Şimdi Ara

Vestel'e sorduk: Telefonlara ek vergi, yeni Venus 3 telefonlar ve yerli üretim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
3.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen sefer dayanabilmiştim ama bu sefer ben de aldım
  • Bende lg las950m hs9 soundbar var acaba bunlardan 2 adet alsam performansı nasıl olur merak ettim. Soundbar ile kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alinti: guguk

Bende lg las950m hs9 soundbar var acaba bunlardan 2 adet alsam performansi nasil olur merak ettim. Soundbar ile kullanan varmi?

ya bu sound bar ile senkron olma işini anlayamadım bi türlü. sound bar ın tanıtım videosunda falan p7 ile yani bu ürün ile senkron olabiliyor gibi gösteriyor. ama sound bar ve p7 nin kılavuzlarında böyle bi bağlantı sağladıklarından bahsetmiyor. kesin olarak 2 p7 sound bara bağlanabiliyorsa çok süper olur ama kesin bilgi lazım.
  • Forumda birini linç etmek istediğim zaman "bakın bu vestelci" demenin yeterli olacağını öğrendim artık.
    Bu nasıl bir öfke patlamasıdır lan.
  • Konuşması çok samimiyetsiz geldi bana. Telefonları donanımına göre çok pahalı. Söylenildiği kadar satıldığına inanmıyorum. Bu politika devam ederse buzdolabı ve tv satmaktan öteye gidemezler.
  • donanımhaber = vestel
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Yok satıyoruzdan sonrasını izlemedim daha kimsenin elinde görmedim şu venüsleri eminim ceo'nun cebide de bir iphone vardır

Yorumunuza katiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.