Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.209
Cevap
29
Favori
112.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirberk

Arkadaşlar merhaba, bende bu üründen almak istiyorum şuan en ucuz nereden alabilirim, Vestel Bayileri internetden TV satışının yasak olduğunu ve garanti dışı kaldığını söylüyor ne kadar doğru? 5 Ağustosta düğünüm var o zamana kadar almam lazım. Şimdiden teşekkürler.

Puhahahaa hocam özür dilerim ama gerçekten okuyunca böyle güldüm hali hazırda hepsiburada Gittigidiyor n11 gibi sitelerde mevcut ürün fakat fiyat yüksek 3800 3900 civarı..

Ben dahil buradaki arkadaşlar genelde 3300 civarına mal ettik tv yi. İnternetten aldığınız takdirde aynı gün kargolanırsa ertesi gün elinize geçse ertesi günde kurulum olur. Kısacası Temmuz un sonuna kadar kampanya kovalamaya bakın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• darknight41 kullanıcısına yanıt
    Menü altında bulunan medya kısmına girerseniz oradaki ayarlardan değiştirebilirsiniz PVR kayıt dakikasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 3 Temmuz 2017; 21:54:54 >
  • Axiom2005 dostum şuna bakabildinmi aktif değil, nedirki bu?

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

• emirarslan34 E kullanıcısına yanıt
    Baktım hocam onları aktif ettim , o şekilde atınca TV ye sadece ses geliyor görüntü gelmiyor, bir kac tane unknown var hangisi etkiliyor bilmiyorum

• axiom2005 A kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkür ederim ama o menüde ben PVR kayıt dakikası diye birşey göremiyorum. Erken başlat, geç sonlandır, maximum öteletme falan var. Acaba maximum öteletme mi diye düşünerek 2 saat yaptım ama değişen bir şey yok? Görmediğim bir şey mi var hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: darknight41

Hocam cevap için teşekkür ederim ama o menüde ben PVR kayıt dakikası diye birşey göremiyorum. Erken başlat, geç sonlandır, maximum öteletme falan var. Acaba maximum öteletme mi diye düşünerek 2 saat yaptım ama değişen bir şey yok? Görmediğim bir şey mi var hocam?

yok hocam ötelemeyi yanlış anladım ben sanırım. ben external hard disk ile deniyeyim birde

Memnun olurum hocam yoksa sırf bu kayıt yüzünden yine eski uydu alıcısını takasım var
    Taktığınız flaş bellek muhtemelen fat32 formatındadır bu da her bir dosyanın 4gb ile sınırlı olacağını gösterir harici harddisk ile denerseniz sorun çözülecek gibi duruyor

• aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle değil hocam. Yukarda gönderdiğim fotoda da görüldüğü gibi kayıt düğmesine basılınca kaydedeceği dakikayı sagda yazıyor (bazen 30m bazen 1h09m gibi..)ama neye göre anlamadım. Dosya boyutu hiçbir zaman 4GB a yaklaşmıyor bile. Kaldı ki öyle olsa bile bir dosyayı bitirp yenisini yazmaya başlaması gerekirdi diğer uydu alıcılarında olduğu gibi. Velhasıl bu işte bir eksiklik var yani kayıt işlemine başlarken kayıdın ne kadar süre olması gerektiğine dair bir menü çıkması gerekiyor ama yok..
    Anladım siz gene de harddiskle de deneyin derim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar hocam. Meseleyi çözdüm:)
    Daha doğrusu neden kafasına göre kayıt saati belirlediğini, neden bazı kanalları kaydetmediğini, vs. keşfettim.
    Mesele şu; kaydetmek istediğimiz kanalın epg bilgisi neyse, kayıt ona göre oluyor. Mesela tv saati şu an 21.00 diyelim. X kanalından kayıt yapacaksınız. X kanalının epg bilgisine baktığınızda o andaki program atıyorum 20.30 ile 21.45 arası olsun. Yani programın bitimine kaç dakka kalmış? 45 dakka. Kayıt düğmesine bastığımızda 45 dakka görünüyor.
    Peki epg bilgisi olmayan kanallarda ne oluyor? Kayıt düğmesine basınca iki durum oluyor; ya sadece 30 dakika kayıt yapıyor ya da kanal bilgisi yok kayıt yapılamaz gibi bir uyarı yazısı çıkıyor.
    Sonuç olarak kayıt işlemini epg ye bağımlı olmaktan kurtarmak da hocalarımıza düşüyor:)
    Bakalım çözüm bulabilecekmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 5 Temmuz 2017; 0:42:28 >
    Beklemedeyim
    İyi geceler herkese..
  • Bu TV'yi almak istiyorum ama fiyatlar oldukça yüksek, tekrar eski fiyatlara (3100 ile 3300 aralarına) kampanyalarla veya düşme durumu inşallah olur beklemedeyim.. Aksi durumda almak çok zor.. Kampanya yada fiyat ile ilgili bir şeyler dikkatinizi çekerse ve bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
  • TV nin yüksekliğini ölçebilecek arkadaş var mıdır? Masaya konulduğunda bacaklar dahil yükseklik kaç cm oluyor? Normal panel yüksekliği 80 cm fakat bacaklar dahil lazım??

• Barış Can kullanıcısına yanıt
    En 144cm, yükseklik 90cm, derinliği de 35cm.
  • Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiom2005

Maalesef hocam, deneyemedik, gözlük olmadığı için, yine.umudumuz sizsiniz

TV yi aldığım ilk günlerde bu konu da da bahsettiğim gibi (aralık 2016) profil dosyası ile oynayıp 3D ve Çifte ekranı aktive etmiştim. Vestelin kendi pasif gözlüğü ile ve LG nin Aktif gözlüğü ile denediğimde 3D olmadığını gördüm. Çifte ekran özelliğinin menüde görülebilmesi için se mutlaka harici 2 HDMI görüntü kaynağı bağlı olmak zorunda. Neyse ben onu da harici uydu ve apple tv + vestelin kendi çifte ekran gözlükleri ile denedim. Olumlu sonuç alamadım. O zaman yaptığım araştırmalar sonucunda 65ub9100 deki panelin bu özellikleri desteklemediği kanaatine vardım. Bana kalırsa herhangi bir panelin 3D görüntü verebilmesi için için gerçek refresh rate değerinin en az 100-200 hertz olması gerekiyor. Tabii ben bu işlemi yaptığım zaman TV de ilk firmware vardı. Şimdi gelen güncellemeler beni de umutlandırdı ama yinede refresh rate in buna izin vermeyeceğini düşünüyorum. Yine de 3D olup ta 50 hertz refresh rate değerine sahip herhangi bir marka TV biliyorsanız burada paylaşmanızı isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palet -- 7 Temmuz 2017; 9:30:49 >

• Barış Can kullanıcısına yanıt
    Şuan en uygun nakit nereden alabilirm bir bilgisi olan yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirberk

Şuan en uygun nakit nereden alabilirm bir bilgisi olan yokmu?

n11 de en ucuz 3899, çek satış takas bölümünden çek alınır:
    3500 TL üzerine 200 TL indirimli hesap=> 45 TL = 155 lira burdan eksi
    axess e de 50 tl chip para veriyor n11 50'de buradan,

3700 e mal edilir. AMA sıkı bir pazarlık ya da eş dost sayesinde herhangi bir vestel bayisindende bu fiyatlara alınabilir gibi. Son olarak Vatan computer a gidip 65ub9100 için fiyat sorun. Şube de yoksa dahi sistemden baksınlar. Yaklaşık 1 ay önce 3300e bu şekilde aldık.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.