Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
77
Favori
336.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adem hocam merhaba.Her sorumuza kibar ve nezaket çerçevesinde verdiğiniz bilgiler için ne kadar teşekkür etsek azdır.Vestel led tv almayı düşünüyorum.Vestel 48FD7300 ürün hakkında bilginizi rica edeceğim.Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.
  • VESTEL 43UB8600 MB 120 için güncel yazılım sürümü nedir acaba, link alabilir miyim ?

Birde Opera TV Store gitmiş yerine Wewd Appstore diye birşey gelmiş market olarak. Orada baktım ama bulamadım, Turkcell TV+ uygulamasını bu televizyonlara yüklemenin bir yolu var mıdır acaba ? İnternet sitesinden girmeyi denedim ama açmıyor.
  • Arkadaşlar 55ca9550 kullanıyorum mb100 anakartlı son çekirdek yazılımı gönderebilecek var mı arifondeer@hotmail.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MB82 1.35 e döndüm. görüntü kalitesi aynı menü daha güzel olduğu için seçtim

Edit: MB82 1.37 tekrar döndüm. Görüntü kalitesinde fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkar -- 6 Şubat 2018; 1:54:5 >
  • gsbaba42 G kullanıcısına yanıt
    Aynı tv bende var yazılım güncellemek istedim olmadı. Siz ne yaptınız merak ettim.İyi geceler.
  • Üstadım tvnin güncellemesini bulamadım vestel driver sitesindende seri numarayı giriyorum ama driveri göstermiyor.yardımcı olabilirmisiniz.youtube ve chrome girmiyor

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasinztssa -- 2 Şubat 2018; 16:34:38 >
  • Merhaba

regal 10087935
    Sn 7113287300142
    Cihaz acilis ekraninda kaldi kurtarma yazilimina ihtiyacim var.tesekkur ederim.yardımlarınızı rica ederim.

Saygilarimla...
  • merhaba,

bimde satılan jvc televizyondan aldım. mb130 ana karta sahip olduğunu söylemişsiniz. öğrenmek istediğim şey mevcut yazılımında kapalı olan bir özellik var mı? konunun yabancısıyım jvc ye özel bir başlıkta olmayacağı için buraya yazmak istedim.
  • dej kullanıcısına yanıt
    JVC demi Vestel aldı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

JVC demi Vestel aldı?

evet vestel bir çok markaya üretim veya montaj yapıyor zaten. Avrupa'da en çok satılan ürünler arasında vestel ve beko ürünleri bulunuyor.
  • beko ingilterede beyaz eşyada çok bilinen yaygın bir markadır ...
  • merhabalar

55ua9300 model tv var, şu an son versiyon mu yüklü acaba ?

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

vesteldriver sitesinde seri noya göre aratınca şunu getiriyor MB100 10097864 27445864 V33.11.zip

sanırım üzerinde yüklü olan da bu. bundan başka güncel driver varsa yardımcı olabilir misiniz ?
  • designr kullanıcısına yanıt
    bende mb82 var, diğerleri için konu sahibi Ado üstadımla irtibat kurarsanız yardımcı olacaktır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 7 Şubat 2018; 21:34:34 >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür mail atayım kendisine isterseniz mailini kaldırın ortalıkta durmasın

benden de selam iletin kendisine ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    onun da selamı var
    ...
  • Merhaba,
    Servis bluetooth arızası nedeniyle TV anakartımı değiştirdi. Servis öncesinde wireless display kullandığım telefonumla bu özelliği çalıştıramaz duruma geldim. Bir yazılım sürümü denediler ama düzeltemediler. Kendi telefonları ile wireless display çalıştı, sorun benim telefonda deyip gittiler. Telefonumu başka marka TV'de denedim telefonda sorun yok çalışıyor. TV'nin sökülen anakart sürümünü ise bilmiyorum. Konu hakkında önerisi olan var mı?
    Teşekkürler.

Model: 65FA8500
    Anakart: MB91R3
    Seri No: 7424046500023
    Yazılım: V.3.7.6s
  • merhaba hocam vestel 43 ub 9100s tv var. Bu bimde satılan JVC içiv yazılımla aktif oluyor dediler acaba bizim tvlerde de var mıdır .
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    bu konuda maalesef bilgim yok ...
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.