ses oluyor aklımı yitircem ya lütfen fikirlerinizi beyan edermisniz ne yapmamı öneriyosunuz birde vestelde sessiz çalışan makina varmı yada tavsiye edeceğiniz değiştirsem

Bu makinenin sessiz çalışma gibi bir iddiası yok zaten.Motoru eski tip fırçalı motor..Yani makinenizda bir problem yok bu ses orjinal kendi sesi.
    60 litre tambur hacmi var ve 9 kg çamaşır aldığını iddia ediyor..Birde liste fiyatı 2200 liraymış ve %50 indirimle 1099 liraya satılayormuş.
    Sessiz makine arıyorsanız Bosch'un "EcoSilence Drive" motor teknolojisine sahip makinelerine yada LG'nin 10 yıl garantili "direct drive" teknolojisine sahip makinelerine bakabilirsiniz.Yanlız LG'nin 8-9 ve 11 kg kapasiteli modellerine bakınız.Çünkü diger modelleri giriş seviyesi modeller olup kaliteleri düşüktür

Artık bizim 2000 yılından kalma Arçelik marka çamaşır makinasını değiştirmenin vakti geldi,bayağı eskidi ama hala ilk günkü gibi sorunsuz çalışıyor.Tek kusuru traktör motoru gibi çalışması
    Bu LG nin ''10 yıl garantili "direct drive" teknolojisi'' gayet iyiymiş,10 sene garanti ne demek
  • Bu makinenin sessiz çalışma gibi bir iddiası yok zaten.Motoru eski tip fırçalı motor..Yani makinenizda bir problem yok bu ses orjinal kendi sesi.

• http://www.ebeyaz.com/urun/hizli-cmh-xxl-8412-te.aspx

arkadaşlar bu ürün nasıldır almak istiyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: economist52

quote:

Artık bizim 2000 yılından kalma Arçelik marka çamaşır makinasını değiştirmenin vakti geldi,bayağı eskidi ama hala ilk günkü gibi sorunsuz çalışıyor.Tek kusuru traktör motoru gibi çalışması
    Bu LG nin ''10 yıl garantili "direct drive" teknolojisi'' gayet iyiymiş,10 sene garanti ne demek

motorda büyük arızaları karşılamıyor sadece gösteriş reklam kokan hareket 2 yıldır garantisi atıyorum motor yandı yada bir arıza teşkil etti tıpış tıpış parasını verirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1508

http://www.ebeyaz.com/urun/hizli-cmh-xxl-8412-te.aspx

arkadaşlar bu ürün nasıldır almak istiyorum!

bence guzel urun ama sıkarken 1200 devırde sesı bı haylı vınn dıye duyuluyor.ama yıkama yuk dengeleme su jetı bakımından alınabılır.9 kılo olanını 1 senedır kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.