Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
30
Favori
112.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mb120 anakartılı'larda oluyormuş dostum, nasıl edit'leyip yaparım, rehber falan varmı acaba? Yukarda Xioma2005 nickli arkadaşın paylastığı link de 55. Sayfalarda yapanlar var, çok citti görüntü iyleşmesi olmus, hdr aktif olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirarslan34

Mb120 anakartılı'larda oluyormuş dostum, nasıl edit'leyip yaparım, rehber falan varmı acaba? Yukarda Xioma2005 nickli arkadaşın paylastığı link de 55. Sayfalarda yapanlar var, çok citti görüntü iyleşmesi olmus, hdr aktif olmuş.

Bu linkteki ilk mesajda "★★★ SwProfile.BIN_Patcher ile Profile Düzenleme ★★★" yazısının altındaki adımları izleyerek hdr'ı, varsa pvr yi vs aktif hale getirebilirsin. Ben TV'yi ağustosta kuracağım, halen kapalı kutuda, bu yüzden henüz deneyemedim fakat mb100 boardlu başka bir vestel tv var onda denedim dts pvr vs pasif olduğu halde aktif hale getirdim.https://forum.donanimhaber.com/ilk-mesaj-guncel-vestel-hi-level-nexon-seg-telefunken-televizyonlar-icin-yazilim-modlama-ek-ozellik-acma-rehberi--76181412

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 18 Haziran 2017; 11:19:0 >
  • mb120 anakartlı modellere 2.40 sürümüyle hdr özelliği gelmiştir bizzat denenmiştir modlamaya gerek yoktur hayırlı olsun @Ado arkadaşımıza yazılımı bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.
  • Tamam dostum 16:00 gibi evde olurum, yapıcam onu.

Mb95 board'lu anakart'da denemişler, artık sw oluştururken mb120 olarak yaparım, adımları sırasıyla izlerim, aktif edilebilir özellikleri foto şeklinde koyarım buraya. Bakalım insallah olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yerlici

mb120 anakartlı modellere 2.40 sürümüyle hdr özelliği gelmiştir bizzat denenmiştir modlamaya gerek yoktur hayırlı olsun @Ado arkadaşımıza yazılımı bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Dostum ben 2.40.2.0 a güncelledim TV yi manual ama ps4 den bakınca desteklenmemektedir diyor HDR?

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

• emirarslan34 E kullanıcısına yanıt
    Hocam menü-sistem-ayarlar-kaynaklar da konsolu taktığın hdmı ı gelişmiş yap olması lazım ayrıca hdmı 2.0a kablo kullanmalısın kolay gelsin...
  • Çok çok teşekkürler, iş cıkışı media markt'dan 2.0 hdmı alıp denicem, olmazsa, farklı yollardan mb120 swprofil oluşturup denerim 👍

• yerlici Y kullanıcısına yanıt
    Nerede paylaşmış ado hocam yazılımı link yollar mısın lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim, umarım netflix kaybolmaz bazı üyeler gitti demiş

• merhaba

Bugün bende patch update i gerçekleştirdim.
    ayrıca 3d özelliğini açtım, pvr aktif hale getirdim çift ekranı açtım hdr 'ı ve diğer extra özellikleri açtım.Netflix kaybolmadı onu tekrar düzenlerken aktif hale getirdim. film modunu aktif hale getirdim. dixvx etc bir kaç özellik ekledim altyazı filan
    Panel 3d destekliyor sanırım görüntü olarak üst üste yada yan yana getiriyor ekranı fakat gözlük olmadığı için deneyemedim, ayrıca aktif mi pasif mi 3d onu bilemiyorum. gözlük bulunca deniyeceğim, LG32 panel var üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 18 Haziran 2017; 18:1:32 >
  • axiom2005 A kullanıcısına yanıt
    Değiştirdiğiniz dosyayı paylaşırsanız biz de denemek isteriz, elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: axiom2005

merhaba

Bugün bende patch update i gerçekleştirdim.
    ayrıca 3d özelliğini açtım, pvr aktif hale getirdim çift ekranı açtım hdr 'ı ve diğer extra özellikleri açtım.Netflix kaybolmadı onu tekrar düzenlerken aktif hale getirdim. film modunu aktif hale getirdim. dixvx etc bir kaç özellik ekledim altyazı filan
    Panel 3d destekliyor sanırım görüntü olarak üst üste yada yan yana getiriyor ekranı fakat gözlük olmadığı için deneyemedim, ayrıca aktif mi pasif mi 3d onu bilemiyorum. gözlük bulunca deniyeceğim, LG32 panel var üzerinde.

Dostum HDR için hangi kutucuğu işaretliyoruz, bulamadım ben, yardımcı olurmusun.

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

• Arkadaşlar konuyu tam oturtabilmek için adım adım gidelim, öncelikle ben VESTEL TOOLBOX kullandım
    linkini burdan indirebilirsiniz ,
    https://yadi.sk/d/MvrTQtDZ3KEYnk

Kendi profilim, HDR açık olarak
    https://yadi.sk/d/JT3doCpe3KEYBC?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Açmak istediğiniz özelliğin üzerine sağ kutucukta iki kere tıklayınca true false olarak seçebiliyorsunuz.
    bazı özellikleri true false dışında 0X0000 olanları 1 yaparak aktif ediyorum. şu anda kendi profilimde hemen hemen her şey açık durumda.

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsiVestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsiVestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsiVestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

Filezilla indirerek TV ip adresinizi filezilla ya girerek conf dosyasının altında ki mb120_swprofile.bin dosyasının üzerine yüklerseniz ilgili özellikler değişecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 18 Haziran 2017; 19:13:45 >
  • emirarslan34 E kullanıcısına yanıt
    Dostum selam,

VESTEL TOOLBOX kullanarak açtım ben, toolbox da bazı fazladan özellikler var, bir önceki mesajımda anlattım nasıl açabileceğini yada benim profilimi de yüklüyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom2005 -- 18 Haziran 2017; 19:23:54 >
  • Arkadaşlar 3d'yi etkinleştirip gözlükle deneyen olursa burdan bilgi verebilir mi ?
  • axiom2005 A kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin yolladığın yazılım 2.40.6 sürümünün editlenmiş hali mi ve direk yükleyebiliyor muyuz

• aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.40.6 yazılımı ile update ettim , ondan sonra içinden profil dosyasını aldım kendi istediğim özellikleri açtım

Core update yapınca hdr açılıyor, ama extra dan 3D , ve diğer bazı özellikleri de açtım

• Peki senin yolladığın profili yüklemek istersem ne yapmam gerekiyor açıklayabilir misiniz lütfen

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.