Şimdi Ara

Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.457
Cevap
25
Favori
95.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu 55CA9550 TV'nin kronik panel sorunu sıkıntısından dolayı panelin onarımı/değişimi hakkında girişimde bulunan var mı..?

Panel değişimi yaptıran varsa nerede ve ne kadar fiyata yaptırdı, memnun mu..?
    yazarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar, bizim bebek kumandayı kemirirken nasıl olduysa netflix i açtı!!! Hemen yavaşça kumandayı aldım ve kullanıcı adı ve parolayi girdim ve çatır çatır izledim. Daha sonra back tuşuyla ciktim fakat bir daha netflixe giremedim, nedir bunun kısayolu bilen yokmu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teqali kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun oldu. Ekran mavileşmeye ve lekeler oluşmaya başladı, led leri değiştirtmek yetiyor. Şu an surunsuz izliyorum.
  • djitalist kullanıcısına yanıt
    Garanti yoksa led değişimi yeterli panalden değil. Ben değiştirttim sorun düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_ekol

Bende de aynı sorun oldu. Ekran mavileşmeye ve lekeler oluşmaya başladı, led leri değiştirtmek yetiyor. Şu an surunsuz izliyorum.
    Yeni tv aldim. Philips aldim bu sefer.

• teqali kullanıcısına yanıt
    Vestelle Philips in görüntü kalitesini karşılaştırır misiniz?hangisi daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Vestelle Philips in görüntü kalitesini karşılaştırır misiniz?hangisi daha iyi
    Kesinlikle philips. Android tv olmasi buyuk arti zaten. İnanin vestel yanina bile yaklasamiyor.

• ekranda mor renkli hareler oluşmaya başladı, tv 3 yıllık.
    sizce sahip çıkar mi vestel buna?

• erkostu E kullanıcısına yanıt
    Evime gelen herkes şaşıp kaldı, hala da şaşırıyorlar, vestel in bu modelin kalitesi en üst seviye. Bende hiç sorun çıkmadı, kuzenim 65inç vestel aldı yeni. O yüzden philips, SHARP, falan alırken fiyat farkı yoksa alın yoksa değmiyor. Vestelde her özellik var, kullanmayacağın bir sürü özellikleri mevcut.
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    foto atarmısın
  • Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU
    Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU
    Vestel 55ca9550 curved NETFLiX 2023 ANAKONU

tv yi alalı 4 yıl olmuş.
    bu arada mr_ekol sen hangi servise yaptirdin?

• Beyaz ekranı nasıl açıyon?

Peki film izlerken TV falan farkediliyor mu, çünkü çok az beyaz ekranda anca farkedilir bu.

Birde bu renk dalgalanmaları tüm lcd tvlerde yıllar sonra ufak olarak olabiliyor.
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    paintte beyaz ekran yapıp tam ekran yaptım.
    Valla büyümezse idare ederim, fakat servis gittikçe çoğalacak dedi.

ilgili şikayet kaydı;https://www.sikayetvar.com/vestel/vestel-tv-ekranda-mor-lekeler-hareler
  • bu arada led tamir takımını bulabilirsem, tamirci 200tl ye takarız dedi. var mı led tamir takimi ile ilgili link paylasabilen??

• Şu televizyondan kurtulduğuma o kadar seviniyorum ki. Umarım sorun yaşamazsınız.
  • vestel mh aradı, ellerinde yedek parça yokmuş. düz ekran bir tv ile birebir değişim yaparız, +3500 TL'nizi alırız dendi.
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Hangi modelden vereceklermiş, belirttiler mi? Benim tv bozulduğunda garanti kapsamında 55UD9460 vermişlerdi, 9650 modelini de önermişlerdi ama eski anakart sanıp kabul etmemiştim meğer anakartı güncellemişlerdi

Gerçi verdikleri TV samsung VA panel çıktı.

Eğer bu kalitede üst seviye öneriyorlarsa düşünülebilir ama yok 55U9500 öneriyorlarsa hayırlı işler de kapat çünkü o tv zaten o fiyatta satılan bir tv.
  • yok valla, hayatta vermem o parayı. mevcut tv 'min tamiri için direteceğim eğer parça bulamıyorlarsa dertlerini hakem heyetine anlatsınlar. biraz daha kullaniyim ekranın iyice gebermesini bekliyorum
  • Bizim tv de cortladi :) 4.5 yil oldu iyice bozulana kadar kullanıp bi daha yerli mal almam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mr_ekol

Garanti yoksa led değişimi yeterli panalden değil. Ben değiştirttim sorun düzeldi.
    @mr_ekol LED değişimi kaça mal oldu, nerede yaptırdın..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djitalist -- 6 Ağustos 2020; 16:13:8 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.