Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
29
Favori
112.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün Tipi4K Ultra HD TV
    Ekran Tipi (Panel)Slim LED
    Ekran Boyutu (cm/inç)55" ve üzeri
    Seri4K Ultra HD
    Ekran Boyutu (inç/cm)65 inç / 165 cm
    Görüntü Teknolojileri
    Çözünürlük4K Ultra HD (3840 x 2160)
    Dinamik Kontrast OranıUltra Dinamik Kontrast
    Desteklenen Video Formatıi
    Pixellence TeknolojisiVar
    Super Motion RateSMR 1000 Hz
    Smart Özellikler
    Smart TVVar
    Akıllı RehberVar
    İnternet TarayıcısıVar
    BluetoothVar
    Social TV (Twitter/Facebook)Var
    Lig TVVar
    NetflixVar
    Miracast DesteğiVar
    Smart CenterVar
    Akıllı TavsiyeVar
    DLNAVar
    Smart RemoteVar
    TivibuVar
    YouTubeVar
    WiDi DesteğiVar
    Panel İnceliği (mm)
    Renk / MateryalSiyah
    Stand TasarımıSiyah
    Ses Özellikleri
    Ses Çıkış Gücü2x12W
    Ses KalitesiDTS TruSurround + DTS HD
    Bağlantılar
    RF Girişi (Karasal/Kablo)Var
    HDMI Girişi Sayısı2
    Scart Girişi Sayısı1
    DVI Ses GirişiVar
    Kompozit Girişi (AV)Var
    Ethernet (LAN)Var
    Dijital Ses ÇıkışıVar
    RF Girişi (Uydu)Var
    USB Girişi Sayısı2
    PC Girişi (VGA)Var
    Komponent Girişi (Y/Pb/Pr)Var
    Kulaklık ÇıkışıVar
    Dahili WiFiVar
    Tuner
    Dahili Uydu Alıcı Özelliği4K
    Dijital TunerVar
    EPG (Elektronik Program Rehberi)Var
    CI+Var
    Teletext (1000 sayfa)Var
    Dahili Karasal Dijital Uydu AlıcıVar
    Analog TunerVar
    Kanal Listesi USB KlonlamaVar
    Otomatik Kanal Arama (PLL)Var
    Kişiselleştirilebilir Menü SeçenekleriVar
    Enerji Verimliliği / Tüketim Bilgileri
    Enerji SınıfıClass A+
    Stand-By Güç Tüketimi0,5W
    Güç Tasarrufu ModuVar
    Ortalama Güç Tüketimi118W
    Yıllık Güç Tüketimi (AB Standartları)172kWh
    Voltaj Aralığı220V-240V AC 50Hz
    Fiziksel Özellikler
    Ürün Boyutları- Standlı (cm)-(YxGxD)905x1460x344
    Ürün Boyutları-Standsız (cm)-(YxGxD)838x1460x38(min)/48(maks)
    Ek Özellikler
    İşlemci4 Çekirdek
    Çocuk KilidiVar
    Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS)Var
    Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer)Var
    OSD (Komutları Ekranda Görerek Verme)Var
    Program HafızasıVar
    Otomatik Kanal Arama (PLL)Var
    Bir Önceki Programa Tek Tuşla GeçebilmeVar
    Yayın Bittiğinde Otomatik KapanmaVar
    Aksesuarlar
    Uzaktan KumandaVar
    Ücretsiz Duvara Monte AparatıVar
    İngilizce Kullanım KılavuzuVar
    Arapça E-ManualVar
    Uzaktan Kumanda İçin PilVar
    Türkçe Kullanım KılavuzuVar
    E-ManualVar
    Diğer Bilgiler
    Genel Garanti3 yıl

vestelin sayfasında var. bilgiler

• quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

sipariş geçenlerde son durum nedir ? teslim edilen, edilecek olan ???

Bugün fabrikadan çıkıyormuş Tyler iyi ihtimal hafta sonu elimizde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kargolanacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Bugün kargolanacakmış

Kargoya verildi ürün gelsin ana konuya çevirelim bunu

• vestel in canlı destekle görüştüm. 50 hrz olarak bilgiye ulaştım bukadar büyük bir ekran için yetersi değil mi, tirim tirim titrer diyorlar ya hevesim kaçtı gibi bakalım alan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum heyecanla
  • Urun aksamustu gelmis, servis de yarin oglen gelecekmis, tekrar bilgi veririm yarin aksam falan...
    Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsiVestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi

• yekho kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, güle güle kullanın. müsait zamanınızda sorduklarımızı inceleyip görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

• heralde ilk kurulan benim tv oldu sabah kargodan geldi, akşama da servis aradı geliyoruz dedi kurup gittiler. kendi hd uydu alıcım hazır olduğundan hdmi dan onu bağlayıp görüntü aldık. eski 50" led tv den sonra bu ekranda hd kanallar keskinliğini kaybetmiş gibi göründü ama ekran epey büyüdüğü için sanırım buna alışmamız lazım. panele bastırıldığında beyazlık oluşmadığına göre sanırım ips panel kullanılmış. beyaz ekranda parlaklık gayet iyi göründü, kesinlikle koyu beyaz ya da sarımsı değil. usb den hevc 4K filmler oynattım görüntü harikaydı ve dts de çözebiliyor. ayrıca tv nin sesi de beklediğimden çok iyi çıktı. trt4k dan bir maç sırasında pc ile aldığım kaydı oynattım hakkaten 4K bir başka dünya imiş. hareketli sahnelerde de rahatsız edici bir durum görmedim. karanlık sahnelerde ekranın sol alt ve sağ üst köşelerinde hafiften ışık sızması belli oluyor ama bu fiyata çok büyük bir beklentim olmadığından buna çok takılmadım. yarım saat sonra evden çıktım döndüğümde incelemeye devam edicem. kendi uydu alıcısını deneyemedim ve servisin bıraktığı ayarları da hiç değiştirmedim belki arka aydınlatma ayarlarını biraz kurcalayarak daha iyi karanlık sahne performansı alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanS

heralde ilk kurulan benim tv oldu sabah kargodan geldi, akşama da servis aradı geliyoruz dedi kurup gittiler. kendi hd uydu alıcım hazır olduğundan hdmi dan onu bağlayıp görüntü aldık. eski 50" led tv den sonra bu ekranda hd kanallar keskinliğini kaybetmiş gibi göründü ama ekran epey büyüdüğü için sanırım buna alışmamız lazım. panele bastırıldığında beyazlık oluşmadığına göre sanırım ips panel kullanılmış. beyaz ekranda parlaklık gayet iyi göründü, kesinlikle koyu beyaz ya da sarımsı değil. usb den hevc 4K filmler oynattım görüntü harikaydı ve dts de çözebiliyor. ayrıca tv nin sesi de beklediğimden çok iyi çıktı. trt4k dan bir maç sırasında pc ile aldığım kaydı oynattım hakkaten 4K bir başka dünya imiş. hareketli sahnelerde de rahatsız edici bir durum görmedim. karanlık sahnelerde ekranın sol alt ve sağ üst köşelerinde hafiften ışık sızması belli oluyor ama bu fiyata çok büyük bir beklentim olmadığından buna çok takılmadım. yarım saat sonra evden çıktım döndüğümde incelemeye devam edicem. kendi uydu alıcısını deneyemedim ve servisin bıraktığı ayarları da hiç değiştirmedim belki arka aydınlatma ayarlarını biraz kurcalayarak daha iyi karanlık sahne performansı alınabilir.

benim tv geldi servis aramadı daha birkaç resim atabilirmisin hocam panel inceliği nasıl kenarları nasıl çerçevesiz mi ? renkler filan nasıl çatlıyacam köşede duruyor öylece

• Benim tv geldi ve kuruldu. Elimde 4 k film felan olmadığı için ve Digiturk kullandığım için deneyemedim.youtube den 4 k video açtım sadece. Bi sorun yok. Işık sızması sağ kosede çok belli benimkinde.ama bende çok takmadım.rahatsiz edici degil. Renkleri biraz canlandırmak lazım yanlız.iyi bi ayar çekilmelidir.biraz cansız su anda.

• Matias12 M kullanıcısına yanıt
    fotoğraf çekemedim ama gece kendi uydu alıcısını test ettim. kanal değiştirme hızı ve görüntü kalitesi gayet iyi geldi. trt 4k sorunsuz izleniyor. usb den dts-hd 7.1 kanal sesleri dahi açabiliyor. görüntü ayarlarını biraz kurcalayınca hd kanallarda gayet güzel bir görüntü aldım.
  • hayırlı olsun. ben de bu tvyi almayı düşünüyorum. Smart özellikleri nasıl, youtube açılış hızı, takılmalar oluyormu mesela? ayrıca internet üzerinden online film sitelerindeki filmleri rahatça açıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarpol

hayırlı olsun. ben de bu tvyi almayı düşünüyorum. Smart özellikleri nasıl, youtube açılış hızı, takılmalar oluyormu mesela? ayrıca internet üzerinden online film sitelerindeki filmleri rahatça açıyor mu?

evde internetim olmadığı için smart özelliklerine hiç bakmadım ancak akşama cepten internet paylaştırarak biraz incelerim.
  • selamlar, oglen gelip kurdu vestel servisi sagolsun. 4K filmleri attigim 1TB'lik HDD'yi gormedi cihaz, FHD filmlerin oldugu baska bir HDD taktim. 1080p hobbit filminde hareketli, on planda agaclarin arka planda açık renklerin oldugu bir sahnede agac govdelerinde gozle gorulur kaymalar soz konusuydu, dolayısıyla panelin 50-60Hz oldugunu düşünüyorum. Ama akşam daha detaylı test etmeden net fikir veremem.

0 adet ölü piksel var panelde, her renkle test edip baktım, 1-2 tane bekliyordum acıkcası ama hic cikmadi.

Smart ozelligi hızlı, youtube'u da hayet hızlı actı ama AKK'ya takilip internetim 3Mbps'ye dustugu icin 4K'yi yutuptan da acamadim.

- Ekran parlakligi bence biraz dusuk, gunduz izlemede ortalama bir TV performansı veriyor, gece iyi olacaktir tahminimce.
    - HD yayinlari fena degil, ama SD yayınları tam anlamıyla çamur gibi.
    - Tunerini test edemedim ama servis TVnin tuner yayinlarinda daha basarili olacagini iddia etti, aksam gorecegiz.

şimdilik bu kadar. F/P yapacak olursak 7-8 alacak bir TV ilk kanaatime gore. Ince ayarlarla falan iyileştirmeye çalışacam bakalım. Ama kesinlikle bir firmware upgrade'i gerekiyor TV icin, henuz ilk seri oldugu icin enhancement'lar yetersiz, TV'nin iddia ettigi 4 cekirdek işlemcisini tam anlamıyla kullanamıyor bence.

Edit : Eklemeler :

- Tuner girişi güzel ama kanal geçişleri 2.5-3 saniye civarı. TRT4K var sadece 4K yayın olarak o mükemmel. HD kanallar da gayet iyi.
    - 4K streamler akıcı, titreme var evet hareketli sahnelerde ama rahatsız edici değil.
    - Bluetooth ile Bluedio T3 kulakligimi ve JBL hoparloru eslestirebildim ama ses seviyesi TV'den kontrol edilemiyor ve yaklaşık 200ms gecikme var. Ciddi bir gecikme degil ama TV sesi de açıksa fark ediliyor.
    - WiFi ethernet baglantisi iyi.
    - Smart TV yavaş ve kullanışlı değil. youtube güzel, netflixi denemedim.
    - Kumandası infrared kumanda ve smart ozellikler icin debelendiriyor ozellikle yazı yazarken.
    - Telefon uygulaması ile kontrol fena degil ama touchpad fonksiyonu cok kotu, duzeltseler 10 numara olur.

Sonuç : TV benden 8.5 puan aldı, bence başarılı bir TV özellikle 4K uygulamaları bakımından. Diğer hususlara çok takılmıyorsanız alınabilecek bir TV.

Ek olarak bu siparişten sonra hesabıma 3000TL ve ustu icin 200TL indirim kuponu yuklendi. Başka alışveriş düşünmüyorum, isteyene kullandırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekho -- 26 Kasım 2016; 2:50:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CanS

quote:

Orijinalden alıntı: serdarpol

hayırlı olsun. ben de bu tvyi almayı düşünüyorum. Smart özellikleri nasıl, youtube açılış hızı, takılmalar oluyormu mesela? ayrıca internet üzerinden online film sitelerindeki filmleri rahatça açıyor mu?

evde internetim olmadığı için smart özelliklerine hiç bakmadım ancak akşama cepten internet paylaştırarak biraz incelerim.

Hocam tvyi kurdular cok guzel cok buyuk kanal acilma hizi filan super ama trt 4k acilmadi sikinti bendemi acaba tv demi yoksa bide olu piksel testi yaptinizmi? Boyle buyuk tv lerde isik sizmasi ve olu piksel olabilir

• Valla 3100 civarına bardaha böyle tv zor buluruz herşeye zam geliyor tepetaklak gidiyoruz. Servis yarın gelecek bana da

• quote:

Orijinalden alıntı: yekho

selamlar, oglen gelip kurdu vestel servisi sagolsun. 4K filmleri attigim 1TB'lik HDD'yi gormedi cihaz, FHD filmlerin oldugu baska bir HDD taktim. 1080p hobbit filminde hareketli, on planda agaclarin arka planda açık renklerin oldugu bir sahnede agac govdelerinde gozle gorulur kaymalar soz konusuydu, dolayısıyla panelin 50-60Hz oldugunu düşünüyorum. Ama akşam daha detaylı test etmeden net fikir veremem.

0 adet ölü piksel var panelde, her renkle test edip baktım, 1-2 tane bekliyordum acıkcası ama hic cikmadi.

Smart ozelligi hızlı, youtube'u da hayet hızlı actı ama AKK'ya takilip internetim 3Mbps'ye dustugu icin 4K'yi yutuptan da acamadim.

- Ekran parlakligi bence biraz dusuk, gunduz izlemede ortalama bir TV performansı veriyor, gece iyi olacaktir tahminimce.
    - HD yayinlari fena degil, ama SD yayınları tam anlamıyla çamur gibi.
    - Tunerini test edemedim ama servis TVnin tuner yayinlarinda daha basarili olacagini iddia etti, aksam gorecegiz.

şimdilik bu kadar. F/P yapacak olursak 7-8 alacak bir TV ilk kanaatime gore. Ince ayarlarla falan iyileştirmeye çalışacam bakalım. Ama kesinlikle bir firmware upgrade'i gerekiyor TV icin, henuz ilk seri oldugu icin enhancement'lar yetersiz, TV'nin iddia ettigi 4 cekirdek işlemcisini tam anlamıyla kullanamıyor bence.

Edit : Eklemeler :

- Tuner girişi güzel ama kanal geçişleri 2.5-3 saniye civarı. TRT4K var sadece 4K yayın olarak o mükemmel. HD kanallar da gayet iyi.
    - 4K streamler akıcı, titreme var evet hareketli sahnelerde ama rahatsız edici değil.
    - Bluetooth ile Bluedio T3 kulakligimi ve JBL hoparloru eslestirebildim ama ses seviyesi TV'den kontrol edilemiyor ve yaklaşık 200ms gecikme var. Ciddi bir gecikme degil ama TV sesi de açıksa fark ediliyor.
    - WiFi ethernet baglantisi iyi.
    - Smart TV yavaş ve kullanışlı değil. youtube güzel, netflixi denemedim.
    - Kumandası infrared kumanda ve smart ozellikler icin debelendiriyor ozellikle yazı yazarken.
    - Telefon uygulaması ile kontrol fena degil ama touchpad fonksiyonu cok kotu, duzeltseler 10 numara olur.

Sonuç : TV benden 8.5 puan aldı, bence başarılı bir TV özellikle 4K uygulamaları bakımından. Diğer hususlara çok takılmıyorsanız alınabilecek bir TV.

Ek olarak bu siparişten sonra hesabıma 3000TL ve ustu icin 200TL indirim kuponu yuklendi. Başka alışveriş düşünmüyorum, isteyene kullandırabilirim.

Yekta hocam hayırlı olsun.Bende aldığınız televizyondan almak istiyorum.Mahsuru yoksa indirim kuponunuzu kullanmak isterim.Saygılarımla

• tv kuruldu genel olarak memnunum ama bir sorun var bazı sayfalarda renk birden kararıyor geri gittiğim zaman düzeliyor muhtemelen tv de bir ayar otomatik açık bulamadım onu bilgisi olan var mı acaba
  • Güncel

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    eko modu falan olabilir mi ? belki yerleşik bi sensörle ortam ışığına göre aydınlık / karanlık oluyodor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.