Şimdi Ara

Vestel 65ub9100 3299 tl Ankara Vatansöğütözü mağazaya özel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olan kaçırmasın , ürünü arkadaşıma playstation cafesi için satın almaya karar vermiştik mağazaya özel fiyat tanımlandırılmış 3299 tl satın aldık.2 adet

65ub9100 (4k uydulu smartlı panel yapısı ips bu fiyata müdahil başka ürün yok )

Ek olarak

55ub6300(4k paneli ips) 2399 tlden 5 adet 55'' tv aldık.

Uzun süredir takip ediyorduk fiyatı görünce kaçırmak istemedik bizde

ihtiyacı olan ark varsa kaçırmasın fiyat cuma gününe kadar geçerli olduğunu belirtti görevli arkadaş.

• Gidip alsak mı? Güzel fiyat sanki.
  • kendi vatandaşına kalitesiz ürün yurtdışına kaliteli ürün soyguncu firmalar almayın aldırmayın
  • Seneler önce vestel TV aldım. Daha da almam istersen 1000 tl olsun genede olmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı özelikte sırf lg samsung yazıyor diye 2-3 bin fazla vericeklere zaten sözüm yok herkezin keyfi bilir ihtiyacı olan kacırmasın ürün kalmaz zaten fiyat gayet iyi benden söylemesi, Ürünün Paneli zaten lgnin paneli , tanıdıklarıma aldırıyorumda öneriyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allin -- 17 Mayıs 2017; 23:54:30 >
  • Vestelin tvleri gerçekten çok kaliteli.. Eskisi gibi degil.. Degerlendirilebilir.

• ankarada olsaydım alırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz alacak kadar zengin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: rehberr

Daha ucuzu var

http://teknolojialiyorum.com/index.php?route=product/product&path=79_86&product_id=226&sort=p.price&order=DESC

Bu site güvenilir gelmedi gözüme. Alışveriş yapan var mı bu siteden ?
  • quote:

Daha ucuzu var

http://teknolojialiyorum.com/index.php?route=product/product&path=79_86&product_id=226&sort=p.price&order=DESC

:))

Vestel 65ub9100 3299 tl Ankara Vatansöğütözü mağazaya özel

varsa buradan alışveriş yapacak babayiğit, çıksın önünde eğilelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa30

http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-55ub6300-55-140-cm-4k-uhd-led-tv-dahili-uydu-alici.html

55 inch olan 2319TL imiş Web özel

Adetli gece nadirde olsa fiyatlı ürün olabiliyor şuan 2.799 sitede fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allin -- 18 Mayıs 2017; 10:30:55 >
  • Kardesim ceyizi icin almisti, su anda 1 seneye ykindir kullaniyor. Ancak onun kullandigi arkadaslarin linkini paylastigi daha kucuk olan.

Oldukca da memnun. Ayni sekilde vestel buzdolabi ve camasir makinesinden de memnun. Ben aeg ve beko tercih etmistim beyaz esyayi, yaklasik 5 senedir sorunsuzca calisiyor. Camasri makinesi aeg, buzdolabini bekodan almistim. Buzdolabi da 10. Yilini doldurmak uzere, alttan su birakmaya basladi hafif hafif, aklima vestel yatiyor, vestel alabilirim.

Evde vestelin tost makinesi var,isini gayet iyi yapıyor

• Mağazaya özel değil tüm mağazalarda geçerli hocam, bende az önce izmir/gaziemirden aldım.
  • quote:

6 adet aldım bugün vatandan haber veren arkadaşa teşekkürler

bi faydam olduysa ne mutlu bana rica ederim
  • 3400e 5 ay önce aldıım vestel bayiiden. daha önce projeksiyondan izlerdim filimleri. smart özelliği güzel ama yavaş bazen kitleniyor smart için alacak olan düşünsün bazen kriz geçirtiyor, netflix tuşu var direk bağlanıyor 1 ay ücretsiz 4k hediyeli zaten 1 ayda güzel filmleri bitiyor. görüntü kalitesi iyi. takıntısı olan varsa siyah renklerle ilgili yada kenarlardan ışık sızması gibi almasın, genel takıntısı olmayan kullanıcı olarak çok memnun kalırsınız.

bozulur diye korkuyordum eskiden vestel almam diyordum ama mutfaktaki samsung 32 led 5 ayda bozuldu panel değişti. çok takılmamak lazım.
  • Vatanda 3300 arkadaşlar ama çalışanlar bile bilmiyor sisteme bakınca gördü. Mağazada inceledim genel olarak hoşuma gitti arkadaşımla beraber 2 tane aldık haber veren arkadaşa teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: eydmir

Vatanda 3300 arkadaşlar ama çalışanlar bile bilmiyor sisteme bakınca gördü. Mağazada inceledim genel olarak hoşuma gitti arkadaşımla beraber 2 tane aldık haber veren arkadaşa teşekkürler..

Hocam stokta başka kalmış mıydı öğrenebildiniz mi

• rehberr kullanıcısına yanıt
    Stokta yok diğer mağazalardan getirtiriz dediler

• Tüm mağazalarda mı 3300? İnternette fiyat yüksek görünüyor. birde trabzonda ürün yok mesela, alsak getirtirler mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.