Şimdi Ara

Vestel Codebox HD Ci+ Uydu alıcısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
9.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazılım sorun değil fta uydu alıcıya yazılım gelse ne olcak gelmese ne olcak bizimkiler sadece uyduyu kanal değiştirmek amaçlı kullanıyorlar görüntü kalitesi gayet güzel ben internet ayarınıda devre dışı bıraktım 3 gündür kullanıyoruz oyle bir uyarı gelmedi yazılım güncelle diye..bakalım gelirse yazarım ama...hatta temiz olsun diye uyduyu sıfırladım şebeke frekansıyla tekrar kurdum..h.digital biraz karma karışık taratmış turksatı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ağustos 2017; 14:8:24 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Filbox la sorun yaşıyor cihaz.yazılım güncellemesi ile çözülebilecek bir şey.ama yazılım yok. sende filbox olmadığı için sorun yaşamıyor olabilirsin.yakında OAD arama zamanı geldi diye zırt pırt yazılım güncellemesi çıkarsa şaşırma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • supercharge kullanıcısına yanıt
    dsmartı modülü kullanmıyom diye kapattım zaten geçen sene hiç işimiz olmuyor, free kanallar yetip artıyor bile dediğin hatayı takip edicem verirse yazarım 3 gündür rastlamadım..başlangıçta ilk açınca bir net algılanamadı diyordu onuda net devre dışı yaptım kalktı...benim için onemli olan görüntü kalitesiydi elimdeki 2 2017 model miniye gore oldukça iyi..hd derinliğini cihaz yansıtıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ağustos 2017; 15:37:28 >
  • supercharge kullanıcısına yanıt
    cihaz halen elindeyse benim eski cihazdada oyle bir olay vardı problem cihaz nete bağlıysa sistem saatini ayarından manuel yap yıl 2012 tarihinde kalsın denedinmi hiç? tarihi eski tutunca ota istediği çıkmıyordu yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ağustos 2017; 16:24:30 >
  • alınırmı şimdi bu cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: msamy

alınırmı şimdi bu cihaz

biraz daha test ediyim sonuçta elektronik bilşim sektorunde çalışan biriyim şimdilik beğendim ama bu kişisel...

görüntü kalitesi benim için onemli şebeke frekans bilgisi girip taratma yaparım uydu ayar becerim var diyorsan al..
    hiç bir halttan anlamam diyorsan daha güncel tgsklı bir cihaz bak..tabi görüntü kalitesini es geç
    hepsiburdaki yorumlarına bakıyorum adamlar şebeke frekansıyla taratmayı bilmiyor daha sonra cihaz kötü diyorlarbir de tek tek kanal frekansla uğraşan olmuş saatlerce acıdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ağustos 2017; 13:24:24 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Cihaz nete bağlı değil.Almak isteyen varsa satayım cihazı.Bende filbox var belgeselden başka şey izlemem.filbox da hızlı kanal değiştirirsen reset atıyor modül. buda hatanın videosu
    https://m.youtube.com/watch?v=JXxCtHGUOaE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supercharge -- 21 Ağustos 2017; 20:07:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat ne olur supercharge usta.ben düz kullanacam filbox vb olmayacak sorun olurmu bu atma olayı yine
  • msamy M kullanıcısına yanıt
    bence o olay filboxun kendi modüllerindede var farklı cihaz alıp aynı sorunu yaşayan var bugün 4. günü halen oda lı update uyarısı çıkmadı...çıkarsa yazarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Ağustos 2017; 20:52:44 >
  • ivet bugün 5. ci gününde fişten kapayıp acınca ilk defa çıktı oda isteiği ama exit tuşuna bas kolayca çıkıyon...5 günde bir defa ilk açılışta çıkarsa sorun yokta rahatsız edici boyuta gelirse yazarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Ağustos 2017; 17:54:21 >
  • bisskey girilebiliyor mu bu uydu alıcısına
  • isteyene cihazı satıyorum pmle iletişime geçilebilir 2 aylık 0 sayılır...görüntüsü ucuz çin işlemcili 50 tl lik 5 basar ama ..netanın rek kalitesi görüntüsüde yok şahsen...
  • usta ne olur fiyatınız
  • satan varsa alıcıyım
  • açık ara dünyanın en berbat cihazı.kullanıcıya hakaret
  • Cihazın yeni yazılımı var mı peki ve görüntü kalitesi önemli benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılım yok cihaz zaten stabil fta olarak kullanıldığında ses ve görüntü gerçekten iyi seviyede 111 tl ye alınabilecek en iyi cihaz.

internet ayarını kapalı yaparsanız herhangi bir hata veya güncelleme uyarısı vermiyor

Biss var avrupa şampiyonasını düzgün kalitede izlemek için bile alınır.

kasa biraz büyük ısınma sıfır

kumada kaliteli ve büyük

USB portunu hiç kullanmadım ne işe yarar bilmiyorum

kanal dizmesi kolay
  • Bende biraz önce sipariş verdim.Görüntü kalitesi+biss yeterli. İnterneti kapalı tutacağım zaten.
  • hepsidigitalden ürün almayın ürünleri göndermiyorlar.Battı mı ne olduysa artık iade de yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

hepsidigitalden ürün almayın ürünleri göndermiyorlar.Battı mı ne olduysa artık iade de yapmıyorlar.
    Hocam bende vestel codebox aldım hepsidigitalden aynı gün kargo yazmasına rağmen göndermediler mesaja cevapta yazmadılar paramızı nasıl geri alabiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.