Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
30
Favori
112.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barış Can

quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

quote:

Orijinalden alıntı: booris

quote:

Orijinalden alıntı: allin

Vestel 65ub9100 3299 tl Ankara Vatansöğütözü mağazaya özel

İhtiyacı olan kaçırmasın , ürünü arkadaşıma playstation cafesi için satın almaya karar vermiştik mağazaya özel fiyat tanımlandırılmış 3299 tl satın aldık.2 adet

65ub9100 (4k uydulu smartlı panel yapısı ips bu fiyata müdahil başka ürün yok )

Ek olarak

55ub6300(4k paneli ips) 2399 tlden 5 adet 55'' tv aldık.

Uzun süredir takip ediyorduk fiyatı görünce kaçırmak istemedik bizde

ihtiyacı olan ark varsa kaçırmasın fiyat cuma gününe kadar geçerli olduğunu belirtti görevli arkadaş.

Hocam sayenizde bugun telefondan bende bir tane aldim 3299 liraya. Piyasa fiyatinjn cok altinda bilgilendirmeniz icin cok tesekkurler

telefondan derken ben de o fiyata almak istiyorum nasıl alabilirim ankarada değilim

Hocam ben izmir'den aldım, bütün mağazalarda geçerli, en yakın vatan mağazasına gidin.. Yalnız etikettte 4299 yazıyor, bilgisayardan bakınca 3299 a düşüyorlar, etiket altı fiyatmış... Gittiğiniz mağazda kapalı kutu yoksa, yine onlar hangi mağaza da kapalı kutu var görebiliyorlar..

aynen öyle gittim aldım vestelin tüm ürünlerinde indirim var ama sadece mağazalarda indirim var internette yok 3300 liraya aldım bilgilendiren arkadaşa çok teşekkürler bu tv yi bekliyordum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirarslan34

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

Uncharted 4 de bitti ne hazineydi be karşiim

Hazine demişken allah fetö'nün belasını versin.

kral tv sehpasının boyu ne kadar yahu :)
  • Arkadaşlar merhaba, bende bu tv'den kullanıyorum. Özellikle smart özelliğini kullananlar çok iyi bilir, kumanda ile klavyeden yazmak çok uğraştırıyor. Telefonun klavyesini ve touch pad'ini eşleştirmek için herhangi bir program var mı android'te? Yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar bu tv yi optik kablo ile, optik kablo girişi olan bir -aktif- ses sistemine bağlasak, tv dts sesleri çözdüğü için 5.1 kanal ses alabilir miyiz ? Deneyen var mı?
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    deneyen yok heralde bence sadece Dolby Sorround yayınlarda olur... diğer yayınlar sterio olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

deneyen yok heralde bence sadece Dolby Sorround yayınlarda olur... diğer yayınlar sterio olur...

Hocam mantığım almıyor, bu tv yi sahibim fakat tüm bu tür tvler için konuşuyorum. .mkv formatlı dts ses uzantılı filmi usbden oynatıyor bunda sıkıntı yok. Decoderi olmayan bir aktif ses sistemini de optik kablo ile tv ye bağladımız zaman neden aynı şekilde 5.1 kanal şeklinde sesi dağıtmasın ?

Kafamda deli sorular :) Tv yi aldım, ev sinema sistemi konusunda beynim yandı..
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    tvlerdeki kod çözücü 2.0 dolby sorround olabililir... kullanım kılavuzunda ne tip bilgi vermişler?
  • Henüz kutu açılmadı
  • quote:

Henüz kutu açılmadı

senin yorumlarını görmüştüm sende 4 bin lira oluşuna kızmıştın ve 3binlira civarlarına inmesini bekliyodun demi hocam sonunda almışsın hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Henüz kutu açılmadı

senin yorumlarını görmüştüm sende 4 bin lira oluşuna kızmıştın ve 3binlira civarlarına inmesini bekliyodun demi hocam sonunda almışsın hayırlı olsun

Sana da hayırlı olsun :)

Aynen bir garip fiyat politikası ile geldi gitti bitti 65ub9100.. 3200-3400 civarı fiyatla piyasaya çıktı, daha düşer mi derken 4300lere kadar geldi bir ara, şimdi 3300 görünce hemen atladık

Bu kadar büyük ekranı saçma sapan atv dizileri izleyelim diye almadık, şu 5.1 ses sistemi olayını çözersem on numara beş yıldız olacak. Onu da ikinci el bi 5.1 alır geçerim diye düşünüyorum. Ama işte hangi çeşit hangi tür alacağıma karar veremedim. Bi deneyimleyen olsa da bu tv-optik çıkış-5.1 ile ilgili bilgi verse keşke :)
  • quote:

quote:

quote:

Henüz kutu açılmadı

Sana da hayırlı olsun :)

Aynen bir garip fiyat politikası ile geldi gitti bitti 65ub9100.. 3200-3400 civarı fiyatla piyasaya çıktı, daha düşer mi derken 4300lere kadar geldi bir ara, şimdi 3300 görünce hemen atladık

Bu kadar büyük ekranı saçma sapan atv dizileri izleyelim diye almadık, şu 5.1 ses sistemi olayını çözersem on numara beş yıldız olacak. Onu da ikinci el bi 5.1 alır geçerim diye düşünüyorum. Ama işte hangi çeşit hangi tür alacağıma karar veremedim. Bi deneyimleyen olsa da bu tv-optik çıkış-5.1 ile ilgili bilgi verse keşke :)

sağolasın teşekkürler. ben hepsiburada.comda yetkili satıcı tarafından 2999 tl ye kampanyalı almamıştım nasıl olsa yine aynı şekilde buluruz diye, sonradan çok pişman oldum almadım diye ama sonunda aldık yine. hocam ses sistemleri hiç anladığım bişey değil yoksa elimden geleni yapardım. tv sehpası araştırıyorum bende malum tv biraz büyük :)
  • Kombo ile 2800 küsüre alanlar olmuştu. Valla 5+1 ler güzelde ben kablo olayından tiksindiğim için soundbar kullanıyorum

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Kablosuz 5.1 sistemler de var bildiğim kadarıyla ama pahalıya mal olabilir tabii ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Kablosuz 5.1 sistemler de var bildiğim kadarıyla ama pahalıya mal olabilir tabii ki

Onlarda da elektrik kablosu var ayrıca iyi performans alamadıklarından bahsetmiş çoğu arkadaş

• wiriless display'e bağlanmakta problem yaşayanlar, telefonun ekranındaki ''tv seç'' seçeneğine geldiklerinde, tvnin adına uzun basılı tutsunlar o zaman televizyon ile telefon arasında eşleşmek için kod talebi oluyor. Hem sesi hem görüntüyü, telefonun menüsünü mesajları hepsini televiztona aktarabildim.
  • arkadaşlar televizyonun kendi uydu alıcısıyla bağladığımız zaman nat geo discovery vs tarzı kanalları izleyebiliyor muyuz
    izleyemiyorsak neyi önerirsiniz dijitürk dsmart netflix tarzı.
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    Turkcell tv plus öneririm, 24 saate kadar yayını geri alabiliyorsun, büyük kolaylık

• quote:

Turkcell tv plus öneririm, 24 saate kadar yayını geri alabiliyorsun, büyük kolaylık

hocam biraz araştırdım baktım örneğin tivibuda belgesel kanalları hd iken dijitürkte değil gibi durumlara bakıyorum. interneti yiyip yemiyeceğine bakıyorum. mesela dediğinize de baktım şimdi, fakat fiber alt yapısı olan yerlerde kullanılabilir diyor benim mahallede fiber sanırım yok
  • jjuuddaass kullanıcısına yanıt
    Evet fiber altyapı gerekiyor, digitürk belgesel kanalları hd, 10 yıla yakın kullandım, futboldan soğuyunca bıraktım, ben kullanırken iyiydi ama şimdi nasıl bilmiyorum, d-smart sıcak gelmiyor bana

• quote:

Evet fiber altyapı gerekiyor, digitürk belgesel kanalları hd, 10 yıla yakın kullandım, futboldan soğuyunca bıraktım, ben kullanırken iyiydi ama şimdi nasıl bilmiyorum, d-smart sıcak gelmiyor bana

aslında bana hem internet hem tv kanallı bişey lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.