Şimdi Ara

Vestel 58U9500 3149tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
5
Favori
13.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/vestel-58u9500-58-147-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000OXNHV?magaza=Hepsiburada

Uygulama ile alımda 3149TL. Tavsiye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asttekin -- 6 Nisan 2020; 19:10:32 >

• Corona olayı en az 2-3 aya daha yoğun bir şekilde sürecek gibi gözüküyor. Çoğu mağaza kapalı gelir yok gider çok.
    İnsanlar para kazanamıyor, maas alamıyor veya düşük maaş alıyor.

Tavsiyem özellikle elektronik ürünlere çok para vermeyin.

Diğer bir düşüncemde 1-2 ay sonra elektronik mağazalar güzel indirim yapacaklar çünkü başka şansları kalmayacak tutunmak için.
    Yüksek indirim yaptığında bile bu firmalar hala kar ediyorlar.
    Almanyada mediamarkt Saturn da indirimde 600€ ya satılan TV ler burada 6500tl civarı.
    Bende TV almayı düşünüyorum fakat 1-2 ay bekleyip hem önünüzu göreceğim hemde indirim bekleyeceğim.
    yok yaramaz. Sesi leş,panel görüntü kalitesi berbat,3-4 yıla ne olur belli olmaz.

Bir ebat ufak veya 4k değilde fulhd alın ama illaki sony,lg felan alın.Vestel almakla parayı balkonda dışarı savurmak arasında fark yok.

Bu tv ler 300 dolarlık tv ler.Avrupa da felan satışları bile yok.Çok çok ucuz olmadıktan sonra almayın arkadaşlar.Tüketici olarak akıllı olalım.Firmaları milyarder etmeyin.
  • Acil olmamakla birlikte bana da tv lazım ama 4k mutlak olsun istiyorum. Bimden Sony almayı düşünmüyorum sırf bu nedenden ötürü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelin 9000 serisinin en üst seri olduğunu biliyoruz ama Panel Ips mi Va mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BİM ile kıyaslamayın o çok eski hd seri. Vestel 9 serisi yeni. Ama ben android alırdım aya ucuz tv android box

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • panel va ben de kararsızım almak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 58 Lg var. Panel Va ise aynı paneldir. Düşünülebilir.

• Aynısının 55 inchi var, vatan bankkart kampanyasıyla 2800 tlye almıştım. Paneli lg ips, gördüğüm kadarıyla çoğunluğun da bu şekilde, bazı paneller farklılık gösterebiliyor almadan anlaşılamıyor, kodu vs gerekiyor 58 inchlikte durum ne bilmiyorum, benimkinde ölü piksel vs çıkmadı. Biliyorsunuz vestel auo veya panda gibi dandik paneller de kullanabiliyor(belki 9000 serisinde bunlar kullanılmıyordur). Fiyat performans olarak tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 6 Nisan 2020; 1:37:15 >
  • Yanlış olmasın bendeki 55u9500 hocam, onu belirteyim. Web tarayıcı soruna ise bence biraz kanser eder, mi box var bende ve belirttiğin fiyata alacağın tv boxun donanım olarak mi boxtan iyi olamayacağı için şunu diyebilirim; hem kontrolü biraz sıkıntı hem de tarayıcı hızı öyle çok hızlı değil, iş görür ama. Ancak asıl olay film izleme sitelerinde reklam bannerı vs olunca biraz uğraştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 6 Nisan 2020; 1:43:59 >
  • Hocam ali expresten getireceginiz zaman bana da pm atarmisin.

• En geç 28 Nisan Salı günü kargoda yazıyor hepsiburada satıcısında acaba vestel satıcısında uygulamada indirim var mı ?
  • 58U9500, Panda VA Panel MB230 Anakart kullanıyor.
  • hepsiburada da geçerli indirim kodu kupun kodu yok mu biraz daha inerse güzel olur almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.