Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
30
Favori
112.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende aldım 3116 tl ye geldi .inş memnun kalırız.
  • Alan arkadaşlar kısa bir inceleme paylaşırlarsa çok memnun oluruz. Almayı düşünüyorum bende, alarak bilgi ve fikir alışverişini çoğaltabiliriz. Hayırlı olsun çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben vergi dilimi vs işin içinden çıkılamayacak noktalara gelelim istemedim, ürün görsel açıdan birebir benziyor, acaba vestel yaptı mı gerçekten, yapmadı da aldı bu çaynaçon üretimleri fabrikasında ambalajlayıp biz yaptık mı diyor ? yapıyorsa bence bir tek ambalajını yapıyordur, kolileme, nakliye ve satışını.

alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullansınlar. bence de Türkiye için şu anki en ucuz fiyatlı +birde 4k lı tv. alan arkadaşlar deneme ve tecrübelerini bizlerle paylaşabilirlerse mutlu olurum.

* 4k uydu alıcı ile 4k yayınları sorunsuz gösteriyor, izleniyor mu?
    * siyah ekran performansı (kontrast),
    * hareketli görüntü performansı (Hertz),
    * kanal geçiş performansı,
    * multimedia performansı (wifi kalitesi, smart özelliği, kullanışlılığı vs.),
    * ses ve görüntü kalitesi.

aklıma gelen, tv alırken soracağım sorular bunlar, ha hepsi 4x4 lük olan tv bu değil, o tv xx tv ve xx fiyata; biliyorum, bunlardan kaçını sağlıyor bu tv onu öğrenmek istiyorum.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 14 Kasım 2016; 13:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Tv 50 hrz, çift ekran yok,dts var. Usb 3.0 var diyor satıcı, optik giriş var. 4k dahili uydu alıcı var 4k içerik gösterebiliyor. Dts ve ddtru var. Usb üzerinden 4K içerik oynatabiliyor

hocam hdr özelliği varmı acaba vestele sordumda yanıt helmedi 50 hrz tv trt 4k yı nasıl açıyorki ? 4k filmeri usb den oynatabilecekmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

ben vergi dilimi vs işin içinden çıkılamayacak noktalara gelelim istemedim, ürün görsel açıdan birebir benziyor, acaba vestel yaptı mı gerçekten, yapmadı da aldı bu çaynaçon üretimleri fabrikasında ambalajlayıp biz yaptık mı diyor ? yapıyorsa bence bir tek ambalajını yapıyordur, kolileme, nakliye ve satışını.

alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullansınlar. bence de Türkiye için şu anki en ucuz fiyatlı +birde 4k lı tv. alan arkadaşlar deneme ve tecrübelerini bizlerle paylaşabilirlerse mutlu olurum.

* 4k uydu alıcı ile 4k yayınları sorunsuz gösteriyor, izleniyor mu?
    * siyah ekran performansı (kontrast),
    * hareketli görüntü performansı (Hertz),
    * kanal geçiş performansı,
    * multimedia performansı (wifi kalitesi, smart özelliği, kullanışlılığı vs.),
    * ses ve görüntü kalitesi.

aklıma gelen, tv alırken soracağım sorular bunlar, ha hepsi 4x4 lük olan tv bu değil, o tv xx tv ve xx fiyata; biliyorum, bunlardan kaçını sağlıyor bu tv onu öğrenmek istiyorum.

saygılar.

4 k sorunsuz oynatsın. ve büyük olsun. gersi en azından benim için tefarruat. çok beklentisi olmayanlar için gercekten iyi fiyat.
  • Hdr yok. kullanım kılavuzunu okudum 100 hrz ibaresi görmedim.usb ve kendi 4K uydusu üzerinden 4k içerik oynattığı kullanım kılavuzunda yazmakta

Zaten 3d yok ve 5 yıldır 3d tv si olan biri olarak söylüyorum gereksiz bir özellik. 5 sene de 5 kere kullanmamışımdır.

65 inç ve sorunsuz 4k oynanması benim içinde yeterli bir özellikler.

Gelince inceleme yaparım Fiyat-performans tvsi olabilir bu duruma göre

• sasirtici bir fiyat merakla bekliyorum incelemenizi 3200e bedava

• Arkadaşlar 3100 TL ye nasıl getiriyorsunuz. Ben de almayı düşünüyorum da.

• umityilmax U kullanıcısına yanıt
    n 11 de 3599 indirim kuponun varsa 3200 civarina geliyor kartlarada cip veya bonus vasa 3100 olur basitce bu sekilde

• Bende aldim urunu.bu fiyata bundan iyisi yok arkadaslar.sadece 4k ve 65" olmasi buyuk arti.bakalim satici ne zaman kargolayacak

• 17-18 i gibi kargolanacak diyor cumartesiye kurulur inşallah
  • Yalan oldu.gecikcek felan yazmış.
  • 28 i pazartesi olmuş şimdide yorum attım bende "yılbaşına teslim alırız inşallah" diye

• ürün henüz vestelin e-mağaza stoğunda bile yok. n11 deki mağaza sanırım henüz elinde olmayan ürünleri sattı (11 kasımdan önce stok 50 iken şu an 13) şimdi de kargolamak için de vestelden ürünlerin gelmesini bekliyor.
  • Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    böyle giderse iptal edeceğim galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetfield

böyle giderse iptal edeceğim galiba.

Sizde şuanda fiyattan uyguna almışsınız sanırım hocam biraz daha sabredin bence euro ve dolar uçup gidiyor bu fiyatları bir daha zor göreceğiz gibi

• yavaş yavaş internet mağazalarında satılmaya başladı. sanırım n11 deki mağazada da stoklara girer yakında.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-4k-ultra-hd-smart-65-ub-9100-65-251252933?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

%3 indirimle 3490 tl den satışa çıkmış, 100 tl axees chip var, siteden de uygun çek kombinasyonu ile 3 hatta 2 küsürleri zorlar fiyatlar çıkabilir.

7 gün içerisinde stoklarda olacaktır denilmiş. düşünenler bakabilir. bu arada sipariş geçen arkadaşlarda son durum nedir_?
  • fiyat iyi sonuçta her türlü alınırı var
  • sipariş geçenlerde son durum nedir ? teslim edilen, edilecek olan ???

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.