Şimdi Ara

Vestel'den Türkiye'nin beklediği telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
3
Favori
5.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 70
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BillCipherDude (10 mesaj) kedoxs (6 mesaj) akifs44 (6 mesaj) OnderT (5 mesaj) karahan1992 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (48 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> Vestel'den Türkiye'nin beklediği telefon?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    164 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar ATV'yi izlerken Vestel'in bir reklamına denk geldim. Reklama göre Vestel City, Türkiye'nin beklediği bir telefon getirecekmiş. Bunun ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı? Bu sene MWC'de gösterilen telefon mu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |
    Ben de merak ediyorum nasıl bir şey çıkacak ortaya

|
    |
    O alttaki V sekli bitirdi

|
    |
    COOLER MASTER HAF 912 GX 80PLUS 750W / Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit GDDR5 / AMD RYZEN 5 2600 3.4GHz 16MB AM4 / Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz DDR4 / Asus Prime A320M-K DDR4 AM4 mATX / Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM / Kingston A400 240GB
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    Manisa'da tarlada yevmiyeli çalışan arkadaşlar tarla işleri bitince sezonluk olarak Vestel'de işe başlarlar. Yanlış anlaşılmasın ama iki tarafta bu durumdan memnundur. 5-6 ay çalışan arkadaşlar Vestel'in işçi politikası ve tarlalara dönme isteği ile ( çünkü tarlada daha çok para kazanıyor ) tekrar domates biber yolmaya gider.

İşte bu arkadaşlardır sizin elektronik cihazlarınızı üreten. Hatta telefonlarınızı üretecek olan.

Sonuç: İşçilik kalitesi çok kötü ürünlerin piyasayı doldurması.

VESTEL'DEN UZAK DURMAK İÇİN DAHA İYİ BİR SEBEP VAR MI?

ha ne çıkacak merak etmiyor da değilim orası ayrı...
    |
    |
    Ne vesteli hocam ya

|
    |

The Amazing Spider-Man!
  • Er
    1 Mesaj
    Veysel abi mi.. He geçen çine gitmişti ordan getirdi bir koli telefon ondan bahsediyor ya heyecanlan mayın :D

|
    |
    Ins prototip deki tasarimla gelmez gerci reklamdaki v harfine bakarsak oyle gelecek sanirim orta tus sacma bi v harfi ama bakalim ben bekliorm acikcasi. Ifa 2014 u vesteli bekleyelim bakalim telefonsuzum zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    GIGABYTE B450M S2H AMD B450 DDR4 M2 mATX/2x8GB XPG DDR4 3000MHz AX4U300038G16A-ST60 ADATA/AMD RYZEN 5 2600X 3.7GHz/4.25GHz 19MB AM4/1TB SEAGATE BARRACUDA 7200RPM 64MB ST1000DM010/256GB XPG SX8200 PRO M.2 ASX8200PNP-256GT-C SSD/ZOTAC GTX1660 SUPER 6GB GDDR6 E KARTI -T16620F-10L/SHARKOON TG4 RGB TEMPERED GLASS MID TOWER KASA/SHARKOON SHP650V2 80+12CM POWER SUPPLY 650W
  • Yarbay
    2129 Mesaj
    kullaniciyi oldugundan daha karizmatik gosterecek telefon bekliyor turkiye. Yoksa zaten her turlu cesidi var bu aletlerin memlekette.

|
    |
    Asus MG279Q / Zotac AMP 1080 Ti / Ryzen 5 2600 / 1 Tb M2,240 Gb, 120 Gb SSD, 1 TB HDD / Sound Blaster Z /2x8 GB Ram / 600W Seasonic Titanium Fanless PSU/ Corsair Carbide Spec03 / Logitech G513 G-Lineer / Logitech G502 Lightspeed, G305 Lightspeed Mouse / AudioEngine HD6 / Sennheiser Momentum Wireless 2.0, Turtle Beach Stealth 400
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Çöp yolda.

|
    |

Arnold Schwarzenegger
  • Yarbay
    14299 Mesaj
    casper gibi saçma sapan bir reklam yapmasın da

|
    |
    En azından General Mobile'den ÇOK daha iyi olacak, bunu hissediyorum.

Ön yargıları kırsak artık arkadaşlar ortada verilen bir emek ve çaba var telefonu görmeden dalga geçmeyelim bence..Emin olun Türkiyedeki yüksek fiyatlara inat alabileceğiniz en uygun 5 ve 5.5 telefonlar yolda...

Telefonların özelliklerini ve fiyatını biliyor musunuz? Neye göre emin olalım?

Belli bir fiyat limitinde alınabilecek en iyi ürünleri sunacaklarına inanmamak için geçerli sebepler söyleyebilirim.

Bir kere o reklam kampanyası telefonun fiyatını arttıracak. Normal kanallarla satış da fiyatı iyice şişirecek.
    |
    |
    geronimo.35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guaire

Telefonların özelliklerini ve fiyatını biliyor musunuz? Neye göre emin olalım?

Belli bir fiyat limitinde alınabilecek en iyi ürünleri sunacaklarına inanmamak için geçerli sebepler söyleyebilirim.

Bir kere o reklam kampanyası telefonun fiyatını arttıracak. Normal kanallarla satış da fiyatı iyice şişirecek.

Vestel Elektronik Proje ekibi çalışanıyım Dijital ürünler kısmıyla ilgileniyorum.Akıllı telefon kısmındaki arkadaşlarım gece gündüz demeden telefonun sorunsuz ve daha stabil çalışması için inanılmaz bir emek ve çaba içerisindeler Telefonlar tasarım olarakta özellik olarakta çoğu kesimi tatmin edecektir bundan emin olabilirsiniz.Buradan özelliklerini paylaşmam doğru olmaz gün sayılıyor :) Bu arada donanımhaberin sürekli takipçilerindenim fazla yorum yapmasamda sürekli aktif olarak paylaşımları izlemekteyim.Bu konuya yorum yapmamın sebebi ürünü görmeden dalga geçenlerin olması.Bence bunca emek saygı gösterilmeli sonuçta bir yerden başlamalı bugünki telefon devleri biranda buralara geldiklerini sanmıyorum...

• Yarbay
    3138 Mesaj
    insallah dediginiz gibi olur.vestelin kafadan yuzde 25 otv avataji var bir kere.ha bu avantaj bayiye ,reklama vs baska birilerinin cebine girecekse hic cikarmasınlar telefon elin cinlisi gelip burda yuzde 25 fazla vergi odeyip vestelden daha ucuza satacaksa orda yanlis birsey var demektir.
    vestel guzel bir telefon uretsin yabanci ulkelerede pazarlasın.bu zor birsey degil vestel gibi bir firma icin.
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.