Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendiliğinden duzelDi gerek kalmadı servise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Benim Tv 9300, yazılım sizinkine uymayacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GittiGidiyor da 2949 tl olmuş almak isteyenler bakabilir.

• arkadaşlar tv niz sorunsuzca çalışıyorsa yazılım güncellemesini kafaya takmayın.Benim ilk yazılım 33.11 iken 34.25 e yükselttim değişen birşey olmadı.İlk aldığımda DTS yoktu yazılım güncellemesi yaptım yine yok.Ama profil dosyasındaki bir değişklikle bu sorunu çözdüm.Ado ve yarbay arkadaşlarıma tşk ederim. Bu tv nin tek eksisi köşelerdeki karartılar. O da çok önemli değil.Çoğu zaman belli olmuyor.4k çok güzel. 3d çok güzel.Smart olayı lg yada samsung hepsinde sorunlu..Keşke smart omasaydı.LG soundbar taktım gayet güzel eşleşti.İnanınki başka markalarda farklı sorunlar var biliyorum..bu arada 15 temmuzdan beri trt4k yok..oda çok önemli değil..
  • 2 gün önce GittiGidiyor dan aldım dün akşam geldi bu gün kurdular beklentimin üstünde çıktı sevindim

• jhackall J kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun, sorunsuz günlerde kullanın inşallah, yalnız 4K çalışıyordu eğer yine gitmediyse, yeni frekansı girip yeniden arama yapınız mutlaka gelecektir veya güncel kanal tablosu yükleyebilirsiniz. 4K dan uzun zamandır sorun bildirimi almıyorduk siz ilk oldunuz neredeyse. Kurulumu yapan ekip kanal tablosu güncellemedi mi?
  • Fear_X_Less kullanıcısına yanıt
    Sizin de hayırlı olsun, @jhackall arkadaşımız telkinde bulunmuş ama ben yine de imkan var ise yazılımı mutlaka bir üst versiyona taşımanızı tavsiye edeceğim, bu anlamda menü 4725 yapıp anakart modelinize ve yazılım sürümünüze bakarsanız ona göre hangi güncelleme olacağına da bakarız birlikte
  • Menüden 4725 yaptım ama çıkanla pek anlamadım resmi çekip koysam olur mu

• Fear_X_Less kullanıcısına yanıt
    Elbette olur hocam
  • Burada

• TKGS ile güncelleme yapın..

TRT4K TRT ULTRAHD adıyla 101. kanalda..
    Yaptım olmadı hocsm frekans varsa verırmısın

• I am paris kullanıcısına yanıt
    TKGS çalışmıyor ise aşağıdaki frekansları kontrol et, aynen kaydet.

MENU + KANAL LİSTESİ + TGKS KURULUM SEÇİLİR.

FREKANS GÜNCELLEME BÖLÜMÜNDE

1. SIRADA) 12423 DiKEY 27500 8181
    2. SIRADA) 12423 Yatay 30000 8181
    3. SIRADA) 12458 DiKEY 30000 8181
    4. SIRADA) 12559 DiKEY 27500 8181
    5. SIRADA) 11747 Yatay 27500 8181 FREKANSLARINI EKLE, KAYDET

TRT ULTRAHD frekansı
    12615/H/12500
  • TRT4K Gösteriyor mu? Video lu tanıtım da MB100 anakartın Codec lisansı olmadığından dolayı TRT4K yı göstermediği konusunda bir bilgi var ancak 9500 mü 9550 den mi bahsediliyor du emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palet -- 26 Kasım 2016; 23:53:2 >
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Kendi TVme yazılım yüklemicem, sadece siteye yazıp bakcam dosyalara, benim seri noda yazılım yok diyo. O yüzden istedim seninkini..
    Tabi, buyrun.

7417813 500092

• EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    İki TVde 140 ekran kavisli, aynı olmasına karşın senin serinoda 34,10 yazılımı çıkıyor, benimkinde boş sayfa yazılım çıkmıyor. O yüzden ben net kesin bir bilgi almadan güncelleme yapmıyorum. Vesteli arayayıp sorucam.
    9300 kavisli değil, ama anakartları aynı. Her ikisi de yakın dönemlerde piyasaya sürüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 30 Kasım 2016; 0:41:58 >
  • pardon önceki mesajı unuttum, doğru farklı modeldi..
  • Outlet ürünü almak ne kadar mantıklı acaba.Fiyat olarak biraz daha makul gibi,şuan 2900 Tl civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mypartner -- 30 Kasım 2016; 19:21:50 >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.