Şimdi Ara

Vestel 55UD9360 Modeli (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
45.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55" Tv arayışındayım, geçen hafta aldığım tvyi beğenmedim ve iade ettim, bütçe maksimum 3400-3500 tavsiye edermisiniz?
    Vestel 55UD9360 modelini?
  • IznickX kullanıcısına yanıt
    İade ettiniz ürün nedir acaba, eğer hala almadınızsa bu ürünü almalısıniz 3400 gibi fiyatı var n11 300 tl kupon ile çok iyi fiyata alabilirsiniz bu fiyat aralığında VA panel samsungun hemde bulmak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quantum 55UD9360 modeli hepsiburadada şuanda 3.357 TL, tavsiye eder misiniz? Bu Quantum lar nasıldir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu televizyonu alalı 1 ay oldu . Dün tv ye baktığımda bir şey farkettim.televiyonu çevreleyen gri renkli çerçevenin her yerinde tam olarak oturduğunu fakat alt kısmında bu kısmın tam oturmadığını açıklıklar ve sarkmalar olduğunu farkettim. Rica etsem kullanan arkadaşlar bakıp aynı durumun olup olmadığını paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11.11 N11 kampanyasından ürünü aldım. Sorular varsa cevaplayabilirim.

Ben genel anlamda memnunum, tv+ ile kullanıyorum, kanal geçişleri çok önemli değil.

Renk kalitesi netteki yorumlarda bahsettiği gibi hafif cansız gibi geliyor (belkide yorumlardan etkilendim) ama 4k kalitesi iyi ve ben beğendim.

Ses sistemi bence çok iyi, herhangi bir ilave sistemim yok, altyapısı uygun filmlerde ses dağılımı çok iyi. Altyapısını bilmiyorum ancak surround hissini çok net veriyor.

Netflix stabil. Gayet iyi performanslı çalışıyor.

Slim kasa şık duruyor, özelikle alma sebeplerimden biriydi, diğeri de hdr özelliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmutti -- 3 Aralık 2019; 18:14:12 >
  • wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    Hocam sarkma yok ancak ekran ile kasa plastiği arasına strafor taneciği 2-3 tane girmişti. Bu kadar bir boşluk var yani

• İyi akşamlar, ben tvyi alalı yaklaşık bir aya yakın bir zaman oldu. Şöyle bir problem yaşadım. Tvyi sabahları ilk açmaya çalıştığımda açılıp bir kaç saniye içinde tekrar kapandığı oldu. Bu bir kaç kere başıma geldi. Sebebi nedir? Sizlerde de böyle bir durum oldu mu? Ayrıca TV izlerken bazen orta ok tuşu işlev görmüyor. Basıyorum kanal listesi gelsin diye ama çalışmıyor, kanal değiştirme tuşundan aşağı yukarı yapıp ardından basınca çalışıyor. Bunlar küçük olaylar ama mide bulandırıyor yine de. Bu arada TV Eylül 2019 üretimi.

• chepni C kullanıcısına yanıt
    Bu durum benim tvde de var. İlk açıldığı zaman kendi kendisine kapanıyor.4-5 kez bu durumu yaşadım.Sebebi ve çözümü hakkında da araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım .

• 55UD8200 modelini kullanıyorum.aynı anakartı kullanan iki model.bende de ilk aldığımda bu problem vardı.aşağıda vereceğim linkten en son yazılımı indirip yükleyin yada servisi çağırıp en son yazılımın yüklenmesini isteyin.problem kesin olarak çözülüyor.kapanıp açılma sorunu ortadan kalkıyor. Enson yazılım MB130VESTEL_QUİ V5.28.40 - 20/10/2019 dir.
    Not: Yazılım yükleme sırasında oluşabilecek olumsuz durumlarda sorumluluk size aittir.
    https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-toshiba-telefunken-seg-regal-mb130-qui-menu.3079/
    https://www.dosyaupload.com/folder/2145/vestel_marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 9 Aralık 2019; 0:31:5 >

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim.Biraz önce yazılımı yükledim yazılım sorunsuz bir şekilde yüklendi ve tv sorunsuz çalışıyor.Elinize sağlık .

rica ederim. yardımcı olabilseydim ne mutlu.

• musician04400 M kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de tv yi sürekli mağaza modunda kullanın. Madem ki en iyi görüntü o şekilde, o zaman değiştirmeyin.

Hocam bilgi için teşekkür ederim. Mesajınızı yeni gördüm sayılır. USB bellek olmadığı için servisi aradım ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorum dedim. Gelip attılar ama bu sizin verdiğiniz linkteki güncelleme mi tam emin değilim. Görüntüsünü atıyorum buraya yazılımın. Yazılım atılmadan öncede bu vardı çünkü, adama özellikle söyledim bu son güncelleme mi diye evet Vestel in bize attığı bu dedi. Gerçi adamın işini iyi yaptığından da pek emin değilim, zira güncelleme yapmak için "ok" tuşu yerine menü tuşunu kullanmaya çalıştı yapamadı hâliyle. Uyarmam sonucu yaptık :) Durum böyle olunca şüphe oluştu bende. İlk foto yazılım atılmadan önce ikinci foto yazılım atıldıktan sonra. Adam yazılım Atacan diye geri sürüme mi gitti naptı :)
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli

malesef en son yazılım yüklenmemiş. o sürümde de reset atma problemi mevcut. Enson yazılım MB130VESTEL_QUİ V5.28.40 - 20/10/2019 dir.
    https://www.dosyaupload.com/folder/3033/güncel_5.28.4.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 12 Aralık 2019; 12:47:14 >
    İş başa düştü o zaman, bir USB bulayım da ben halledeyim. Servisin de nasıl olduğu çıktı ortaya böylece. İnşallah ilerde eline düşmeyiz, bir güncellemeyi halledemeyen servis her şeyi eline yüzüne bulaştırır :)
    Yeni güncellemede ne gibi değişiklikler var kapanma sorununu çözmesi dışında. Var mı bir bilgin kardeşim. Mağaza modunu normal evde yazısız izleme ekleseler on numara olacak. İnşallah akıllarına gelip de yaparlar bunu.
    Çok teşekkür ederim her şey için.

Güncellemeden sonra kapanma sıkıntısı hiç olmadı , onun dışında menü de logolar küçülmüş, menüler arası daha hızlı YouTube daha hızlı çalışıyor , sanki görüntüde iyileşme var gibi psikolojik de olabilir bilmiyorum .Gözüme çarpan başka bir şey olmadı .

kardeşim ben yüklerken hata verdi. rar dosyasının içindeki tek dosyayı usb belleğe attım sonra fişi çekip o şekilde yükleme yapmak istedim ama "software update error" yazısı çıktı karşıma. sebebi ne olabilir acaba? kullandığım bellek sandisk cruzer blade marka.
    Ben rar dosyasını flsah belleğe çıkartıp tv ye taktım .menü 1505 yaptım, yazılım yükseltmek istermisiniz yazısı çıkacak tamam/evet dedikten sonra yazılımı yükleyecek daha sonra tv kendiliğinden kapanacak .Ben de tvi açıldı Vestel yazısı geldi sonra tekrar kapandı ben de tekrar kumandadan açma tuşu ile tv yi açtım , yazılım güncellendi bende bir sıkıntı yaşamadım .youtube da Vestel yazılım güncelleme videolarına bakabilirsin . Ben ordan bakarak yapmıştım .

eyvallah kardeşim.
    başka bir usb bulup onla deneyeyim, olmazsa senin dediğin gibi yaparım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.