Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
77
Favori
336.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağolun sonradan yorumlarda farkedince indirmiştim
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Buradaki yazılımlar 48ua8900 içinde uyumlumudur. Anakart modeli mb120

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sansar61 S kullanıcısına yanıt
    evet ...
    Merhaba hocam 29.11 sürümünü indiremiyorum önce bu hatayı veriyor. yinede indire bastığımdan bağlantınız gizli değil hatası alıyorum. farklı bir link mevcut mudur?

Google Drive, bu dosyada virüs taraması yapamaz.

V.2.29.11 Core Update.zip (121M), Google'ın tarayabileceği maksimum boyutu aşıyor. Bu dosyayı yine de indirmek istiyor musunuz?

edit: idm ile indirdim kurdum. kanal geçişlerinde hızlanma var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felix88 -- 13 Aralık 2016; 16:27:23 >
  • Hocam mb90 serisinede core update varsa paylaşırsanız sevinirim
  • Merhaba hocam;

Mb120 kartlı, 40 inç regal uhd tv var.
    Smart özellikleri çok kasıyor ve sürekli internet bağlantısı koptu uyarısı veriyor ancak internet var.

Bu güncellemeyle bi iyileşme olur mu? Teşekkürler.
  • odaf kullanıcısına yanıt
    Ben farkı gördüm, yükleyen arkadaşların buradaki yorumları da genelde bu yönde olumlu doğrultuda.
  • ercan547 E kullanıcısına yanıt
    MB90 için var aslında ama o konuda bir sıkıntı var onu çözmeden paylaşmak istemiyorum hocam.
  • 40ua9300 montajı yapıldı,smarta girmiyordu.
    Servis önce internet bağlantısında sıkıntı var dedi(modemle tv arası 2,5 metre ve duvar falan yok) sonra vestelin HTML 5.5e geçtiğini yaklaşık 1 haftadır smart menüsüne girilmediğini söyledi.
    Hemen buradan MB120'nin yazılım dosyasını indirdim. Menü+1505 yaptım,güncellemeyi 15 sn.de yaptı, tv kapandı açıldı ve sıraladığım kanallar olduğu gibi kaldı. Kanal listesinin yedeğini almıştım fakat gerek bile kalmadı.
    Sonuç = Tv hızlandı,smart menüsüne girişte sorun kalmadı,ses biraz değişti sanki.Sadece kanal değiştirdiğinde görüntü sesten yaklaşık 1-1,5 sn sonra geliyor.

Ado hocam BÜYÜKSÜN!
  • alpcan1903 kullanıcısına yanıt
    O sizin büyüklüğünüz sayın hocam, biraz faydamız oluyorsa ne mutlu ki aslında şu güncellemeleri montajda yapmaları, servis personellerine eğitimlerde milyonlarca kere söylenmiştir. 1 usb bellek ve 1 dakika zaman ayırmak yahu başka ihtiyaçları olan bir şey yok..

Aaaaah Mustafa Özer hocam aaahhhh. Kulaklarınız çınlasın ama bu yazılanları okumayın.
  • Aman hocam keşke tüm servisler Vestel servisleri gibi olsa. Ne servisler gördüm ki Vestel çalışanları melek kalır yanlarında.
    Aslında yapmadıkları iş için kendileri uğraşacaklardı, tekrar yazılım yüklemek için eve geleceklerdi vs. ama sizin burada hiç karşılık beklemeden bunları bilinçli tüketiciye ulaştırmanız takdir edilesi gerçekten.
    Serviste çalışan arkadaşlar bu işi kendi iyilikleri için yapmalılar bence.
    Yazılım sayesinde tv'nin ayağa kalktığını görmek benim için büyük keyif oldu gerçekten.

Tam eski televizyonum olan 40fa7100 için vesteldriver'dan MB9X yazılımını indirdim burada sizin yazdıklarınızı gördüm.
    Takiptesiniz bilin istedim :)

Esenlikler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpcan1903 -- 15 Aralık 2016; 21:9:59 >
  • Hocam mb100 icin yeni menu son versiyon yazilim yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

O sizin büyüklüğünüz sayın hocam, biraz faydamız oluyorsa ne mutlu ki aslında şu güncellemeleri montajda yapmaları, servis personellerine eğitimlerde milyonlarca kere söylenmiştir. 1 usb bellek ve 1 dakika zaman ayırmak yahu başka ihtiyaçları olan bir şey yok..

Aaaaah Mustafa Özer hocam aaahhhh. Kulaklarınız çınlasın ama bu yazılanları okumayın.

Benim anlamadığım Vestel güncel yazılımları kendi resmi sitesinde neden yayınlamıyor. Samsung ve LG gibi televizyonun özelliklerini yazdıkları sayfaya destek bölümü ekleyip TV'ye özel yazılım ve güncellemeleri indireceğimiz bir bölüm hazırlasalar süper olur.
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Aslında tüketicileri için kurdukları bir site var orada zaten yazılım desteği sağlıyorlar.

vesteldriver sitesi VESTEL onaylı olarak dijital fabrikada görevli arkadaşımız tarafından (ismini yazmadım kendisinden onay almadan yazmam doğru olmazdı) hazırlanmış ve kendisinin takibinde destek sunan bir site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Aslında tüketicileri için kurdukları bir site var orada zaten yazılım desteği sağlıyorlar.

vesteldriver sitesi VESTEL onaylı olarak dijital fabrikada görevli arkadaşımız tarafından (ismini yazmadım kendisinden onay almadan yazmam doğru olmazdı) hazırlanmış ve kendisinin takibinde destek sunan bir site.

İşte benim anlamadığım bu hizmeti kendi resmi sitesinde neden vermiyor :)
    Yazılımla ilgili bir sorun olursa sorumluluk almaktan kaçınıyorlar gibi geldi bana :)
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Hocam dijital iz sürüm diye bir şey var, koskoca holding bahsettiğiniz durum için kaçmak istiyorsa bundan çok daha etkili bir yöntem bulur bence :)
  • Eve gelen Vestel servisine vesteldriver.com sitesinden bahsettiğimde "biz de oradan indiriyoruz abi" demişti.

Bu arada geçenlerde MB82S'e core update yükledikten birkaç gün sonra televizyonu fişe taktığımda açılmadı (core update kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü günlerce o şekil çalıştı).
    Fişe takınca açılır gibi stand by ışığı yanıp sönmeye başlıyor, sonra ekran ışığı geliyor ama 1-2 saniye sonra görüntü gelmeden kapanıp aynı döngü sürekli devam ediyordu.
    Servis V.4.0.2t sürümlü, bir yazılım yükleyerek cihazı çalıştırdı (Yazılımı istedim ama vermedi). Ancak gürüntü kalitesi eskisi gibi değil ve koyu yerler hafif yeşilimsi, insan yüzü (ve o tondaki yerler) kırmızımsı görünmeye başladı. Core update'den sonra gelen güzel arayüz de gitti, eski arayüze döndü tabii. :) Yazılımı vermiş olsa core update'i tekrar denerdim. Biraz böyle idare edeceğim bakalım. Sonrasına Allah kerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 16 Aralık 2016; 17:44:22 >

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Core yazılımı yine yükle sorun olmaz. benden full yazılım almışmıydınız siz? Almadıysanız özelden seri numarasını bana aktarın bakalım son sürüm full yazılım ne durumda.
    Adobe bey Mb9090 faz2 kartlarda netfilix yok bu uygulamayı yüklemenin bir yolu yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Full yazılım almamıştım. Seri numarasını vermiştim ama 2 kez anakart değişti ve 2. değişen anakart kodu sistemde görülmediği için (yani sanırım ondan) yardımcı olamamıştınız. Yine özelden gönderiyorum seri numarasını. Belki ben yanlış anlamışımdır meseleyi. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 16 Aralık 2016; 18:48:18 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.