Şimdi Ara

Vestel’den Venus serisine yeni bir isim: Z10 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
6.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam oyun olarak da üzmez bence. Bayağı yeni bir işlemci ve Vulkan tekno. kullanıyor.

Dediğiniz gibi fiyatı 1200 civarı olursa varya ekmek, su gibi gider.

Gerçekten iyi telefon.

Bu arada inatla amiral isteyenlere cevap:Amiral yapıpta ne kazanacak Vestel yine mi ellerinde kalsın?

Ayrıca Türkiye'de alım gücü belli zengin insan sayımız az. Telefon denilince büyük çoğunluk 1000 lira seviyesinde harcama yapıyor.

Vestelden amirale daha çok zaman var geçiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel olmuş, bir daha yapmayın.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    Oyun falan istemiyorum, hangi marka üretir bilmem ama benim aradığım cihaz 1000 TL maksimum 1100 TL civarında iyi kasa ve kamera kalitesi sunsun öyle yeni eski fark etmez whatsapp, instagram kasmasın alırım aradığım şey bu yani. SD820, SD835 benim gibi kullanıcılar için pek bir anlam ifade etmiyor. İşime yaramıyor.

• Vestel herhalde bizleri bilgisiz, cahil sanıyor, telefon silüetinde olan her cihazı itelerim diye düşünüyor...

Kendi ülkemin firması zavallı bir şekilde yönetiliyor. Ar-Ge departmanında, üretim bölümünde bu telefonun parça seçimi, tasarımı konusunda kilit mevkiilerdeki 3-4 kişiyi oradan söküp, adam akıllı, vizyon sahibi olan, gerekirse yabancı elemanları oturtsak bence baya bir yola alırız diye düşünüyorum.

Amiral gemisi S435 ise, demek ki giriş seviyesi, F/P ürünü çıkartsalar herhalde Snapdragon S4 Plus falan koyacaklar. Çift çekirdekli.

• Süper telefon ya. Fiyatı ne kadar ki?
  • Bu cihaz ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu cihaz ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı?

nisan 2017 öngörülen tarih.
  • işlemci zayıf kalmış ama genede 1000 tl olursa fiyatı bi mağazaya gider incelerim. kamera güzelse ve menüsü akıcısı ise alırım. yok bunlarda iyi değilse vay vestel sana geçmiş ola...
  • 750-900 arası bir fiyattan satılmalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbyram -- 5 Mart 2017; 12:24:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu çok beğendim. 1200 lira civarına gelirse alabilirim ama büyük ihtimalle 1500-1600 gibi bir fiyatla gelicek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Nasıl ÖTV yok hocam?
  • Source kullanıcısına yanıt
    Türk mali olduğundan otvsi yok diye dusunmustumde varmis sanırım

• bir ara vestel vergi avantajı için başvuru yapmıştı.

vestel den otv almasın devlet diye

haksız rekabet olur diye onaylanmadı.

• V nin etrafına bi çember bak nasıl satış patlaması oluyor .d

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Hocam vestelden Ötv kalksın varya depoda mal kalmaz diyeceğim ama Vesteli biliyoruz ilk olarak kazık fiyatlara koyuyorlar alan olur mu diye sonra normale çekiyorlar.

Bu arada beklentim 1400 liraya koymaları 1 2 ay sonra da 1199 liraya indirmeleri.

Ha gönül ister ki tam 1100 e koysun kapış kapış gitsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Hocam vestelden Ötv kalksın varya depoda mal kalmaz diyeceğim ama Vesteli biliyoruz ilk olarak kazık fiyatlara koyuyorlar alan olur mu diye sonra normale çekiyorlar.

Bu arada beklentim 1400 liraya koymaları 1 2 ay sonra da 1199 liraya indirmeleri.

Ha gönül ister ki tam 1100 e koysun kapış kapış gitsin...

ben bu sefer farklı bir politika bekliyorum açıkçası.
    hem örnek vermek gerekir ise Lenovo mesela K6 note modelini 1300 dedi ama şimdi peşin 1100-1150 tl ye var.
    vestel parsayı toplamak istiyorsa eğer piyasayı iyi takip etsin kazansın.
    sen kazan ben kazan yapsın.
    dediğiniz gibi tutup 1400-1500 derse bekler yaza kadar sonra eli mahkum düşürür fiyatı.
  • Vestelin yerinde olsam çin malı işlemci kullanırdım. RK3399 çıkmış mesela hem 435 ten daha hızlı hem de daha ucuzdur kesin.
  • Hocam koskoca Sony zor adam ediyor Mtkyı Vestel nasıl yapsın?
    Mtk böyle iken o şeyi hiç düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 5 Mart 2017; 22:3:36 >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibi olur hocam belki ben bile Xa dan Z10a geçerim.

• 1200-1300 filan etmez bu özelliklerde hemde yerli vergi avantajı olan bir marka.Bunu alacağıma 1150 liraya Lenovo K6-Note alırım.4000 Mah pil var.Hatta mobil kongre tanıtımından dolayı belki fiyat indirimine giderse kaymaklı kadayıf.En fazla 1100 olmalı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.