Şimdi Ara

VESTEL BZP-XL4303 WY NF KOMBİ BUZDOLABI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
12.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kardeş biz yeni bir buzdolabı daha alacağız
    eni 76 cm
    ancak hacim net 570 lt fazla olacak
    engin tecrübelerinizden tavsiyelerinizi rica ediyorum
    saygılarımla
    mahçup
  • .Antika. . kullanıcısına yanıt
    kardeş biz yeni bir buzdolabı daha alacağız
    eni 76 cm
    ancak hacim net 570 lt fazla olacak
    engin tecrübelerinizden tavsiyelerinizi rica ediyorum
    saygılarımla
    mahçup
  • arkadaşım kafamı buluyorsunuz bu işin uzmanı candoğan62 milyon kere sana söylendi.

eger ciddiyseniz adres belli

ama hiçte ciddi olmadıgınız belli oluyor
  • mahçup M kullanıcısına yanıt
    KDN59AW35N bosch aldım bende yeni 2100 tl aldım eni=69.....boy=200...... hacim 550 cuma günü kuruldu şimdilik bir sorun yok gayet geniş içi hacmi başka yardımcı olacağım bişey varsa cevaplarım tekrar

bu ürünü almasanda bosch başka ürünlerini tercih etmeni tavsiye ederim fiyat olarak biraz yüksek olabilir ama değer
    ocak çizikti bupğn gelip tablasını değiştirdiler servis yönünden sıkıntın olmaz bende olmadı

not= bosch ortaklarında ya da çalışanı değilim kullanıcıyım
    işim yok kpss girdim atama bekliyorum inş kasımda atanırım özelden ark mesaj çekmiş bosch çalışıyorusn diye :)
  • .Antika. . kullanıcısına yanıt
    madem uzman değilsin madem bilmiyorsun madem ürün tavsiye bilgi dağarcığın yok
    niye atlayıp zıplıyorsun
    ciddiyetimi ekran karşısında bilgisayara bakarak anlayan ilk sizi gördüm sabah sabah çok güldüm allahta si,zi güldürsün çok teşekkür ederim yazılarınız için
    ekran başında ekrana bakarak başka böyle ilginç yeteneklerin varmı?
  • hadi_be H kullanıcısına yanıt
    kardeş tavsiyeniz için teşekkür ederim değerlendireceğim
    yükseklik 2metre yani mutfak dolabının altına girecek pay kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahçup -- 18 Eylül 2013; 8:37:09 >
  • 14 sene önce vestelin buzdolabını kapısında olan hafif göçük neticesi defolu-outlet ücretinden nerede ise yarı parasına aldım.
    14 senedir yemeğimi ekşitmedi.
    4-5 gün duran yemek bozulmadı. buzdolabı "tık" demedi. üstelik düşen-yükselen voltajlara rağmen. eski teknoloji vb olsa da yaz veya kış modu olarak çalıştırma seçeneği bana yetiyor.
    ne kadar elektrik yakıyor, bilmiyorum.
    model numarasını bile bilmiyorum. işyerinden yazıyorum. zaten evde olsam da model no bulamam. hala kullanıyorum ve eşim daha büyük(aslında şık görünümlü) buzdolabı istiyor. tabi ki yine vestel alacağım.
    bir de, buzdolabının sesi beni rahatsız etmiyor. zaten bu buzdolabını kütüphanede değil mutfakta kullanıyorum.

bu sırada vestelin eksitemediğim televizyonu ve uydu alıcısı da var. tabi ki yeni bir lcd yi, teknoloji ve daha az yer kaplar diye aldık.
    bulaşık makinesi ise 3 yıldır kullanılmakta ve yıkama-teknik vb. sorun yaşamadım.

haaaaa, biraz da vestelin t.c olduğu için yapılan eleştiriler haklı. anlı şanlı markaların yaptığı gibi ürünlerini balkan ülkelerinde veya uzak doğuda fason olarak üretip bize sunsa, bir yabancı şirket adı altında satış yapsa yapılan eleştiriler %50 az olur.

• bence forumdakilere bakmayın çok övdükleri alman malını aldık reziliz
    hem malları hem servisleri beş kuruş etmez ama nedense Reklamlarını yapan çok

arçeliği bıraktığımıza pişman olduk
    yeni 1 yıllık siemens bulaşık makinesini çöpe atacaz

buzdolabı için bizde vestel düşünüyoruz kullanan konu komşu çok var gittik gördük hepsi memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey352

bence forumdakilere bakmayın çok övdükleri alman malını aldık reziliz
    hem malları hem servisleri beş kuruş etmez ama nedense Reklamlarını yapan çok

arçeliği bıraktığımıza pişman olduk
    yeni 1 yıllık siemens bulaşık makinesini çöpe atacaz

buzdolabı için bizde vestel düşünüyoruz kullanan konu komşu çok var gittik gördük hepsi memnun

yav hehe sen bence ne aldıgını nede ne kullandıgını bilmeyen birisin çamur atma günah

bak bakalım aldıgın mal alman malımı.
    türk malımı
    ispanya malımı bunun bile bilincinde değilsindir sen
  • Yine de Türk malı alıp rezil olmak daha iyi gibi. :) Bugün ben de vestel alacam gibi de. Hayırlısı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel buzdolabını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Marka fanatiklerine aldırmayın zaten körü körüne fanatiklik yapanları banlamış yöneticiler sağolsun .
  • Biz ailemle alalı 6 ay kadar oldu güzel buzdolabı ama birden bire çalışırken rank diye ses çıkarmaya başladı sonra da bu ses sürekli olmaya başladı az once de Alarm ledi yanıp sonmeye başladı kırmızı renkde ve !SR yanıyordu ne manaya geldiğini çözemedim fişi çıkartıp taktım düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: samyeli90

Biz ailemle alalı 6 ay kadar oldu güzel buzdolabı ama birden bire çalışırken rank diye ses çıkarmaya başladı sonra da bu ses sürekli olmaya başladı az once de Alarm ledi yanıp sonmeye başladı kırmızı renkde ve !SR yanıyordu ne manaya geldiğini çözemedim fişi çıkartıp taktım düzeldi

Ariza!! Kompotent arızası yani anakartta sorun var. Servisi cagirin

• quote:

Orijinalden alıntı: samyeli90

Biz ailemle alalı 6 ay kadar oldu güzel buzdolabı ama birden bire çalışırken rank diye ses çıkarmaya başladı sonra da bu ses sürekli olmaya başladı az once de Alarm ledi yanıp sonmeye başladı kırmızı renkde ve !SR yanıyordu ne manaya geldiğini çözemedim fişi çıkartıp taktım düzeldi

Pervane çalışırken ses yapıyorsa sürtme sesi gibi, büyük ihtimalle buzlanma yapmıştır dondurucu. Benzer sorun nedeniyle ben servis çağırdım önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere. Servis geldi sensörleri değiştirdi sorun kalmadı. Sanırım kullandıkları o sensör serisinde genel sorun var. Ben alarm sesinden de çok rahatsızdım gece uyutmuyordu çok fazla ses yapıyordu. O alarm buzzerınıda değiştirdiler. Şimdi kapıyı açık bıraktığında çocuklar çok yumuşak ve rahatsız etmeyen bir alarm sesi çıkıyor.

Siz hangi ildesiniz bilmiyorum ama servisi çağırın baksınlar. Buzlanma yapmışsa sensörleri yeni modelleriyle değiştirtin.

• merhabalar ben de vestel nfk510 kombi tipi buzdolabı almayı düşünüyorum .10 yıl kompresör garantisi varmış kullanılan kompresör markası nedir bu model de bilginiz varmı dır?Alman malı danfoss çok iyi dediler acaba bu model de danfoss kompresör mü vardır?
  • Kompresör bu
     VESTEL BZP-XL4303 WY NF KOMBİ BUZDOLABI
    Bu mesaja eklenen görseller:

VESTEL BZP-XL4303 WY NF KOMBİ BUZDOLABI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noah. -- 23 Şubat 2016; 20:39:32 >

• Noah. kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım 510x te de aynı komp. var .

http://www.vestel.com.tr/vestel-bze-xl4303-xe-nf-kombi-buzdolabi

belki dolap içi sıcak olduğundan son devirde çalıştığından biraz sesli çalışıyordu . bilmiyorum nasıl bir komp dür. danfoss olmasını bekliyordum ancak candoğan beyin dediği danfoss yeni adıysa secop lar biraz sıkıntlıymış .
  • Hayırlı olsun öncelikle.
    Dolabı ilk çalıştırmada soğuyana kadar biraz ses yapıyor genelde hepsi bildiğim kadarıyla.
    Kompresörler hakkında kıyaslama yapabilecek bilgim yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.