Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
29
Favori
112.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte o turkcell tv

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • booris kullanıcısına yanıt
    Vatan sögütözüne gittim 4299 tl dediler diğer tüm vatan da da 4299 tl siz nasıl 3299 tl ye aldınız şuan en indirimli fiyat nerede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras__85

Vatan sögütözüne gittim 4299 tl dediler diğer tüm vatan da da 4299 tl siz nasıl 3299 tl ye aldınız şuan en indirimli fiyat nerede.

geç kaldın sanırım bitti o kampanya. ayrıca televizyon bulmak da zor. teşhirlerin bile 4 bin gibi rakamlara satıldığını duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

wiriless display'e bağlanmakta problem yaşayanlar, telefonun ekranındaki ''tv seç'' seçeneğine geldiklerinde, tvnin adına uzun basılı tutsunlar o zaman televizyon ile telefon arasında eşleşmek için kod talebi oluyor. Hem sesi hem görüntüyü, telefonun menüsünü mesajları hepsini televiztona aktarabildim.

Çok TeşekkÜr ederim Arkadaşım. Bu paylaşımınız gerçekten çok önemli.

Bende tam kablosuz ekranı hala yapamayan arkadaşlarımız varsa onlara yardımcı olabilecek bir android yazılım önerecektim ki sizin paylaşımınızı gördüm. Yine de sonuç alamayan arkadaşlar google play den MY NSCREEN pogramını telefonlarına yüklesinler bu program ile kolayca resim ve videoları TV ye aktarabilecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palet -- 1 Haziran 2017; 21:27:3 >
  • Bende bugün Vestel Metrogarden bayisinde 3400TL fiyatı görünce direk aldım. 65 inç TV için gerçekten güzel fiyat ellerinde 9 adet daha var bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiom2005

Bende bugün Vestel Metrogarden bayisinde 3400TL fiyatı görünce direk aldım. 65 inç TV için gerçekten güzel fiyat ellerinde 9 adet daha var bilginize

Vestel kendi bayisinde 5400 liraya satıyor, farklı bayilerde nasıl böyle fiyat ucurumu olabiliyor anlamıs değilim Dün gebze center avmde ki vestel bayisine baktım bulsam alacaktım ama 5400 lira deyince afalladım. çünkü yan taraftaki teknosada 4500 lira idi.
  • kill_them_all kullanıcısına yanıt
    Fiyatı görünce bende şok geçirdim aldım direk, bende anlamadım belki de ilk siparişten ellerinde kalanlar yada bayiye özel bir kampanya bilemiyorum tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiom2005

Fiyatı görünce bende şok geçirdim aldım direk, bende anlamadım belki de ilk siparişten ellerinde kalanlar yada bayiye özel bir kampanya bilemiyorum tam olarak

ürün kurulumu yapıldımı ? bir sorunla karsılastınızmı acaba? Ben gebzedeyim aksam iş çıkışı bi arayacagım bayiyi ellerinde kaldıysa bende almayı düşünüyorum
  • Bende urunu az once metrogarden vestel bayisinden @axiom2005 arkadasin yardimiyla 3400 liraya aldim. Magazadaki son urundu. Servis getirip kurulum yapacak.

Anladigim kadari ile vestelin yaptigi bir kampanya. Etiket fiyati 5400 lira uzerinden indirim yapiorlar. Yakininizdaki vestel bayilerine sorarak bilgi alabilirisniz hatta stok varsa belki 3400 den alabilirsiniz hala.

• kill_them_all kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın sevindim. açtım şu anda izliyorum memnunum şimdilik netflix üzerinden. ışık sızması testini gece yapacam. benim için önemli olan ekran boyutu. gayet memnunum şimdilik.
  • evet bende de ışık sızdırması var 4 köşeden yaklasık 4 parmak kadar. sağ alt köşedeki hafif sarımsı diğerleri beyaz.cok rahatsız etmiyor. 4k netflix ile görüntü süper ama maç yayınları dediğiniz gibi tadı yok , vertical banding maçlarda bende de cıkıyor cok dikkatli bakınca keşfettim.belki servis çağırırım karasızım ama verdiğim paraya değmiş diyebilirim..
  • 3400'e istanbul içi bulan başka arkadaş var mı? Metrogarden Vestel'de sanırım bitmiş.
  • bir kaç bayiyi aradım kimse 3400 tl fiyat veremiyor bulabilen varsa paylaşalım
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    Pazar günü buraya ilk yazdığımda ellerinde 10 tane vardı. son ürün kill_them_all arkadaşa nasip oldu sanırım. Bayi ile iletişime geçecem bakalım ne yapabilirler. Gelişme olursa bilgi veririm burda
  • İlginize teşekkürler.
  • Vay be bu tv yılbaşında hepsiburada da 2999 TL, 100 TL de axess puanla satılmıştı, ben 3229 TL ye almıştım, umarım sizler de istediğiniz fiyattan bulursunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 3100 e aldım puanla muanla 2800 kadar alan oldu çok iyi fiyatlardı

• Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm 3 aylık ücretsiz netfliks üyeliği kampanyası şubat ayında bitmiş son aktivasyonlar nisan ayında yapılmıs. şuan için nefliksle ilgili bir kampanyamız yok dedi. 1 Aylık ücretsiz üyeliğe talim yani
  • Tv için klavye mouse tarzı ürün kullanan varmı acaba? smart özelliğinde kendi kumandası cok kullanıssız geldi bana özellikle yazı yazarken.
    Ayrıca vestel air mouse kumanda var internette uyumlu oldugu modeller arasında bizim tv yi göremedim acaba çalısırmı ki? yada ne tavsiye edersiniz.
  • Vestel'in UA9650 serisi yazılımla HDR alabiliyormuş . acaba bizim TV'de böyle bir olay mümkün mü , ben güncelleme yaptırmadım henüz
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.