Şimdi Ara

vestel Desibel SBA300 Soundbar kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşük bütçe ile alınabilecek bir ürünmüdür yoksa fiyatı 3 kat arttırıp lg vb modellerine bakmak mı daha mantıklı.Bu ürünü kullanan varsa +- yorum yapabilir mi

• ben bir süredir kullanıyorum hocam , ürün fiyatına göre yeterli bir performans sunuyor.eksik yanı bas kalitesi beklentimin biraz altında kaldı ve küçük de olsa bir ekran koysalarmış kullanımı daha kolay olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIFosEIII

ben bir süredir kullanıyorum hocam , ürün fiyatına göre yeterli bir performans sunuyor.eksik yanı bas kalitesi beklentimin biraz altında kaldı ve küçük de olsa bir ekran koysalarmış kullanımı daha kolay olurdu.

cevap gelmeyince bende aldım.apartamnda oturuyorum.bana yeterli geldi.Surround testinide yaptım fiyatına göre tatmin edici.seste zaten bozma felan olmuyor.fiyatına göre iyi bir ürün gibime geldi.biraz daha deneyecem bakalım.teşekkürler cevap için
  • Arkadaşlar son durum nedir almaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealwar

quote:

Orijinalden alıntı: IIIFosEIII

ben bir süredir kullanıyorum hocam , ürün fiyatına göre yeterli bir performans sunuyor.eksik yanı bas kalitesi beklentimin biraz altında kaldı ve küçük de olsa bir ekran koysalarmış kullanımı daha kolay olurdu.

cevap gelmeyince bende aldım.apartamnda oturuyorum.bana yeterli geldi.Surround testinide yaptım fiyatına göre tatmin edici.seste zaten bozma felan olmuyor.fiyatına göre iyi bir ürün gibime geldi.biraz daha deneyecem bakalım.teşekkürler cevap için

Kaça nereden aldınız paylaşabilir misiniz? TV'de film seyretmek için alacağım. birde 2+1 sanırım bu 5+1 versiyonu var mıdır? veya 5+1'e modifiye edilebilir mi?

• ses sistemi araştırması yapıyorum sanırım odada film izlerken kullanım için en uygun fiyatlı ses sistemi bu yanlız pek kullanıcı yorumu bulamadım kullanan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.